OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Edinburgh

Çocuklarla Edinburgh Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

edinburgh   Camera Obscura ve Illusions Dünyası, Edinburgh’daki en popüler aile yeridir. Şehrin daha büyüleyici ve olağandışı bir müze bulmak imkansız. Camera Obscura’nın açılışı 19. yüzyılda gerçekleşti. Müzenin ana görevi, illüzyonların eğlenceli ve açıklanamayan bir dünyasının ne kadar ilginç olabileceğini göstermektir. Serginin büyük bir kısmı optik ve renk yanılsamalarına ayrılıyor; bu bulguların çoğu ziyaretçiler neredeyse kendilerini test edebiliyor. Müze, çatıları gözlem güvertesi haline getirilmiş güzel bir tarihi binada açıktır. Güverteden ziyaretçiler eski kentin görkemli manzarasının keyfini çıkarabilecekler.
  Edinburgh’un en prestijli ve pahalı otelleri eski şehir bölgesinde bulunabilir. The Scotsman Hotel bu listede özel bir yer kaplar. Bu otelin konukları, parlak yumuşak mobilyalar ile donatılmış geniş odalarda yaşamak … Açık
Edinburgh’da aileyle birlikte kalırken, şehirdeki en ünlü sinemayı (Filmhouse Sineması) ziyaret etmeyi ve çocukları yanınıza almayı unutma. Ayda birkaç kez bu sinema farklı yaştaki çocuklar için karikatürler gösterir. Yetişkinler onları çocuklar ile birlikte izleyebilir veya çocukların özel bir gevşeme alanında bekleyebilir. Uygun fiyatlarla bu etkinliklerden bir diğer avantajı var; bu nedenle halkla çok popüler. Bu nedenle, önceden bilet satın almak önemlidir.
Maceraları ve alışılmadık gezileri seven okul çağındaki çocuklar, Mary King’s Close adlı eşsiz bir metro caddesinde yürümek çok eğlenceli bulacaktır. Bu cadde, henüz 16. yüzyılda inşa edilmiştir. Kent genişlendikçe ve yeni evler eklendiğinde, birkaç yüz yıl sonra sokak engellendi. Günümüzde, gizemli caddeyle bağlantılı birçok efsane vardır. Çoğu yerli halk, o sokakta birkaç ev sahibi olan Mary King’in hayaleti de dahil olmak üzere hayallerinin o yerde yaşadığına inanıyor. O bölgeye bir geziye çıkarken, yanınıza bir oyuncak almayı unutma. Küçük bir kızın dolambaçlı bir ruhunun orada yaşadığına inanılıyor ve pek çok ziyaretçi kendisine hediye getiriyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tarihi The Balmoral Hotel açılışı 1902’de gerçekleşti. Günümüzde otel, Edinburgh’un en önemli simgelerinden biri. Otel, yüksek saat kulesi ile muhteşem bir binada yer alan şehrin tam kalbinde yer … Açık
Kasvetli yerlerden hoşlanmayan küçük çocuklar Çocukluk Müzesi ziyareti ile daha da büyüleyecek. Edinburgh’daki müze dünyadaki bu tür en eski yerlerden biridir. Sergi tamamen çocuklara ve onlarla bağlantılı her şeye adanmıştır. Ziyaretçiler, eski bebeklerin ve diğer oyuncakların zengin bir koleksiyonunu ve hatta çocuklar tarafından giyilebilen ilginç kostümleri bile görebilecek. Çocuklar genellikle iyi izlenimler bırakan müzeye düşkün olurlar ve yetişkinler bir süredir çocukluğa dönme fırsatına sahip olacaklar.
Edinburgh Duddingston köyü, geleneksel olarak, aktif eğlencenin hayranlarıyla çok popülerdir. Yaz mevsimi boyunca, bu banliyö bölgesinde harika bir plaj açılıyor. Sahile yakın bir noktada, ziyaretçiler bir spor stadyumu ve birkaç iyi donanımlı oyun alanı bulacaklar. Duddingston’un ilginç bir hayvanat bahçesi ve makul fiyatlarla çekici kafeler de dikkat çekici yerler arasındadır. Hava izin verdiği zaman köyde bisiklet kiralama lekeleri açılıyor ve gezginler bölgedeki en güzel yerlere büyüleyici bir yolculuk keyfi yaşatıyor.
  Edinburgh’daki bazı oteller turistler tarafından özellikle popülerdir ve yüksek sınıf Apex International bunlardan biridir. Bu otel, hareketli Grassmarket semtinin merkezindeki harika konumu dahil olmak üzere sayısız … Açık
Vahşi doğa sizi cazip kılıyor ise, Cairngorms Ulusal Parkı’nı ziyaret etmeyi düşünün; çünkü Edinburgh yakınlarında hayran kalacak daha iyi bir yer bulmak imkansızdır. Parkın önemli bir kısmı yoğun çam ormanlarıyla kaplıdır. Orada bir yürüyüş sırasında, hızlı dağ akışları ve kristal berraklığında gölleri görebilir ve yerel manzara için tipik olan heather israfları. Mucizevi güzel park, yıl boyunca ziyaret etmek harika - kışın dağ kayak merkezleri orada çalışmaya başlıyor. Cairngorms’da harika aile dostu oteller de vardır. Ulusal parkın sezondan bağımsız olarak çeşitli eğlenceli ve sportif etkinlikler sunduğu için sonunda sıkılmayacaksınız. Cairngorms Milli Parkı ziyareti, büyük şehir hayatı, gürültü ve stres hakkında unutmak için harika bir fırsattır.
Edinburgh - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Edinburgh ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Edinburgh yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Pleasureland Arbroath' , 76.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Codonas Amusement Park' , 150.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Edinburgh çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'The Time Capsule' Coatbridge, 52.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Edinburgh ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Deep Sea World' North Queensferry, 13.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'St Andrews Aquarium' St Andrews, 50.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Lake District Coast Aquarium' Maryport, 138.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm hayvanat bahçelerinin haritası
Edinburgh ve yakınındaki bahçeler ve hayvanat bahçeleri
♥   Hayvanat Bahçesi 'Edinburgh Zoo' Edinburgh, Scotland, 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Five Sisters Zoo' West Calder, Scotland, 24.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Blair Drummond Safari Park' Stirlingshire, Scotland, 57.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Camperdown Wildlife Centre' , Dundee, 59.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Hayvanat Bahçesi 'Highland Wildlife Park' Highland, Scotland, 137.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Edinburgh’un Ünlü Yerleri

Edinburgh Çiçek Saat

From the series “İnsanlar Tarafından Yapılmış Büyüleyici Çiçekten Saatler”
Kurulum tasarımıyla grev yapar. Tasarımcılar, çok ince desenler oluşturmalarını ve yataklar üzerinde sembolik yazıları bırakmalarına izin verilen düzinelerce farklı bitki türü kullandı. Edinburgh'daki ilk saatin yazarı, kentsel parkları tasarlamakla görevli deneyimli bahçıvan John Marchetti idi. Saat yapımcısı James Ritchie de bir başka yaratıcıydı. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Edinburgh’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Edinburgh’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Edinburgh Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Edinburgh Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Edinburgh Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Edinburgh.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018