OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Minneapolis Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Minneapolis Skyline   Minneapolis, gelişmiş endüstri ve iş altyapılarına sahip tipik bir modern metropoldür. Burada her adımda yüksek gökdelen kuleleri, camdan yapılmış güzel binalar ve tek kelimeyle devasa alışveriş merkezlerini görebilirsiniz.
  Minneapolis, haute mutfağı uzmanları için mükemmel bir yer. Farklı mutfak trendlerinin hayranları, şehrin yüzlerce restoran ve kafesi arasında yemek yemek ve lezzetlerin tadını çıkarmak için uygun bir yer bulacaklar. … Açık
Bu şehir, en popüler olanları Mississippi Nehri’nde tekne gezintileri ve yerel turistik yerleri ziyaret eden çok sayıda eğlence nedeniyle turistler arasında oldukça popüler hale geldi. Minneapolis, dünyanın en ünlü park sistemlerinden biri kendi topraklarında kurulduğu için genellikle parklar şehri olarak adlandırılır. Bu şehirde 24 yapay göl oluşturulmuş ve aralarındaki boşluklar zengin tarlalarla doldurulmuştur. Göller yüceltildi ve iyi donanımlı hale getirildi, şimdi eğitim alanları ve spor etkinlikleri için mekanlar olarak kullanılıyorlar.
Bir başka alışılmadık mimarlık çözümü de, şehrin büyük iş merkezlerini birbirine bağlayan bir hava geçişleri sistemidir. Bunun nedeni, çok sert kışların yaşandığı bu bölgenin iklimidir. Bu çözüm, insanların kötü havalarda dışarı çıkmadan bir binadan diğerine özgürce hareket etmelerine yardımcı olmak için önerildi. Karar doğrudur ve bu geçişler Minneapolis sakinleri arasında çok popülerdir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Pitoresk Minneapolis’e genellikle ’göller şehri’ denir. Nehirler ve göller şehir manzaralarını gerçekten çekici kılar. Şehrin ayrılmaz bir parçası haline geldiler. Göllerin çevresinde güzel parklar … Açık
Minneapolis, tiyatro sayısı bakımından New York’tan sonra ikinci sırada yer aldığından tiyatro severler için gerçek bir hazine olacak. Sanat Enstitüsü, şehrin en büyük sergi merkezi olarak kabul edilir. Salonlarında farklı konulara ait 100 binden fazla eşya bulunmaktadır. Burada ziyaretçiler, tarihi ve arkeolojik eserlerin yanı sıra zoolojik koleksiyonlar ve diğer birçok ilginç sergiyi bulacaklar. Sporseverler de bu şehirde birçok ilginç program bulacaklar. Minneapolis’teki en popüler spor golftür, bu nedenle şehirdeki birçok kulüp buna adanmaktadır ve her yıl yeni oyun alanları açılmaktadır. Amerikan futbolu ve beyzbol üzerine sık sık yarışmaların düzenlendiği birkaç dünyaca ünlü stadyum da vardır.
Highland Park Bridge; Minneapolis/St. Paul   Kültür kurumları arasında Minnesota Bilim Müzesi’nden bahsetmeye değer. 1907’de açıldı ve şimdi güzel ve modern bir binada bulunuyor. Bu müze çocuklu turistler arasında çok popüler çünkü farklı yaştaki çocuklar için turlar düzenliyor. Pek çok sergi etkileşimlidir; gezi sırasında ziyaretçiler ilginç deneyler yapma fırsatı bulacaklar. Kültür merkezinin bir başka ilginç özelliği, Mississippi Nehri’nin panoramik manzarasının açıldığı geniş bir ışık atriyumudur.
  Minneapolis, kültürel simge yapıları ve manzaraları ve çok sayıda eğlence merkezi ile turistleri çeken son derece güzel modern bir şehirdir. Şehrin kültürel simge yapıları arasında en dikkat çeken nokta, adını … Açık
Şehirdeki en sıra dışı müze Washburn-Crosby Mill Müzesi. Tamamen restore edilmiş eski değirmenin korunmuş binasına inşa edilmiştir. Artık ziyaretçilere değirmen cihazının tüm özelliklerinin yanı sıra daha önce ne tür çalışmalar yapıldığı hakkında bilgi verildi. Bu müze aynı zamanda bir aile ziyareti için de mükemmel.
