OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Leicester Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Leicester, aynı zamanda Leicestershire’ın idari merkezi olan İngiltere’de bir şehirdir. Şehir yaklaşık iki bin yıl önce eski Kelt yerleşiminde kurulmuştur. O zamanlar eski Romalılar daha sonra şehre dönüştürülen ilk koruyucu tesisleri inşa etmeye başladılar. Leicester’ın tarihi Hollandalılar tarafından ezilmiş olduğu için kolay değildi. Ancak, zaten XI yüzyılda, kasaba İngilizce ’Kıyamet Kitabı’ kasabasına eklenmiştir.
  Leicester’ın kültürel yaşamının ana vurgu noktaları ulusal bayramlardır. Yerliler, onları coşkuyla ve zevkle bekliyorlar ve turistler gelenek ve göreneklerin güzelliğini şaşırtmaktan vazgeçmiyorlar. İlginç … Açık
Ortaçağda Leicester aktif bir ticaret merkeziydi. Birçok sanayi bu yerden gelişmeye başladı. XVII-XIX yüzyıl boyunca Leicester’da demiryolu inşa edildi; kenti önemli ulaşım geçişlerine dönüştürdü. Şimdi bile, earldom’un ve bütün ülkenin sayısız bölümüne şehirden ulaşmak kolaydır. İyi ulaşım sistemi, endüstrilerin gelişimini hızlandırarak birçok kişinin iş bulmak için Leicester’e taşınmasını sağladı. Bu nedenle şehir hızla büyüdü ve çok sayıda küçük köy bölgelerine eklendi.
Günümüzde Leicester, Viktorya tarzında yapılmış binalarla dolu eski bir merkezi ve banliyölere yakın modern mahalleleri olan yeni bir şehir olan tipik bir İngiliz şehridir. Şehrin tarihi kısmı, XVIII-XIX. Yüzyılların sayısız güzel binalarına sahiptir. Şehrin belediyesi Guildhall, Maria de Castro Kilisesi, Leicester The City Rooms’un ilk oteli, Leicester Manastırı ve bir saray ve bazı diğer binaları içermektedir. Bu şehirde ayrıca Roma hamamlarının kalıntılarını, Yahudi duvarı ve Saat Kulesi’ni de görebilirsiniz (ünlüdür çünkü kulenin toprakları 5 yolu geçmektedir). www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Modern kentin üzerindeki ilk yerleşim Roma İmparatorluğu döneminde ortaya çıkmıştır. Leicester, ülkedeki en eski şehirlerden biridir. Şehrin merkezinde, 11. yüzyılın ikinci yarısında inşa edilmiş en eski tarihi … Açık
Leicester’i ziyaret eden turistler genellikle Botanik Bahçesi, Abbey Bahçeleri, Victoria Bahçesi, ticaret merkezleri, spor kulüpleri ve bir stadyumu ziyaret eder. Leicester nüfusunun çoğunluğu Asyalıdır, yani bu şehirde bir İslami Camii, Jainizm merkezi, Hinduizm tapınağı ve bir sinagog görebilirsiniz.
De Montfort Hall   Leicester’deki resim hayranlarının New Walk Müzesi ve Sanat Galerisi’ni ziyaret etmesi ilginç olacak. Çok büyük bir alanı kaplar ve misafirlerine çok sayıda ilginç eğlence sunar. Müze, Eski Mısır zamanlarına kadar uzanan geniş bir sergi koleksiyonuna sahiptir. 19. yüzyılın sonlarında keşfedilen petroglifler ve mumyalar ile antik tablolar buraya getirildi. Müzenin gururu büyük bir resim koleksiyonudur. Müzede birçok ünlü İngiliz sanatçının eserleri görülebilir.
  Tarihi mekanları keşfettikten ve çeşitli kültürel kurumları ziyaret ettikten sonra, kentin konuklarının kesinlikle eğlence merkezlerinden birine gitmeleri önerilir. Phoenix Square sineması şehir sakinleri ve … Açık
Leicester’in çevresinde, uzun zamandan beri popüler bir turistik olan Ulusal Uzay Merkezi bulunmaktadır. Başlıca ziyaretçileri çocuklu turistler. Onlar için, bilişsel geziler, eylem sırasında görebilecekleri, çeşitli etkileşimli sergiler merkezinde gerçekleştirilir. Bu merkezde, astronomi ve modern bilime yönelik birçok ilginç olay var.
St Nicholas and Jewry Wall Aile turizmi için mükemmel bir yer ve kırsal bir ortamda dinlenmeyi seven herkes Gorse Hill City Farm olacaktır. Tamamen eğlence için donatılmış, çok güzel bir park. Parkın topraklarında küçük bir çiftlik var. Burada çeşitli hayvanları görebilir, onları besleyebilir ve mükemmel unutulmaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Bu park sıcak mevsimde ziyaret edilmesi en ilginç olanıdır.
