OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Siroz

Siroz Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Syros   1. Zamanının çoğunu kumsalda geçirmeyi düşünenler, temmuz veya ağustos aylarında tatile çıkmak zorunda kalacaklar, havalarda bu aylar en sıcak havadır. Gezi turizmi tercih eden gezginler kışın bir tatil yapmak isterler. Kışın bile sıcaklığın nadiren + 10C’nin altına düştüğünü belirtmek gerekir.
2. Adada iyi otoyollar var, bu sayede bölgenizdeki araba ile rahatça seyahat edebilirsiniz. Bir araba kiralamak için uluslararası standartlarda sürücü belgesi, pasaport ve depozito için kredi kartı da dahil olmak üzere standart bir belge setine sahip olmak yeterlidir.
3. Bisiklet, halk arasında oldukça popüler bir ulaşım aracıdır; adanın konukları da bu yeşil ulaşım aracını kiralamak için bir fırsata sahiptir. Yolların en yüksek kalitede olduğu için adanın güney bölgelerinde bisikletle hareket etmek özellikle uygundur.
4. Adanın Kiklad adalarının diğer adalarına mükemmel feribot bağlantıları vardır, bu yüzden Paros, Naxos, Mikonos, Tinos, Ios ve Santorini’ye gitmek zor olmayacaktır. Kalkış saatini ve sermayenin liman alanında ücret belirtebilirsiniz.
5. Sınırlı zamanı olan ve tüm önemli yerleri hızlı bir şekilde görmek isteyen turistler kesinlikle yerel otobüsü kullanmalıdır. Her saat Ermoupolis sahilinden ayrılır ve tüm ada çevreler. Otobüs güzergahı en çekici yerlerden geçmektedir; yolculuk yaklaşık bir saat sürüyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. En popüler hediyelik eşya Yunan lokumu. Bu popüler oryantal tatlılar, herhangi bir pazarda tam anlamıyla satın alınabilir. Her şehirde yüzlerce çeşit lezzet sunan özel mağazaları kolayca bulabilirsiniz.
7. Yerel lezzetleri tatmaya hevesli olan turistler taverna ve restoranlarda uygun fiyatlarla karşılanacaktır. En pahalı yemek yerleri başkentte bulunur ve öncelikle turistlere odaklanırlar, bu yüzden otantik ulusal yiyecekleri aramaya değmez.
  Syros muhteşem manzara ile övünemez. Geniş plajlara sahip çorak ve kayalık bir yer. Su sporları için ihtiyacınız olan her şey var; Plajlar, çocuklu aileler için bile iyi donanımlı ve mükemmeldir. Kini Körfezi en … Açık
8. Farklı konfor ve fiyat kategorilerinde 70’den fazla otel bulunmaktadır. Yaz ayları en yoğun olanlarıdır, bu nedenle bütçe gezginlerinin önceden oda rezervasyonu yapmaları tavsiye edilir.
Siroz - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Siroz ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Yunanistan: Seyahat Tavsiyeleri

9. En popüler turistik yerlerde yürüyüşler yankesicilik yapma riski taşır. Gezginler daha dikkatli olmalıdır.
10. Ülkedeki tüm plajlar devlet mülkiyetindedir ve bu nedenle yalnızca devlet ücret talep edebilir.
11. Birbirleriyle sallamak kabul edilmez. Bu el sıkışma sadece bir tanıdık olabilir. Diğer durumlarda, erkekler ve kadınlar birbirlerine iki kez yanaklarından öpüşürler.
12. Yunanlılar dakik olmayanlık ile karakterizedir. Bir iş toplantısı için bile geç olabilirler. …
OrangeSmile araç kiralama Siroz’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

13.08.2022

Siroz Fotoğrafları

Siroz haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Siroz Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Siroz Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Siroz’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018