Night Time at the Conservatory Çağdaş sanat hayranları, çeşitli konularda etkinliklere ev sahipliği yapan sergi kompleksi Northrup King Building ile ilgilenecekler. Ziyaretçileri, çağdaş sanata, fotoğrafa ve edebiyata adanmış etkinlikleri görebilir. Merkezdeki sergilere ek olarak, genellikle çeşitli ustalık sınıfları düzenlenmektedir.
  Çok çeşitli eğlenceler ve boş zaman etkinlikleri, Minneapolis’te geçirilen her günü unutulmaz bir deneyime dönüştürebilir. Diğer birçok büyük şehir ve metropolün aksine, Minneapolis şehri çok sayıda güzel … Açık
Minneapolis kesinlikle kitap severleri etkileyecek. Kentin temel özelliklerinden biri kitapçıların ve ikinci el dükkanların bolluğu olmaya devam ediyor. İkincisi, koleksiyoncuların bile ilgisini çekecek eski kitapların nadir baskılarını bulabilirsiniz. Kitapçılarda klasik ve modern edebiyatın yanı sıra ilginç turist rehberleri, haritalar ve orijinal hediyelik eşyalar satılıyor.
Minneapolis Skyline Şehir, doğada yürümek ve dinlenmek için çok çeşitli güzel yerlere sahiptir. Her parkın ve bahçenin kendine özgü ilginç özellikleri vardır. Eloise Butler Kır Çiçeği Bahçesi’nde sadece çiçeklere ve egzotik bitkilere değil, aynı zamanda güzel heykellere de hayran olabilirsiniz. Sıradışı peyzaj kompozisyonları ile süslendiğinde, sıcak mevsimde bahçede dolaşmak en ilginç olanıdır.
  1. Minneapolis Uluslararası Havaalanı, düzenli olarak farklı ülkelerden uçuşlara ev sahipliği yapar. Şehirde, tüm büyük ABD şehirlerine seyahat edebileceğiniz büyük tren ve otobüs istasyonları var. 2. Başlıca … Açık
Bum Adası’nda yürümek heyecan verici bir geziye dönüşebilir. Bu park yerel balıkçılar arasında çok popüler. Balık tutmak için gerçekten harika koşullar var. Turistler burada doğal güzellikler ve onlarca yıldır dünyanın en büyük değirmeni olan eski Pillsbury Değirmeni tarafından çekilmektedir.
Minneapolis - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Minneapolis ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Minneapolis’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Nicollet Mall' Minneapolis, 0.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Uptown' Minneapolis, 4.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Minneapolis çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   State Marine Park 'Thoms Place' , 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Lee' , 7.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Fort Snelling' , 11.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Mears' , 14.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Park 'Spring Lake' , 14.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Minneapolis ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Weisman Art Museum' Minneapolis, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Walker Art Center' Minneapolis, 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Minneapolis Institute of Arts' Minneapolis, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'The Museum of Russian Art' Minneapolis, 8.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Amerika Birleşik Devletleri Gezisi: Görülecek Yerler

  Belki de, Özgürlük Heykeli Amerika Birleşik Devletleri'nin en ünlü sembolüdür. Heykel Ellis Adası'nda bulunur. 20. yüzyılın başlarında ada önemli bir inceleme istasyonu idi ve tüm göçmenler ülkeden girmişti. Bazı kaba hesaplamalara göre, yüz milyon yıl boyunca 20 milyondan fazla kişi Amerika'ya geldi. …
OrangeSmile araç kiralama Minneapolis’te araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

29.05.2024

Minneapolis Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Minneapolis Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Minneapolis, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Minneapolis’te 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Minneapolis’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018