  1. Leicester’e ilk kez gelen yolcular, Her Sokak’ta bulunan turizm merkezini ziyaret edecekler. Burada bir şehir rehberi, ayrıntılı bir harita ve ilgi çekici yerleri tanımlayan broşürler alabilirsiniz. Ayrıca … Açık
Leicester’ın ana sembollerinden biri Soar Nehri’dir. Kıyı boyunca yapılan bir yürüyüş de unutulmaz bir olaya dönüşebilir. Nehir kıyısında, güzel parklar bulunuyor. Sıcak mevsimde, yerel halk burada piknik yapmakta ve spor eğlencesinin tadını çıkarmaktadır. Bu harika park bölgesinin çok yakınında restoranlar, mağazalar ve ilgi çekici yerlerin bulunduğu hareketli bölgeler bulunmaktadır.
Engineering Building, Leicester University Olağandışı turistik yerlerin hayranları Wistow Maze Parkı’nı ziyaret etmekle ilgilenecekler. Burası huzursuz bir park. Bilinen tüm bitkilerden gelen labirentlerin her yere donatıldığı büyük bir çiftliğe benziyor. Burada ayçiçeği ve mısır labirentine yürüyebilirsiniz. Bu çiftlikte çocuklar için ilginç oyun alanları bulunuyor. En genç ziyaretçiler için, burada bitki dünyası hakkında birçok ilginç şey öğrenebilecekleri bilişsel etkinlikler düzenlenmektedir. Geniş alanlarda bağımsız olarak bir yürüyüş yapmak ilginç olacaktır; Her yerde ilginç bilgi işaretleri var.
Leicester - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Leicester ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Leicester’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Belvoir Street' Leicester, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Gallowtree Gate' Leicester, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Silver Street' Leicester, 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' High Street' Leicester, 0.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Humberstone Gate' Leicester, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Leicester kaleleri
♥   Kalesi 'Hallaton Castle' , 20.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Ashby de la Zouch Castle' Tobiland, Cologne, 25.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castell Du' , 26.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Fast Castle' Borders, 27 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Pembridge Castle' , 27.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Leicester çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Park 'Queen Elizabeth II' , 143.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Leicester ve Çevresindeki Turistik Yerler

Shakespeare Doğum Yeri

From the series “Ünlü İnsanların ve Yıldızların Turistlere Açık Olan Evleri”
Oturma odasında değerli antika mobilyalar koleksiyonu sunulmaktadır. Bu orijinal taş zemin korunmuş birkaç oda biridir. Yemek odasında güzel Eski Goblenler görebilir ve birinci katta tüm aile üyelerinin yatak odaları vardır. William Shakespeare, muhteşem mobilyalarla yatak odalardan birinde 1564'te dünyaya geldi. Bu oda eski bebek yatağını ve benzersiz oyuncak koleksiyonunu bile korur. Antik koleksiyonu ziyaret ettikten sonra, günümüzde yüzyıllar öncesine kadar güzel görünen bahçeyi gezebilirsiniz. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Leicester’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

23.06.2024

Leicester Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Leicester Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Leicester, Büyük Britanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Leicester’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Leicester’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018