OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Siroz

Gurmeler için Siroz mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

Syros   Syros Adası sadece ilk bakışta ıssız görünebilir. İlginç bir gezginin ilgisini çekecek çok sayıda ilginç nesne var. Ermoupolis antik limanı, pitoresk tarihi mekanların etrafında dolaşmak isteyenlere hitap ediyor. Liman bölgesinde birçok cazip kafe ve antika dükkanı var, bu yüzden yabancılar yerel yemeklerin tadına bakmak için tarihi cazibe merkezlerini keşfederek mükemmel bir fırsata sahip olacaklar.
  Syros muhteşem manzara ile övünemez. Geniş plajlara sahip çorak ve kayalık bir yer. Su sporları için ihtiyacınız olan her şey var; Plajlar, çocuklu aileler için bile iyi donanımlı ve mükemmeldir. Kini Körfezi en … Açık
Miaouli meydanı bu liman kasabasının merkezidir; Eski önemli bir mimari anıt, Town Hall ev sahipliği yapmaktadır. Yakınlarda adanın en popüler kültür merkezlerinden biri olan Apollo Tiyatrosu bulunmaktadır. Şehrin etrafında bir tur yapmaya devam ettiğinizde, pitoresk Valorem bölgesini ziyaret edebilirsiniz. Bir zamanlar yaşayan vatandaşlar ve gemi sahiplerinin yaşadığı bazı eski eski konaklar kaldı.
Bu şehirde muhteşem dini yerler var. Pitoresk St. Nicholas Kilisesi, eşsiz mimari performans ve lüks iç dekorasyona sahiptir. Şehir Kütüphanesi bir başka önemli kültür merkezidir; Çok sayıda eşsiz kitabı da içeren geniş bir antika kitap koleksiyonuna sahiptir. Bilim adamlarının birçok eşsiz eseri bulabildikleri Syros üzerinde birkaç önemli arkeolojik alan vardır. Tüm ziyaretçiler bilim adamlarının tüm bulguları Arkeoloji Müzesi’nde temsil edildiği için onlara hayran olabilirler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Zamanının çoğunu kumsalda geçirmeyi düşünenler, temmuz veya ağustos aylarında tatile çıkmak zorunda kalacaklar, havalarda bu aylar en sıcak havadır. Gezi turizmi tercih eden gezginler kışın bir tatil yapmak … Açık
Ano Syros köyü 13. yüzyılda bir tepede kurulmuştur. ana sembolü St. John kilisesidir. Orada, 18. yüzyılda kurulan Cizvitler’in eski manastırını da görebilirsiniz. Tepenin adanın harika panoramik manzarasını sunmaktadır. Tatilcilerin ilginç arkeolojik alanları ziyaret etmek ve bin yıllık binaların kalıntılarını görmek için eşsiz bir fırsatı var.
Syros En iddialı ve ilginç alanlar, Bronz Çağı objelerinin temsil edildiği Castries ve Halandriani’dir. Bir başka ilginç nokta, uçurumlarla çevrili Grammata Koyu; Syros’un en önemli doğal çekim merkezlerinden biridir. Binlerce yıl önce yerliler tarafından yapılan körfezi çevreleyen kayaların üzerinde eski yazıtlar ve çizimler görülebilir.
Siroz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Siroz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Yunanistan Mutfağı

  Yunanistan mutfağı tüm dünyada en faydalı olanlardan biridir. Sebzeler, deniz ürünleri, keçi ve kuzu üzerine kurulmuştur. Domuz eti ve sığır eti geleneksel mutfaklarda daha az görülür, çünkü yerel sakinler belirli manzara nedeniyle sığır yetiştirmedi. Yunanistan zeytinyağının doğum yeri. Bu yağ neredeyse tüm yemeklere eklenerek olağanüstü bir lezzet kazandırır. Baharatlara özel bir dikkat gösterilmektedir. Diğer Akdeniz mutfağından farklı olarak Yunanlılar çeşniliği bol miktarda kullanıyor. Nane, kekik, dereotu ve defne yaprağı popüler baharatlar arasındadır. Çoğu yemekte, soğan ve sarımsak da eklenir; Tat doymuş hale getiriyorlar. …
OrangeSmile araç kiralama Siroz’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.12.2023

Fotoğraflarla Siroz

Siroz haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Siroz’un Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Siroz’un (Yunanistan) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Siroz restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Siroz’da lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018