OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Blackpool

Blackpool’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Blackpool North Pier   Birçok şaşırtıcı tarihi otel Blackpool’da korunmuştur ancak gerçek şehir efsanesi Imperial Hotel Blackpool - The Hotel Collection. Otelin açılışı 1867’de yapılmasına rağmen, uzun yıllar sonra birçok orijinal unsurunu korumayı başarmıştır. Viktorya dönemi binası güzel bir doğal ahşap kaplamaya sahiptir ve tüm ortak alanlarda ve bazı odalarda özenle restore edilmiş antika mobilyalar bulunmaktadır. Dantel pencereler, boyalı tavanlar ve büyük kristal avizelerle kaplanmış yüksek pencereler - yıllar önce, tarihi otelde lüks ve zarif bir atmosfer hakimdir.
The Old Coach House Gündelik bir ortamda rahatlamak için kullanılan gezginler kesinlikle The Old Coach House takdir edeceklerdir. 1851 yılında açılan butik otel, tarihi bir ortamda 11 adet çift kişilik oda sunmaktadır. Odaların ana dekorasyonu, soylu ahşaptan yapılmış ve usta oymalar ile dekore edilmiş büyük antika mobilyalardır. Birkaç oda benzersiz bir romantik tarzda dekore edilmiştir ve büyük sayvanlı yataklarla donatılmıştır. Tarihi otel, pitoresk bir bahçe ile çevrilidir - akşam yürüyüşleri için ideal bir yerdir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
The Lonsdale Hotel Fotoğraflar: The Lonsdale Hotel, Blackpool Minyatür The Lonsdale Hotel ayrıca geçmişin geleneklerine kayıtsız olmayanların dikkatini çekecek. Otel, yemyeşil bir ortamda kelimenin tam anlamıyla büyüleyici bir villada yer almaktadır. Sıcak mevsimde, tarihi binanın cephesi neredeyse tamamen tırmanma çiçeklerle kaplıdır. Otelin iç kısmı en parlak ulusal geleneklere bir övgüdür. Her yerde güzel antika mobilyalar, lüks halılar ve ulusal sembolleri tasvir eden iç eşyaları görebilirsiniz. Otel, tüm oda ve ortak alanlarda sunulan zengin bir eski resim, heykel, seramik ve porselen koleksiyonuna sahiptir.
Rossdene House Fotoğraflar: Rossdene House, Blackpool Vintage iç mekan, en çok tercih edilen Rossdene House Hotel’in ana özelliğidir. Aile oteli 8 oda ile turistlere hizmet vermektedir; en üst katta, çok güzel tavan arası odalar bulunmaktadır. Antik dekor unsurlarına ek olarak, otel eski gastronomi geleneklerine sıkı sıkıya bağlı kalarak öne çıkmaktadır. Bir aile restoranında, ziyaretçiler birkaç yüz yıldır değişmeyen tariflere göre hazırlanan en popüler ulusal ikramlardan bazılarını deneyebilirler.
North Crest Fotoğraflar: North Crest, Blackpool Büyüleyici Hotel North Crest , asırlık geleneklere karşı titiz bir tavırla bilinir. VisitBritain Ödülleri de dahil olmak üzere birçok prestijli ödül kazandı. Tarihi otelin en büyük yeniden inşası 2013 yılında gerçekleştirilmiştir; Odalarının yedisi özel olarak ayrı ayrı tasarlanmıştır. Her odada antika mobilyalar, bazılarında ise büyük kolonyal tarzda yataklar bulunmaktadır. Otel peyzajlı bahçeye, geniş taş teraslara ve rahat rekreasyon alanlarına sahip iyi bakımlı bir bölge sunmaktadır.
Norbreck Castle Hotel Fotoğraflar: Norbreck Castle Hotel, Blackpool Norbreck Castle Hotel her bakımdan eşsiz bir kuruluştur. Konuklar, gerçek bir tarihi kalede birkaç gün geçirme olanağına sahip olacaklar. Otelin 480 odalarının her biri, antika mobilyalar ve muhteşem resimlerle dekore edilmiştir. Ek bir hizmet olarak, konuklara tarihi bir ortama sahip çeşitli restoranlar ve barlar eşlik ederken, olağanüstü modern özellikler arasında büyük bir kapalı yüzme havuzu ve spor salonu bulunmaktadır.
Blackpool - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Blackpool ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Blackpool’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

01.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Blackpool

İnteraktif Blackpool Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Blackpool’un Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018