OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Kuşadası

Kuşadası Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Adaland Aquapark   1. Dinlenme için en uygun zaman haziran-ağustos ayları arasıdır. Şu anda, hava sıcak ve güneşli. Güçlü rüzgarlı yağış mevsimi sonbaharda başlar. Gezilere çok zaman ayırmak isteyenlerin ilkbaharda Kuşadası’na gelmeleri önerilir.
2. Bazı plajlarda, ekipman kullanımı için küçük bir ödeme tahsil edilebilir. Şezlong ve şemsiyeler genellikle 0.5 dolardan fazla olmamakla birlikte, sahilin bazı kısımlarında ücretsiz ekipman bulunmaktadır.
3. Kasabadaki su parklarında sezon Mayıs ayının sonunda başlar ve Eylül ayının sonuna kadar sürer. Her gün 10: 00-17: 00-6: 00 saatleri arasında ziyaretçilere hizmet vermektedir. Su parklarında çocuklar için% 35-45 indirim uygulanır.
4. Daha geniş plajların ve bazı otel komplekslerinin topraklarında spor malzemeleri kiralama merkezleri çalışıyor. Su sporları için gerekli tüm aksesuarları ödünç verebilirler. Kira süresi ne kadar uzun olursa, ekipmanın günlük kullanım ücreti o kadar düşük olacaktır.
5. Alışveriş merkezlerinin, şehir merkezindeki alışveriş merkezlerinin ve pazarların gece boyunca çalışabileceğini bilmeleri gerekir. Uzak bölgelerde bulunan küçük dükkanlar ve marketler genellikle akşam 8: 00’den sonra kapanır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Kesinlikle pazarda pazarlığa değer. İlk satıcıdan istediğiniz ürünleri almak için acele etmeyin. Komşu tezgahlarda veya dükkanlarda aynı şeyi daha cazip bir fiyata bulabilmeniz olasıdır. Mağazalarda ve süpermarketlerde emtia fiyatları sabittir.
7. Yerel restoran ve kafelerde bulunan garsonlar, yemek yerlerini düzenli olarak ziyaret eden müşterileri için teşekkür eder. Aynı restoranı birkaç kez ziyaret ettikten sonra düzenli müşteriler listesinde görünüyorsunuz. Bu durumda, özel sürprizler üzerinde düşünebilirsiniz - hoşgeldin içecekleri ve markalı tatlılar.
  Kuşadası, birçok plajı ve eğlence tesisiyle popüler bir aile tesisidir. Şehrin işletilmesinde çeşitli modern su parkları var. En iyilerinden biri Adaland. Bu su parkında ziyaretçiler birçok eşsiz cazibe merkezinin … Açık
8. Şehrin uzak bölgelerinde yürüyüş yapmak için rehber ve turist gruplarına eşlik etmek daha iyidir. Merkez caddeleri, gece yarısından sonra bile çok sayıda yoldan geçen kişinin bulunduğu, yürüyüş için güvenli yerler olarak kabul edilir.
9. En çok dezavantajlı döviz kuru ile kabul edilebilir herhangi bir yerel para birimi ile alışverişe gitmek en karlı olanıdır. Bankalarda veya özel döviz noktalarında para alışverişi yapılması önerilir. Bireylerin hizmetlerini kullanmamak daha iyidir.
Kuşadası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Kuşadası’nda Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Artemis Tapınağı

From the series “Dünyanın Yedi Harikası”
Ana yapı malzemesi beyaz mermerdi. Artemis heykeli, fildişi ve altınlardan yapılmıştı ve tapınağın ana dekorasyonu görevini yapıyordu. Tapınak, papaz yönetim kurulu tarafından idare edildi. Uzun yıllardır burası yalnızca bir dini merkez değil, belediye yetkililerinden tamamen bağımsız olan şehrin finans merkezi ve ticaret merkezi idi. 1869'da İngiliz kâşif John Turtle Wood, Selçuk ilçesi yakınlarındaki eski bir tapınağın kalıntılarını buldu. Vakıf tam 20. yüzyılda keşfedildi. Şimdi, herkes bu muhteşem manzarayı ziyaret edebilir ve bir zamanlar görkemli tapınağın kalıntılarını görebilir. … Devamını oku

Kuşadası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Kuşadası’nda araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Kuşadası Fotoğrafları

Kuşadası haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Kuşadası Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Kuşadası Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Kuşadası’nda yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018