OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Liverpool

Liverpool’un Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Liverpool_Albert_Docks   Kendinizi şehrin tarihinde kendinizi şımartmak istiyorsanız, Childwall Abbey by Marston’s Inns bir oda rezervasyonu yapmayı düşünün. Bu mini otelin açılış tarihi kesin olarak bilinmemektedir. Yerliler ve Childwall Abbey’in şu anki sahipleri, Liverpool’daki en eski otel olduğunu söylüyor. Neyse, otelin yaşı en az 300 yıl. Gezginler için sadece 7 konuk odası sunan küçük otel, aynı adı taşıyan restoranla bir komplekstir.
Otelin tasarımı eski bir pub’ı andırıyor. Restoran ayrıca şehirdeki en iyi yemek yerlerinden biri olarak anılma hakkını kanıtlamış eski ve saygın bir yer. Ziyaretçilerin, antik yemek tarifleri, gerçek ev yapımı makarnalar ve tatlılarla uyumlu olarak hazırlanan muhteşem biftekler ve ulusal lezzetleri deneyebileceği yer burası. Otelin seçkin dekoru ayrı bir sözü. Bazı konuk odalarında kanopili antika yataklar, diğer konuk odalarında ise şömine vardır. Ortak alanlar eski mobilyalar ve orijinal sanat eserleri ile dekore edilmiştir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Hope Street Hotel Fotoğraflar: Hope Street Hotel, Liverpool Hope Street Hotel , şehrin kalbine uzak olmayan göz alıcı bir tarihi binada hizmet vermektedir. Tam bir yeniden yapılanma sonrasında bile, bina orijinal tarzın birçok unsurunu korumuştur. Hem konuk odalarında hem de ortak alanlarda görülebilen eski tuğla duvarlar, otele özel bir cazibe katmaktadır. Binanın tarihi atmosferini vurgulamak için odaların tasarımı minimalist tarzda yapılmıştır. Konuklar ayrıca prestijli bir uluslararası mutfak restoranı, London Carriage Works ve misafirlerine 50’den fazla markalı şarap sunan şık bir bar bulacaklar.
  Sadece lüks otellerde kalmak isteyen gezginlerin Crowne Plaza Liverpool City Centre dikkat etmeleri önerilir. Bu lüks otel, modern tasarımlı ve Royal Liver binasının panoramik manzarasına sahip konforlu konuk odaları … Açık
Heywood House Tarihin hayranları, sembolik bir isim olan Heywood House ile otelde konaklayacaklar. Oldukça restore edilmiş ve kusursuz görünümünü koruyan Liverpool’daki en eski banka binasında açıktır. Beklentilere rağmen, tarihi otel içinde ziyaretçiler antika mobilya koleksiyonu bulamayacaklar. Tüm odalar renkli modern tarzda yapılmıştır ve güzel bir desen, farklı tonlarda kadife kumaşlar ve Liverpool’un en ünlü simge yapılarıyla modern resimlerle şık duvar kağıtları ile dekore edilmiştir. Kamusal alanlar, sırayla, orijinal tasarımın birçok unsuruna sahiptir. Güzel kemerli geçitler, dövülmüş korkuluklara sahip dik merdivenler, eski ahşap saatler ve ağır ahşap çerçevelerdeki aynalar - dekorun tüm bu unsurları geçmişin kültürünü hatırlatır.
Dairelerde konaklamayı seven gezginler, Richmond Apart-Hotel rezervasyon yaptırdıkları takdirde eşsiz bir tarihi ortamda kalma şansına da sahip olurlar. Otelin binası, Liverpool’un en önemli mimari simge yapılarından biridir. Tüm daireler benzersiz bir tarzda yapılmıştır ve bazılarında hala eski tuğla duvarlar bulunmaktadır. Büyük kristal avizeler otelin görünümünü tamamlar. Richmond Apart-Hotel’in konukları her zaman sağlıklı yaşam merkezi ve spa salonuna girebilirler.
The Britannia Adelphi Fotoğraflar: The Britannia Adelphi Hotel, Liverpool The Britannia Adelphi , 1826 yılında açıldığı gerçekten eşsiz bir oteldir. Otel, 200 yılı aşkın süredir, orijinal atmosferini ve tarihi cazibesini korumuştur. Konuk odalarında eşsiz antika mobilyalar, orta çağ tarzında zarif avizeler ve zarif heykeller - bu otelin sadece her detayı tarihi soluyor. Spindles Spa, otelin altyapısına en hoş gelen eklemelerden biridir. Spada kapalı yüzme havuzu ve kozmetik odaları vardır.
Liverpool - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Liverpool ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Liverpool’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

09.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Liverpool

İnteraktif Liverpool Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Liverpool’un Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018