OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Bristol Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Pemaquid Point Lighthouse   Bristol, gündüz veya gece durmayan hızlı yaşam tarzına göre ayırt edilen, resmedilmeye değer bir İngiliz kasabasıdır. Turistlerin ana eğlenceleri, kültürel ve tarihi mekanların ziyaret edilmesi ve farklı mutfak ve tasarımların yer aldığı çok sayıda bar ve restoranın ziyaret edilmesi.
  Bristol’da, en yüksek seviyede kalma hayranları, canlı şehir merkezinde bulunan Radisson Blu Hotel, Bristol gibi uygun bir oteli kolayca bulabilirler. Burada, zengin müşterilere panoramik tavandan tabana pencerelere sahip … Açık
Şehrin en değerli mimari mekanlarından biri, 15. yüzyılda inşa edilen St Maria kilisesidir. Bu kilisenin yapısı oldukça ilginç bir gerçekle bağlantılıdır - kilise kırılgan bir malzeme olarak bilinen kumtaşından yapılmıştır. Bununla birlikte, gotik tarzdaki kilise, beş yüz yıldan uzun süredir güzelliği ve zarafeti ile ziyaretçileri şaşırtıyor. Bir başka eşsiz mimari kompleks, şimdi bile refah ve refahın simgesi olarak kabul edilen Guildhall’dır. Dünya tarihiyle ilgili birçok ilginç hikaye bulacağınız jeoloji müzesini ziyaret etmeyi unutmayın. Gezegenimizin tarihi ile ilgili yeni gerçeklere ek olarak, gezegenin gelişiminin tüm ana aşamalarını gösteren çok nadir sergiler görmenize izin verilecektir. Evrenimizin tarihi hakkında yeni bilgiler öğrenecek olan ziyaretçiler Gözlemevi’yi sevecektir. Yakınına zoolojik ve botanik bahçeleri bulunur. Ünlü İngiliz ve Fransız sanatçıların eserlerini toplayan resim galerisini gezdikten sonra sanatseverlerin kesinlikle iyi anıları olacaktır.
Gurme eğlenceler kesinlikle 1606’da açılan Hatchet Inn gibi bazı barları ziyaret etmeyi içermelidir. Bu pub bile bu eski zamanların atmosferine sahiptir. En iyi Meksika yemekleri restoranı, geleneksel Avrupa yemeklerinden geniş seçenekler sunan Casa Mexicana’dır. Las Iguanas’ta Latium Amerika’nın mutfağının denenmesi daha iyidir. Gece şehre düştüğü zaman, gece kulüplerini ve diskolarını ziyaret etmek için yüksek zaman. Fiddlers Club ve BS3, Bristol’deki en iyi kulüpler olarak biliniyor. Her gece canlı müzik eşliğinde eğlence programları var. Birçok ünlü İngiliz müzisyen genellikle burada performans gösterir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bristol’un otel altyapısının ayırt edici özelliği, tarihi otellerin çeşitliliğidir. Pitoresk Gürcü Meydanı’nda, uzun yıllar boyunca bir aile tarafından işletilen Best Western Victoria Square Hotel Clifton … Açık
  Clifton Köprüsü, kentin ana simgelerinden biridir, köprü inşaatının başlangıcından itibaren dünyanın her yerinde büyük asma köprülerden biridir. Yapımının başlangıcı 1836 yılında yapıldı, eşsiz köprü projesinin yaratıcısı, yetenekli bir mimar olan Isambard King Brunel idi. Ancak sadece 1864’te köprü inşaatı tamamlandı. Köprünün uzunluğu 230 metreydi, bu yüzden 19. yüzyılın ortaları için eşsiz bir dünya rekoru oldu. Köprüye, Bristol çevresinin güzel manzarasının açıldığı bir yaya bölgesi vardır. Son yıllarda köprünün kötü bir şöhreti var, çünkü intiharlar bu yere bir fantezi kattı.
Millennium Square,  Bristol Eski Cabot’un kulesi ilginç bir nesnedir. Bu ünlü İngiliz denizci için adlandırılmıştır. 1497’de bu denizci mürettebatı ile birlikte, 1897’de olağanüstü bir anıt inşa etmeye karar verdiği bu önemli olay uğruna Kanada’nın geleceği ülkesine adım atan ilk İngilizlerden biriydi. Kulenin açılışı anma verilerinin dört yüzüncü kutlamasıyla zamanlanmıştır. Otuz iki metrelik kule sadece bir yıllığına inşa edildi. Günümüzde kulenin tepesinde, şehir panoramasının manzarasının keyfini çıkarabileceğiniz harika bir manzara alanı var.
  Bristol’deki en romantik ve çekici otellerden biri olan SACO Bristol - Broad Quay Apart-hotel, hareketli bir gezinti yolunda yer almaktadır. Tasarımcılar, ilginç kırmızı aksesuarlar ve çağdaş resimlerle dekore … Açık
Bristol’de, tüm aile için cazip bir rekreasyon alanı olacak mükemmel bir akvaryum var. Açılış 2009 yılında yapıldı, deniz sakinlerinin büyük koleksiyonu akvaryumda toplandı. Düzinelerce egzotik balık türünün yanı sıra burada deniz atları, ıstakozlar, denizyıldızı, ışınlar ve köpek balıklarını izlemek mümkün. Akvaryumda güzel bir şeffaf tünel var. Burada çocuklar için ilginç geziler de düzenlenmektedir.
St Mary Redcliffe Church in Bristol Bristol Katedrali ziyareti programın gerekli bir parçası olmalı, şehrin en güzel mimari anıtlarından biri. Erken Orta Çağlarda inşa edilmiş, farklı mimari tarzların eşsiz bir kombinasyonunu temsil etmektedir. Katedral, dekorasyonu nedeniyle çok ilginçtir, elementlerinin çoğu 500 yıldan fazla değişmeden kalır. Gotik tarzın eşsiz bir unsuru olan bir gül şeklinde oyulmuş olağandışı pencereler, dikkatini çeker. Katedralde, 1450 yılında yerel ustalar tarafından yapılan en güzel lambayı görebilirsiniz. Harika park, yürüyüşe çıkmak ve devasa yaş ağaçlarına bakmak ilginç olacağı katedral etrafında düzenlenmiştir.
Bristol - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Bristol ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Bristol’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Broadmead' Bristol, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Whiteladies Road' Bristol, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Bristol kaleleri
♥   Kalesi 'Newton St Loe Castle' , 13 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Walton Castle' , 17.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Thornbury Castle' , 18.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Caldicot Castle' , 19.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Chepstow Castle Chepstow' , 22.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Bristol çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Park 'Prickly Pear' , 94.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Bristol ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Bristol City Museum and Art Gallery' Bristol (UK), 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Royal West of England Academy' Bristol (UK), 2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Holburne Museum of Art' Bath, 17.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Bristol ve Çevresindeki Turistik Yerler

