OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Teksas Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

The Texas Capitol   Teksas, ülkede nüfus ve bölge bakımından ikinci sırada yer alıyor. Bu yerlerin doğası çok çeşitlidir, devletin batı kısmı çöle hakimdir, güney bölgeleri bataklıklarla kaplıdır, doğu bölgesi yoğun ormanlarla kaplıdır ve kuzeyde çayırlar hakimdir. Gezginler esas olarak Teksas’ın eski şehirleri tarafından çekilmektedir. Her birinin tarihi bir semti ve şehrin yeni kısmı var; Böyle bir kontrast dinlenme ve heyecan verici bir dinlenme yapmanızı sağlayacaktır.
  Görkemli doğası ve sayısız eğlence seçenekleriyle Teksas, açık hava etkinlikleri için ideal bir yerdir. Bu pitoresk devlet uygarlıktan uzak durmayı sevenleri hayal kırıklığına uğratmayacak. Big Bend, ekoturistm … Açık
Dallas’ta birçok cazibe merkezi temsil edilmektedir. Kent, 19. yüzyılın ortalarında kuruldu; Küçük bir ticaret anlaşmasından itibaren büyük bir metropol haline geldi. Bugün, parlayan gökdelenleri, birinci sınıf alışveriş merkezlerini ve restoranları her adımda ve en lüks otellerde görebilirsiniz. Modern mimarinin en önemli anıtları arasında Bank of America, Fountain Plaza, Rönesans Kulesi ve Chase Center gökdelenleri dikkat çekicidir. Tüm binalar farklı mimari tarzlarda inşa edilmiş ve çok etkileyici görünmektedir.
Şehrin doğu kısmında, Lakewood Tiyatrosu, Brian Meydanı, Vickery Meydanı ve günün sıcaklarına sığınabileceğiniz güzel bir botanik bahçesi gibi çeşitli tarihi mekanlar ve mağazalar bulunmaktadır. Nasher Heykel Merkezi, Dallas Sanat Müzesi ve Opera Binası’na geziler daha az ilgi çekicidir. Spor taraftarları, beyzbol oyunlarının düzenlendiği Ballpark Stadyumu’nu mutlaka görmelidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Devleti trenle seyahat etmek rahat, ancak gezginlerin her zaman otobüs kullanma seçeneği var; onların rotaları Teksas’ın tüm büyük şehirlerini birbirine bağlar. Yerel yolların mükemmel durumda olduğu için … Açık
Dallas’ın ikiz şehri, dikkate değer yerler bolluğu ile karakterize edilen Fort Worth’tır. Şehir sessiz ve rahat bir atmosfere sahiptir; Orada uzun gökdelenler ve kalabalık sokaklar yoktur. Güzel bulvarları ve parkları ile bir yürüyüş yapmak büyük bir zevk olacaktır. Yerel manzaralar, Eski Batı ile ilgili filmlerden eskizlere benziyor. Sundance Square şehir merkezidir; Büyük oteller, restoranlar ve eğlence komplekslerinin yanında yer almaktadır. Cowtown, çok sayıda çiftlik ve çiftlik kasabası nedeniyle ünlüdür. Dallas’ın modern sokaklarında ve Fort Worth’ın pitoresk bölgelerinden geçtikten sonra, çayır ve çöllere gezebilirsiniz. Texas her zaman misafirleri almaya ve manzaraları ile onları şaşırtmaya hazırdır.
Teksas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Teksas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Teksas ve Çevresindeki Turistik Yerler

Kettle House

From the series “En Tuhaf ve Süslü Yaşayan Evler”
Demlik evinin gösterisinin ilginç bir versiyonu bir kurmaca. Evin sağlam ve güvenli yapısı, bunun doğrulanmasıdır. 2009'da, demokratik ev, devletin en güçlü orkestraları sırasında zarar görmedi. Alışılmadık evin ana sırrı, yerli halkının bilmediği sahipleri. Adam düzenli olarak eve gidiyor. Bazen ise, bina bazen birkaç ay içinde boşalır. Evin çelik duvarlarının ardında gizlenen şey sadece kahya. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Teksas’ta araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

14.07.2024

Teksas Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Teksas Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Teksas, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Teksas’ta 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Teksas’tan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018