OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Aberdeen

Aberdeen Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Nigg Church   1. Şehrin ulaşım sistemi iyi gelişmiştir, bu nedenle otobüsle şehir içinde kolayca dolaşabilirsiniz. Biletler bir şoförden satın alınabilir. Şehrin her yerine otobüsle binmeyi umut eden yolcuların bir gün geçerli olan «FirstDay bileti» adlı özel bir bilet satın almaları önerilir.
2. Taksi, şehrin sokaklarında ücretsiz bir arabayı durdurmanın gerçekten zor olduğu için telefonla çağrılmalıdır. Ayrıca, Back Wynd Avenue’de veya tren istasyonunun yakınında bulunan özel bir otoparkta bir taksi bulabilirsiniz.
3. ’1car1 Araç Kiralama’ ve ’Arnold Clark’ fiyat açısından en iyi araba kiralama istasyonları olarak kabul edilir. Aracınızı kiralamak için, uluslararası bir sınıf ehliyetine ve herhangi bir uluslararası bankanın kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.
4. Büyük alışveriş kompleksleri alışveriş yapmak için en iyi yerdir. Bunlar sadece en geniş ürün yelpazesini değil, aynı zamanda küçük butiklerle karşılaştırıldığında daha fazla fayda sağlayan fiyat seçeneklerine de sahiptir. «Bon Accord Merkezi», «Akademi», «St. Nicholas Center ’,’ Union Square ’ve’ Trinity Center ’kentin en büyük alışveriş merkezleri olarak kabul edilir. Hafta içi büyük alışveriş merkezleri 20: 00’e kadar açıktır ve küçük mağazalar genellikle saat 17: 30’a kadar çalışır.
5. Kuzey Belle adlı trende bir geziye katılmak için heyecan verici gezilerden hayranları önerilir. Rota İskoçya’nın en güzel yerlerinden geçiyor. Herhangi bir turizm bürosunda gezmeye üye olabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Aberdeen’den Londra, Edinburgh ve Glasgow’a otobüs turlarına kolayca katılabilirsiniz. Belirli şehirlere otobüs turları günde birkaç kez düzenlenmektedir. Seyahat hakkında daha fazla bilgi edinmek için, tren istasyonunun yakınında bulunan otobüs istasyonunu ziyaret edin.
7. Demiryol istasyonunun doğusundaki liman alanı, Shetland Adalarına giden yolculuğa çıkabileceğiniz yerdir. Feribot günde birkaç kez ayrılıyor.
Aberdeen - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Aberdeen’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Dunnottar Kalesi

From the series “Etkileyici Renkli Gölgeleriyle Dünyanın Olağanüstü Kuytuları ”
Birçok yönden, bu stratejik açıdan avantajlı konum, Dunnottar'ın yüzlerce yıldır dayanılmaz kaldığını açıklıyor. Kalenin on bir binası bu günlerde ayakta kalmış; aralarındaki en eski olanlar 13. yüzyıla kadar uzanıyor. İskoçya'daki diğer birçok kalede olduğu gibi, Dunnottar Kalesi ile bağlantılı birçok efsanevi efsane. Eğer onlardan birine inanırsanız, eski sahiplerinden birinin hazineleri harap olan eski kilisenin yanında gizlidir. Sadık bir hizmetçi yüzlerce araştırmacı onları başarısız bulacak kadar beceriksizce sakladı. … Devamını oku

Aberdeen ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Aberdeen’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.08.2022

Aberdeen Fotoğrafları

Aberdeen haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Aberdeen Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Aberdeen Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Aberdeen’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018