OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Colorado Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Maroon Bells   Colorado, gezginlere olağanüstü doğal ve tarihi mekanlara yapılan ziyaretleri içeren zengin bir gezi programı sunmaktadır. Bu muhteşem bölge, sırlarıyla sürprizlerle dolu. Devletin batı kısmında Gunnison’un ünlü Kara Kanyonu var; nehir kanyonunun uzunluğu 12 kilometredir. Kanyon milli parkta; o kadar derindir ki bazı yerler güneş tarafından aydınlatılmamaktadır ve bu yüzden adlandırılmıştır.
  Colorado, olağanüstü doğa manzaraları ve dünyaca ünlü Denver kayak merkezi için ilk ve en önemli eğlence meraklıları arasında ünlüdür. Başkentte tatil yapmak sadece kayak yapmayı sevenler için değil aynı zamanda … Açık
Bu yerler rafting ve kaya tırmanışı hayranlarını çekmektedir, ancak yerel rotalar sadece eğitimli sporculara açıktır, böylece yeni başlayanlar sadece doğal güzelliklerin güzelliğini hayranlıkla izleyebilirler. Milli parkın içinden geçen bir yürüyüş sırasında nadir bulunan bitki türlerini ve buraların sakinlerini görebilirsiniz: geyik, geyik, dağ aslanları ve kuşlar. Parkın bir kısmı kamp alanları tarafından işgal ediliyor, bu yüzden herkes birkaç gününü tarif edilemez doğal ihtişamda geçirebilir.
Yine başka bir milli park olan Büyük Kum Tepeleri, San Luis Vadisi’nin topraklarında yer almaktadır. Parkın önemli bir kısmı, Kuzey Amerika’daki en yüksek kum tepeleri tarafından işgal edilmiştir. Bu kumulların yaşı 10 binden fazla, ama bu yerler ilk bakışta göründüğü kadar boş değil. Güzel ormanlar, alpin çayırları ve berrak göller vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Toplu taşıma, devletin büyük şehirlerinde bile gezginler için kullanışlı olmayacaktır. Otobüsler tüm kültürel mekanlara ulaşamaz, doğal güzelliklere değinmez. Birçok turist havaalanında araba kiralamayı tercih … Açık
En büyük şehir ve Colorado’nun başkenti Denver, büyük bir ticaret ve kültür merkezidir. Capitol Hill bölgesi merkezidir; Dauninig Caddesi, Broadway, Sixtus Caddesi ve Colfax Bulvarı’nın bulunduğu yer burasıdır. İlçenin baş süsleri, 19. yüzyılın sonlarında beyaz granitten yapılmış Capitol’dur. Denver’da sayısız müze ve sergi var; Alışveriş yapanlar alışveriş merkezlerinin bolluğunu takdir edecekler ve gürültülü eğlencenin hayranları disko ve barların keyfine varacaklardı. Birçok mağaza, kafe ve otel, güzel tarihi binalarda yer almakta ve ambiyansı daha da eşsiz kılmaktadır. Şehirde geniş yürüyüş alanları ve küçük şirin bahçeler bulunan yaklaşık iki yüz park vardır. Doğa ile uyum, Colorado’nun ana özelliğidir.
Colorado - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Colorado ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Colorado kaleleri
♥   Kalesi 'Euclid Hall' , 70.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Colorado çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   State Park 'Summit Lake' , 13.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Shawnee' , 24.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Recreation Area 'Bailey' , 30.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Logge' , 37.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Platte River Crossing' , 37.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Colorado ve Çevresindeki Turistik Yerler

Georgetown Döngüsü Demiryolu

From the series “Dünyadaki En Tehlikeli Tren Yolları ”
Köprünün yüksekliği 30 metredir, tren en az hızla hareket eder ve yüksek derecede stresli olması muhtemeldir. Tek tesellim, yüklü trenlerin yüzlerce kez bu şekilde güvenli bir şekilde geçtiği gerçeğidir. Demiryolu rotası 7,2 kilometredir, inanılmaz derecede güzel dağlık alanlardan geçer ve deniz seviyesinden 195 metre yüksekliğe yükselir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Colorado’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

14.07.2024

Colorado Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Colorado Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Colorado, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Colorado’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Colorado’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018