OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aberdeen

Aberdeen’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

St Machar Cathedral From Seaton Park   Aberdeen’in ana alışveriş caddesi Union Caddesi’dir. Uzunluğu yaklaşık 1000 metredir. Bu caddede popüler Avrupa markalarının giyim mağazalarını bulabilirsiniz. Büyük bir Zara mağazasını ve ayrıca dünyaca ünlü Bershka giyim mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Kıyafetle küçük alışveriş pavyonları burada mücevher ve hediyelik eşya dükkanlarıyla değiştirilir. Union Caddesi’ndeki Akademi’nin de aralarında bulunduğu birkaç büyük alışveriş merkezi var. Duvarlarında çeşitli uzmanlık alanlarında düzinelerce dükkan toplanıyor. Burada, önde gelen Avrupalı ​​üreticilerin ayakkabılarının yanı sıra cazip fiyatlarla marka kıyafetleri elde etmek de mümkün. Nazik seks temsilcileri büyük bir kozmetik ve parfüm seçeneklerinden yararlanabilirler. Alışveriş merkezinde ayrıca çeşitli hediyelik eşya dükkanları bulunmaktadır.
  Yerel halk çok sakin ve nazik davranıyor. Alçakgönüllülük ve aileye saygı ile ayırt edilirler. Tuhaftır, ancak yerel sakinlerle uğraşırken daha az konuşmanız önerilir. Çok ’konuşkan’ arkadaşı basitçe … Açık
Şehrin en popüler alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri Union Square’dir. Tren istasyonuna çok yakın konumdadır. Burada, 60’dan fazla mağaza açıktır ve 20’den fazla restoran ve çeşitli uzmanlık kafe faaliyet göstermektedir. Modaya uygun modern kıyafetler ve kaliteli kozmetik arayışlarına çıkmaya değer. Alışveriş pavyonlarında çeşitli ilginç ulusal lezzetler satıyorlar. Ayrıca, çocuklar için sayısız cazibe merkezinin yanı sıra, en büyük ve modern şehir sinemalarından birini bulacaksınız.
Unutulmaz hediyelik eşyalar için turist Teasel & Tweed mağazasına gider. Çeşitli orijinal mallarla şaşırıyor. Burada, orijinal eserler, ilginç el yapımı el sanatları, tasarımcı çantaları ve mendiller satın alabilirsiniz. Bu mağaza, mükemmel kafesinde de dikkati çekiyor. Burada, konuklara şık börekler ve meyve gözleme ürünleri sunuluyor, bu yüzden yerel halkla popüler. Bu nedenle, markalı tatlıların tadına bakarak alışveriş her zaman tamamlanabilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Aberdeen’in bir sanayi kenti statüsüne sahip olmasına rağmen, her yıl çok sayıda yolcu tarafından ziyaret edilmektedir. Toprağı basitçe ilginç ve eski manzaralarla dolu olduğu için şehri gezmek basit bir … Açık
Gastronomik alışveriş fanları Haigs Food Hall’ı ziyaret etmekle ilgilenilecek. Önceden bir kasap dükkanına ev sahipliği yapan güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Günümüzde, nadir bulunan yerel et spesiyalitelerinin yanı sıra mevsim sebzeleri ve meyveleri de satın alabilirsiniz. Birçok kişi lezzetli kısa çorba kurabiyeleri almak için buraya gider. Gastronomi merkezi, lezzetli ulusal yemekleri tadabileceğiniz cazip restoranlarıyla bilinir.
Müzik severler, çeşitli malzeme ve orijinal tasarımla sürpriz olacak özel bir iiMusic mağazasına kesinlikle göz atmalıdır. Burada, tam anlamıyla müzikle alakalı her şeyi satın alabilirsiniz. CD’lerini, meşhur müzisyenlerin ve tişörtlerin posterlerini imgeleriyle birlikte satıyorlar, ilginç tematik edebiyatlar ve düzinelerce hediyelik eşya satıyorlar. Bu mağazada ayrıca müzik aletlerinin layık bir seçimini bulacaksınız. Burada, son modelin bir gitar veya sentezleyicisini ve eşleşecek aksesuarları seçebilirsiniz.
  Aberdeen’in ana yemekleri, basit kekci - tereyağı pasta, yassı ve kruvasan arasında, reçel veya tereyle bulaşmış bir şey. Eskiden, kölelik, denizde çok fazla saat harcayan yerel balıkçılar için iyi bir besin … Açık
Çağdaş sanattan kayıtsız olan yolcular, Newave Galerisi’ni ziyaret etmekle ilgilenebilirler. Büyüleyici sanat ve fotoğraf sergisi için kalıcı bir mekan. Bu galeri, sunulan sanat eserlerinin tamamını satın alma imkânı ile ünlüdür. Galeri sık sık ilginç sunumlar ve temalı olaylar barındırıyor.
St Mary Örgü yapmaktan hoşlanmayan bayanlar, kesinlikle Aberdeen’deki Yünlü Ebe uzmanlaşmış mağazasında Yünlü bulmalıdır. Örgü için harika bir doğal iplik ve çok daha kaliteli aksesuarlar satıyor. Burada el yapımı tığ işi ürünlerini çok cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bu mağaza, daha önce örgüte hiç bağımlı olmamış olanlara bile hitap edecek.
  1. Şehrin ulaşım sistemi iyi gelişmiştir, bu nedenle otobüsle şehir içinde kolayca dolaşabilirsiniz. Biletler bir şoförden satın alınabilir. Şehrin her yerine otobüsle binmeyi umut eden yolcuların bir gün geçerli … Açık
Mücevherat konusunda istekli gezginler kesinlikle tarihi bir kuyumcu Dükkanı Finnies The Jeweller’ı ziyaret etmelidir. Bu, onlarca yıldır faaliyet gösteren, bir aile tarafından işletilen mağazadır. En yüksek kalitede seçkin mücevherler sunmaktadır. Çoğu, bireysel tasarımla mücevher siparişi vermek ve eski mücevheri onarmak veya yeniden tasarlamak için bu mağazadan memnuniyet duyuyor.
Aberdeen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aberdeen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Aberdeen’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Union Street' Aberdeen, 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm outletlerin haritası
Aberdeen ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'LIVINGSTON DESIGNER OUTLET' Almondvale Avenue, Livingston, EH54 6QX, United Kingdom, 164.1 km from Aberdeen. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Aberdeen’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

17.08.2022

Aberdeen’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Aberdeen Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Aberdeen Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Aberdeen için alışveriş tavsiyeleri. Büyük Britanya’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Aberdeen’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018