Bibury Kasabası

From the series “Zen ile Dolu En Samimi Kasabalar”
Buna ek olarak, birkaç harika pastaneler var. Sabahları, sokaklar taze pişmiş ekmek aromasıyla doludur. Kasabanın bir başka gastronomik özelliği, yerel kafelerden birinde deneyebileceğiniz lezzetli ev yapımı dondurmasıdır. Büyüleyici İngiliz kasabası uzun süredir turist çekmektedir. Romantik bir otel, göletin kıyısında en doğal alanlarından birinde yer almaktadır. Bibury'de dinlenmek için bir diğer keyifli ek, konuksever ortamı. Yerel sakinler, yabancılara sevgili misafirler gibi davranır. … Devamını oku

Stonehenge ve Avebury

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Yakınında, başka şaşırtıcı bir megalit kompleksi var, Avebury. Arkeologlar yaşlarının yaklaşık 4000 yıl olduğunu öne sürüyor. Bu arkeolojik kompleksin çapı 350 metreden fazla olan bir cromlech'ten oluşmaktadır. Yapı hendeği ve şaftı ile çevrilidir. Çevrede yüz kadar taş direk var. Direklerin ağırlığı yaklaşık 50 ton olup, bu da modern araştırmacıları karışıklığa götürür. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Bristol’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

23.06.2024

Bristol Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Bristol Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Bristol, Büyük Britanya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Bristol’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Bristol’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018