OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Motherwell

Çocuklarla Motherwell Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Motherwell, İskoçya’da muhteşem bir şehir ve tatil için mükemmel bir yer. Çocuklarla seyahat ederseniz, onlar da şehirden etkilenecekler. Çok sayıda eğlence tesisi var: eğlence merkezleri, golf, parklar ve inanılmaz lezzetli tatlıları olan restoranlar. North Lanarkshire’ın idari merkezi Motherwell’de dileyebileceğiniz her şey var.
  Motherwell’in yakın çevresinde, büyük M & D’s Eğlence Parkı var. İskoçya’nın en büyük ve en ilginç eğlence parklarından biridir. Tüm gezilecek yerleri ve eğlence merkezlerini gezmek için bir … Açık
Her şeyden önce, Motherwell’e vardığınızda çocuklarla birlikte M & D’s Scotlands Tema Parkı’nı ziyaret etmelisiniz. Burada her yaştan ve yetişkinden çocuk, tadına bakacak eğlenceler bulacak. Dallı ağaçların gölgesinde (Strathclyde Country Park’ta), çok sayıda şaşırtıcı cazibe merkezi vardır: su kaydırakları, atlıkarıncalar, trambolinler, atış galerisi ve büyük bir tekerlek. Parkta Strathclyde göletinde yaşayan kaplumbağaları görebilirsiniz. Çocuğun doğum günü burada kutlanırsa, çocuklar inanılmaz derecede sevineceklerdir.
Dahası, harika bir çocuksu atmosferi koruyacak birçok tropik bitkiyi görebileceğiniz hayvanat bahçesi Amazonia var. Burada ayrıca papağanları, kelebekleri, maymunları ve balıkları da görebilirsiniz. Acıktıysanız bir bara bırakın. Bir başka temalı park, en küçük çocukları (2 ila 6 yaş arası) çekiyor. Bu, bir korsan gemisi olarak stilize edilmiş Hamilton Su Sarayı. Burada sadece korsan tekne gezisi yapma değil, aynı zamanda su kaydıraklarını deneme ve yüzme havuzunda yüzme fırsatınız var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Aktif turistlerin Motherwell’i yazın ziyaret etmesi daha iyidir. Yılın bu zamanında, daha fazla gezi turu mevcuttur. Şehirde ve çevresinde tüm spor merkezleri açıktır. 2. Şehrin yakın çevresinde, eski kalelerde … Açık
Temalı DinoM8 Park, aile rekreasyonu için mükemmel bir yerdir. Burada zamanın ne kadar hızlı geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile. Çocukların bu parkı sevmesinin birçok nedeni var. Bunlardan biri çekici dekoru. Ayrıca kaydırak, çeşitli yapılar ve trambolinler gibi eğlenmek için tüm koşulları sunar. Parkın arazisinde lezzetli yemekler sunan bir restoran var. Burada ebeveynler çocukları eğlenirken akşam yemeği yiyebilirler. Bu park 3 ila 12 yaş arası çocuklar için idealdir.
Çocuklar ayrıca Calderglen Country Park’tan da etkilenirler. Harika bir park ve mini bir hayvanat bahçesi. Burada tilki, tavşan, keçi, baykuş ve at gibi hayvanları görebilirsiniz. Ayrıca çok sayıda kuş türü var. Hayvanat bahçesi çıkışında hediyelik eşya dükkanına dikkat edin ve size tatilinizi hatırlatacak bazı hediyelik eşyalar alın. Parkta hayvanat bahçesinin yanı sıra East Kilbride Spor Kulübü var. Burada beyzbol ve futbol oynayabilir, bir oyun alanını ve çocukların resim yapmayı öğrendiği bir zanaat atölyesini ziyaret edebilirsiniz. Torrance House Golf Kulübü de bulunmaktadır.
  Pitoresk İskoç şehri tam anlamıyla aile rekreasyonu için yaratıldı. Çok sayıda güzel park, modern eğlence merkezi ve ilgi çekici yer var. Şehrin en güzel yerlerinden biri Strathclyde Country Park’tır. … Açık
Tüm aile üyeleri, Zaman Kapsülü’nü ziyaret ederken yalnızca olumlu duygular yaşayacaktır. Dalgalı bir havuz, bebek havuzu ve su sporları ile mükemmel bir yüzme kompleksidir. Burada tazelenebilirsin. Burası çocuklara sadece olumlu duygular getirecek. 2-6 yaş arası küçük çocuklar Fun Factory Bellshill’de eğlenebilirler. Çocuklar farklı yapılara, tramboline tırmanıp kaydıraktan inerken, ebeveynler bir kafede dinlenebilir ve aynı anda onlara göz atabilir.
Rainforest Adventure, Motherwell’deki bir başka harika eğlence merkezidir. İnşaatlar, kaydıraklar, trambolinler ve çocukların sevdiği diğer her şey var. Ayrıca, iyi donanımlı bir oyun alanı olduğu için küçük çocuklar da bu mekandan etkilenecek. Ardından, yerel bir kafede dinlenebilirsiniz. ’Bölge’ gibi sıradan bir ada sahip başka bir kompleks, temalı çocuk partileri için mükemmel bir yerdir. Kapalı oyun alanında, sadece inşaatlarda ve kaydıraklarda ustalaşan küçük çocuklar (2 ila 6 yaş) ve daha büyük çocuklar, yalnızca olumlu duygulara bahse gireceklerdir.
  Motherwell, uzun zamandır geleneksel İskoç mutfağını tatmayı hayal eden gurmeleri etkileyecek. Bölgesel mutfak, sıradan ve besleyici yemeklerin çeşitliliği ile ayırt edilir. Burada harika et yemekleri, geleneksel hamur … Açık
Şehirde, yerel mutfağın harika yemeklerini ve özellikle tatlıları tatmak için çocuklarla birlikte ziyaret etmeniz gereken çok sayıda kafe ve restoran bulunmaktadır. Lezzetli kurabiyeler için Hope Cafe’yi, rakipsiz dondurma için Equi’s Motherwell’i ve harika kekler için Funtastica Love Coffee’yi ziyaret etmelisiniz. Scoffs, çok çeşitli lezzetli turtalar sunar, bu nedenle çocuklarınızı da onlarla tedavi edin.
Motherwell - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Motherwell ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm su parklarının haritası
Motherwell çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'The Time Capsule' Coatbridge, 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Motherwell ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Deep Sea World' North Queensferry, 45.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'St Andrews Aquarium' St Andrews, 97.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Lake District Coast Aquarium' Maryport, 122.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Motherwell ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Five Sisters Zoo' West Calder, Scotland, 28.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Blair Drummond Safari Park' Stirlingshire, Scotland, 42.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Edinburgh Zoo' Edinburgh, Scotland, 48.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Camperdown Wildlife Centre' , Dundee, 97.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Motherwell’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.08.2022

Motherwell’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Motherwell Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Motherwell Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Motherwell Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Motherwell.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018