OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aberdeen

Aberdeen’de Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

The Craibstone Suites Fotoğraflar: The Craibstone Suites, Aberdeen   Aberdeen’deki tüm tasarım otelleri inanılmaz derecede şaşırtıcı ve çekici; lüks The Craibstone Suites otel gezginler arasında büyük popülerlik sahiptir. Süitleri sade renkler ve koyu renk ahşaptan güzel bir görünüme sahiptir. Kiraz renk kadife kumaşı aristokrat lüks bir dokunuş verir. Banyo tasarımı parlak renklerde yapılır; Bazı banyolarda jakuzi bulunur. Konuklar, merkez meydanına ve hareketli sokaklara yakın konumdaki şık otele teşekkür eder.
Rox Hotel Rox Hotel ayrıca Aberdeen’in merkezi sokaklarından birinde yer almaktadır; iç tasarımı modern tarzda tasarlanmıştır. Odalardaki ve ortak kullanım alanlarındaki mobilyalar siparişle yapıldı; banyolar siyah granit ile dekore edilmiştir. Şık ahşap masalar, büyük koltuklar ve deri döşemeli kanepeler, yüksek sırtlı kral yatakları en zorlu konuklarını bile şaşırtacak. Salonun ana dekorasyonu, orijinal formun büyük bir avizesidir; Restoranın tasarımında turkuaz renkler hakimdir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Bauhaus Hotel Fotoğraflar: Bauhaus Hotel, Aberdeen Bauhaus Hotel , bütçe bilincine sahip gezginler arasında talep görüyor; Rahat odaları siyah-beyaz renklerde dekore edilmiştir. Özel çekiciliğin eski duvar taklitine borçludur. Tüm konuk odaları grafik tarzında çok canlı resimlere sahiptir. Büyük aynalar ve sanatsal aydınlatma sistemi, binaların daha büyük görünmesini sağlar. Şık lounge bar kahve tonlarında dekore edilmiştir; Deri döşeme ve küçük ahşap masalarla güzel sandalyeler övünebilir.
Carmelite Hotel Fotoğraflar: Carmelite Hotel, Aberdeen Carmelite Hotel , farklı renk şemalarında dekore edilmiş iyi odalar sunmaktadır. İç mekanın temeli parlak tasarım elemanları ile beyazdır; zarif ahşap mobilyaların duvarları, sandalyeleri ve renkli kumaşları zengin renklerde boyanmıştır. Bazı odalarda tavandan asılı çok güzel hasır sandalyeler, diğerleri ise yesteryear tarzında zarif pençe ayaklı banyolara sahiptir. Orada büyük bir saat anımsatan orijinal masa üstü kadran ile büyük bir masaya sahip rahat bir kütüphane var.
AM-PM Kepplestone Aberdeen’deki bazı apartman daireleri de özgün tasarıma sahiptir. Bunlar AM-PM Kepplestone içerir. Daireler beyaz tonlarında dekore edilmiştir ve çok zarif aksesuarlar ile tamamlanmaktadır. Tüm odalarda mobilyalı balkonlar ve zeminden tavana panoramik pencereler vardır. Saten siyah perdeler, siyah ve beyaz ve eski fotoğraflardaki orijinal resimler, iç mekan dekorasyonunu benzersiz kılar. Odalardaki mobilyalar ve banyolar koyu renkli ahşaptan yapılmıştır ve özel bir atmosfer yaratan güzel antika kaplamaya sahiptir.
Apple Apartments Aberdeen Fotoğraflar: Apple Apartments Aberdeen, Aberdeen Apple Apartments Aberdeen , restore edilmiş Viktorya kilisesinde yer almaktadır. iç mekanı incelik ve zarafetle şaşırtacak. Camdan yapılmış çok çeşitli ilginç aksesuarlara sahiptir; Odalar ve ortak alanlar beyaza boyanmıştır. Mekanın ana özelliklerinden biri, şaşırtıcı desenli çerçevelerle çerçevelenen çeşitli şekil ve boyutlardaki eski pencerelerin bolluğu. Zarif kumaşlar oda tasarımı son derece romantik görünüyor ve otelin koridorlarında dekor, modern bir sanat galerisine çok benziyor.
Aberdeen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aberdeen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Aberdeen’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

01.12.2023

Aberdeen’in Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Aberdeen Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Aberdeen Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018