OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Siroz

Siroz’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

  Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. Liman bölgesinde birçok cazip kafe ve antika dükkanı var, bu yüzden yabancılar yerel yemeklerin tadına bakmak için tarihi cazibe merkezlerini keşfederek mükemmel bir fırsata sahip olacaklar.
  Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. … Açık
Miaouli meydanı bu liman kasabasının merkezidir; Eski önemli bir mimari anıt, Town Hall ev sahipliği yapmaktadır. Yakınlarda adanın en popüler kültür merkezlerinden biri olan Apollo Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehrin etrafında bir tur yapmaya devam ettiğinizde, pitoresk Valorem bölgesini ziyaret edebilirsiniz. Bir zamanlar yaşayan vatandaşlar ve gemi sahiplerinin yaşadığı bazı eski eski konaklar kaldı.
Bu şehirde muhteşem dini yerler var. Pitoresk St. Nicholas Kilisesi, eşsiz mimari performans ve lüks iç dekorasyona sahiptir. Şehir Kütüphanesi bir başka önemli kültür merkezidir; Çok sayıda eşsiz kitabı da içeren geniş bir antika kitap koleksiyonuna sahiptir. Bilim adamlarının birçok eşsiz eseri bulabildikleri Syros üzerinde birkaç önemli arkeolojik alan vardır. Tüm ziyaretçiler bilim adamlarının tüm bulguları Arkeoloji Müzesi’nde temsil edildiği için onlara hayran olabilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Syros muhteşem manzara ile övünemez. Geniş plajlara sahip çorak ve kayalık bir yer. Su sporları için ihtiyacınız olan her şey var; Plajlar, çocuklu aileler için bile iyi donanımlı ve mükemmeldir. Kini Körfezi en … Açık
Ano Syros köyü 13. yüzyılda bir tepede kurulmuştur. ana sembolü St. John kilisesidir. Orada, 18. yüzyılda kurulan Cizvitler’in eski manastırını da görebilirsiniz. Tepenin adanın harika panoramik manzarasını sunmaktadır. Tatilcilerin ilginç arkeolojik alanları ziyaret etmek ve bin yıllık binaların kalıntılarını görmek için eşsiz bir fırsatı var.
En iddialı ve ilginç alanlar, Bronz Çağı objelerinin temsil edildiği Castries ve Halandriani’dir. Bir başka ilginç nokta, uçurumlarla çevrili Grammata Koyu; Syros’un en önemli doğal çekim merkezlerinden biridir. Binlerce yıl önce yerliler tarafından yapılan körfezi çevreleyen kayaların üzerinde eski yazıtlar ve çizimler görülebilir.
Aşağıdaki bölümde, Siroz ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Siroz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Siroz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Yunanistan’ın İkonik Kültürel Yerleri

Atina Akropolis antik Yunan medeniyetinin ana anıtlarından biridir. 150 metrelik kayalık bir tepede bulunmaktadır. Burası UNESCO Dünya Mirası Listesi. Çağımızdan önce 20'den fazla bina yaratıldı. Parthenon, Athena Parthenos'un heykeli, Dionysos'un tiyatrosu, Nicky Ateros'un tapınağı ve Hecatompedon bunlardan biridir. Olympian Zeus Tapınağı, çağımızın başlangıcından çok önce inşa edilmiştir. Bir efsaneye göre, Yunan halkının atası Deucalion'un kutsal alanı üzerine kuruldu. Tapınak Akropolis'in yakınında bulunmaktadır. Burası ülkenin kültürü için çok değerlidir. Atina'daki Panathinaikos Stadyumu M.Ö. 4. yüzyılda inşa edilmiştir. Beyaz mermerden inşa edilen stadyum Panathenaic Oyunların ana arenasıydı. Stadyum yaklaşık 50 bin kişi ağırladı. Modern çağın ilk Olimpiyat Oyunları burada düzenlendi. …
OrangeSmile araç kiralama Siroz’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

13.08.2022

Siroz’un Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Siroz’un Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Siroz Komşularında Kültürel Geziler

Siroz Kültür Rehberi. Siroz’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Siroz’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018