OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aberdeen

Çocuklarla Aberdeen Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Crathes Castle   Aberdeen, açık havada vakit geçirmeyi ve aktif eğlenceyi tercih etmek isteyenler için mükemmel bir yerdir. Aile ziyaretleri için ilginç çok sayıda park ve eğlence merkezi ile bazı kültürel siteler burada çocuklu turistler için mevcuttur. Aberdeen’in en büyük ve en ilginç oyun parkı Codonas Eğlence Parkıdır. Sahildeki çok pitoresk bir bölgede bulunmaktadır. Parkta çok sayıda cazibe merkezi, mükemmel bir Dönme dolap, çeşitli oyun simülatörleri ve bir go-cart merkezi bulunmaktadır. Yetişkinler mini golf sahalarında oynayabilirler. Parkın en genç ziyaretçileri için çeşitli atlıkarınlıklar vardır; büyükler ebeveynleri ile birlikte bowling merkezinde rahatlayabilirler.
  Aberdeen’in konukları, büyüleyici tarihi otellerden birinde birkaç gün geçirme fırsatı bulacaklar. Norwood Hall otel için geçmiş yılların özel atmosferi tipiktir. Sadece bozulmamış görünüme değil, aynı … Açık
Tema eğlence parkı Storybook Glen küçük çocukları hedef alıyor. Resimli bir parkın bulunduğu bölgede. Burada, yoğun ağaç ağaçlarının arasında her yerde ilginç heykeller ve peri evlerinin yanı sıra çeşitli oyun alanları görebilirsiniz. Eğlence merkezinin bulunduğu alanda, tipik hayvanların yaşadığı bir mini hayvanat bahçesi vardır. Yağmurlu havalarda bu eğlence parkını ziyaret edebileceğinizi belirtmek önemlidir. Trambolin ve çocuklar için cazibe merkezlerinin bulunduğu kapalı bir köşkün yanı sıra çok rahat bir kafeye sahiptir.
Çocuklarınızla eğlenebileceğiniz bir başka eğlence merkezi Breakout Games’tir. Okul yaşındaki çocuklarla birlikte ziyaret etmek için uygundur. Ziyaretçiler, bazıları çocuklu konuklar için uygun olan çok sayıda quest odası seçeneği sunuyor. Merkezin diğer bir ayırt edici özelliği çok hoş ve sıcak bir ortamdır. Tüm ziyaretçiler unutulmaz fotoğraflar çekmeye davet edilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Aberdeen eski tatil kasabası, romantik bir konaklama için tam anlamıyla yaratılmıştır ve otelin doğru seçimi tatilinizi daha da konforlu hale getirecektir. Yenilenmiş tarihi bir binada yer alan Copthorne Aberdeen, eşsiz … Açık
Sakin bir açık hava tatili için, kentin en iyi korunmuş ve popüler parklarından biri olan Seaton Park mükemmel. Bu park büyük ve iyi donanımlıdır. Herkes kendi zevklerine göre dinlenmek için doğru bir yer bulacaktır. Sakin bir ortamda bir aile pikniği ayarlayabileceğiniz veya küçük çocuklarla dinlenebileceğiniz çok tenha mekanlar var. Yürüyüş ve bisiklet kullanan hayranlar parkın toprakları boyunca uzanan yolları sevecekler. En unutulmaz olaylardan biri, parkta korunan eski köprü boyunca yürüyüş olacak.
Dunnottar Castle Spor meraklıları Transition Extreme tırmanma duvarıyla çok popüler. Okul öncesi çocuklar ve gençler ile birlikte ziyaret edilebilir. Duvar tırmanışı için uygun duvarlar herkes için bulunabilir. Tırmanma duvarının ziyaretçileri her zaman eğitmenler tarafından izlenir; bu nedenle eğlence, ilginç değil aynı zamanda güvenli olacağı anlamına da gelir. Eğlence merkezinin yakınında, aktif dinlenme sonrasında gücünüzü geri yükleyebileceğiniz çok sayıda rahat restoran ve kafe bulunmaktadır.
  Aberdeen’in ana alışveriş caddesi Union Caddesi’dir. Uzunluğu yaklaşık 1000 metredir. Bu caddede popüler Avrupa markalarının giyim mağazalarını bulabilirsiniz. Büyük bir Zara mağazasını ve ayrıca … Açık
Aberdeen’de çocuklar ile birlikte dinlenmek, kesinlikle çocuklu aileler arasında çok popüler olan müze ziyaret ederek çeşitlendirilmelidir. Aberdeen Zooloji Müzesi Üniversitesi. Aberdeen Üniversitesi topraklarında bulunur ve konukları, dinozorların iskeletlerini, tarih öncesi hayvanların gerçekçi modellerini ve milyonlarca yıldır Dünya’da yaşayan büyük bir kabuklu deniz kabuğu koleksiyonunu içeren muhteşem bir seramik koleksiyonunu seyretmeye davet ediyor. Tur inanılmaz büyüleyici ve bilgilendirici olmayı vaat ediyor. Müzede, çocuklar için özel eğlenceler düzenlenmekte ve bu esnada sergilerden bazılarını çizip elinde tutabiliyorlar. Bu eşsiz müzeyi ziyaret etmek tarih öncesi dünyaya gerçek bir yolculuk olacak.
Aberdeen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aberdeen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Aberdeen yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Codonas Amusement Park' , 2.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Pleasureland Arbroath' , 71.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Aberdeen ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Macduff Aquarium' Macduff, 64.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'St Andrews Aquarium' St Andrews, 97.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Deep Sea World' North Queensferry, 148 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Aberdeen ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Camperdown Wildlife Centre' , Dundee, 92.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Edinburgh Zoo' Edinburgh, Scotland, 150.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Aberdeen’in Ünlü Yerleri

Dunnottar Kalesi

From the series “Etkileyici Renkli Gölgeleriyle Dünyanın Olağanüstü Kuytuları ”
  Brave çizgi filminden Merida prensesi kale aramak isteyen gezginler Aberdeen'in yakınında İskoçya'ya gitmek zorunda kalıyorlar. İşte efsanevi kale Dunnottar, peri masalı kalesinin prototipi. İskoçya'nın önemli tarihi eserlerinden biridir. Kalenin ilk sözü, 7. yüzyıla dayanıyor. Bina bir uçurumun üstünde bulunur. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Aberdeen’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Aberdeen’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Aberdeen Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Aberdeen Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Aberdeen Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Aberdeen.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018