OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dallas

Çocuklarla Dallas Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

  Dallas, çocuklu aileler için harika bir şehir. En çok ziyaret edilen aile cazibe merkezi Dallas World Aquarium. Akvaryum büyük bir modern binayı kaplar ve gezegenin farklı köşelerinden getirilen deniz sakinlerini sergiler. Burada sadece egzotik balıklar kalmaz. Merkezde, maymunları ve tembel hayvanları izleyebileceğiniz özel bir tropik köşk ve başka bir ayrı köşk canlı kuşunda var. Dallas World Aquarium, egzotik bitkilerle ve inanılmaz peyzaj kompozisyonlarıyla süslenmiş gerçek bir iç mekan hayvanat bahçesidir.
  Dallas, zengin eğlence seçenekleri yelpazesi sayesinde yıllardır popüler bir aile tesisi olarak kalmıştır. Yerel hayvanat bahçesi dinlenmek için çok popüler bir yer. Hayvanat bahçesinin topraklarında, yüzlerce nadir … Açık
Hayvanat bahçesindeki vahşi yaşam temsilcilerinin çeşitliliği hakkında bilgi edinmeye devam edebilirsiniz. Dallas Hayvanat Bahçesi ayrıca, çeşitli nüfusu ile ziyaretçileri hoş bir şekilde şaşırtacak. Bu hayvanat bahçesi büyük; Tüm sakinleri geniş ve güzel bir şekilde dekore edilmiş açık hava kafeslerinde yaşar. Dünyanın her hayvanat bahçesinde değil, tek bir kasada huzur içinde dolaşan filler ve zürafalar görüyorsunuz, nadir bir avcı ve su kuşlarını izliyorsunuz. Hayvanat bahçesini incelemek birkaç saat sürecektir. Ziyaretçilerin rahatlığı için, hayvanat bahçesinin arazisinde tezgahlar ve çeşmeler bulunan güzel rekreasyon alanları vardır.
Dallas’ta, bazıları çocuklarla gezmeye değer birçok ilginç müze var. Çocuklar, kesinlikle havacılık tarihine adanmış Uçuş Müzesi Sınırları koleksiyonunu beğeneceklerdir. Bu küçük müzede, ilk uçağın tam kopyalarını görebilir, arka planlarına göre fotoğraflandı ve bazı uçaklarda kokpitte bile oturabilirsiniz. Çocuklar kesinlikle eski uçakların kokpitine bakma ve anlaşılmaz düğmelere basma fırsatını sevecektir. Müzedeki sergilerin çoğuna dokunulabilir. Sonuç olarak, çocuklu ziyaretçiler arasında popülerdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Dallas’ı ilk kez ziyaret eden yolcuların, yerel turizm ofisinde bir şehir haritası almaları önerilir. Bu şekilde şehrin sokaklarındaki labirentte gezinmek ve istenen yerlere ulaşmak daha kolay olacaktır. 2. Araba … Açık
Çocukların kesinlikle seveceği bir başka orijinal eğlence parkı da McKinney Avenue Trolley. Başlıca “cazibe merkezi” sadece tramvay sürmekle kalmayıp aynı zamanda nasıl yönetileceğini de öğrenebileceğiniz eski tramvaylardır. Eski tramvaylarda kentin etrafında ilginç geziler yapılır. Rota, simgesel yapı tarihi bölgeleri kapsar. Çocukları bu gezilere çekmek kolay değildir, ancak eski bir tramvay vagonuna binme fırsatını seveceklerdir.
Dallas In the Morning Tipik bir çocuk atraksiyonu Fair Park’taki Çocuk Akvaryumu’dur - küçük çocuklar için küçük çocuklar için bile ziyaret edilmesi ilginç olan bir akvaryum. Bu akvaryumda nadir görülen egzotik balık ırklarını görebilir, devasa bir akvaryumda yaşayan timsahları izleyebilir ve dünyanın en nadide avcılarından biri olan beyaz bir timsahı görebilirsiniz. Akvaryum, çocuklar için her zaman ilgi çekici yerlerin bulunduğu Fair Park bölgesindedir. Yetişkinler için dev bir dönme dolap kullanması ilginç olacak.
  Galleria Dallas, Dallas’taki en büyük alışveriş merkezidir. Yerel sakinlerin ve turistlerin yeni moda kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar ve elektrikli ekipman aramaya başladığı yer burasıdır. Ayrıca, çeşitli … Açık
Rekreasyonu ilginç kültürel unsurlarla çeşitlendirmek isteyenler için, Perot Doğa ve Bilim Müzesi’ne gitmeye değer. Eşsiz sergileri arasında dinozor iskeletleri ve diğer tarih öncesi hayvanların ve kuşların maketleri bulunmaktadır. Çocuklu ziyaretçiler arasında en popüler eğlencelerden biri de interaktif sergileri olan bir salon. Burada her şeye dokunulabilir. Çocuklar ilginç deneyler yapmaya ve fizik ve kimyanın en önemli yasalarını incelemeye davet edilirler. Bu müze okul öncesi çocuklarla bile gezilebilir. Sergisi çok çeşitli ve kesinlikle herkese hitap edecek. Dallas’ta bütün aile ve her zevke uygun eğlence bulabilirsiniz.
Dallas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Dallas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Dallas yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Hawaiian Falls' , 23.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Sandy Lake Amusement Park' Carrollton, 23.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Six Flags Over Texas' Arlington, 25.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Arlington, 26.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'iT’Z Family Food & Fun' , 28.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Dallas çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Bahama Beach' Dallas, 12.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Hawaiian Falls' Garland, 23.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Arlington, 26.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Great Wolf Lodge' Grapevine, 30 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'NRH2O Family Water Park' North Richland Hills, 37.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm büyük akvaryumların haritası
Dallas ve yakınındaki akvaryumlar
♥   Akvaryumu 'Dallas World Aquarium' , 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Akvaryumu 'Children’s Aquarium at Fair Park' , 3.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Dallas’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Dallas’ın En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Dallas Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dallas Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Dallas Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Dallas.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018