OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

San Antonio Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

San Antonio Riverwalk   San Antonio, Teksas’ın güney kesiminde yer almaktadır. Geniş bir sanayi merkezi ve önemli bir turizm merkezi olarak bilinen şehir, yılda yaklaşık 20 milyon yolcu çekiyor. Aynı isimle bir nehir San Antonio’dan geçer. Nehir boyunca inşa edilmiş inanılmaz güzel bir gezinti var. Doğal olarak, şehrin bu kısmı en pitoresk ve en canlısıdır.
  San Antonio popüler bir aile beldesidir. Bu nedenle, birçok eğlence çocuklu gezginlere odaklanmaktadır. ’Morgan’ın Harikalar Diyarı’, sinir sistemi hastalıklarından muzdarip çocuklarla çalışmaya … Açık
San Antonio, dil, müzik, mimari ve yaşam tarzı dahil olmak üzere İspanyol kültürünü korumayı başaran şehirlerden biridir. Eşsiz kültürünün yanı sıra Teksas’a gelenler tarafından ilk kez ziyaret edilen mekan, birçok eğlence ve eğlence mekanı ile de dikkat çekiyor.
San Antonio, ilk İspanyol kaşiflerinin 17. yüzyılın sonlarına indiği yer. Bu önemli olay 13 Haziran 1691’de gerçekleşti. Bu gün, geleneksel olarak İspanya’da kutlanan Aziz Antonio Günü’nün dini bayramına denk düşüyor. İspanyol kaşiflerinin yeni bölgeyi ve Katolik azizden sonra nehri adlandırmaya karar vermelerinin nedeni budur. Zaten 1716’da bölgeye yeni bir sivil yerleşim kurulması kararlaştırıldı. Orada askeri bir garnizon da kuruldu. Yavaş yavaş, konut binaları ve çiftlikler garnizonun etrafında ortaya çıkmaya başladı. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  San Antonio yüzlerce en iyi oteli tanımlamak kolay bir iş değildir. Bununla birlikte, bazıları turistlerle özellikle popülerdir. Lüks bir tatil geçirmek isteyen gezginler, yüksek kaliteli Hilton Palacio del Rio … Açık
Hızla büyüyen şehir, bağımsızlığı için şiddetli bir savaş ve yeni bir göçmen akını da dahil olmak üzere tarihinin önemli olayları ile karşı karşıya kaldı. Şimdiye kadar, çok uluslu kültür, modern şehrin ayırt edici özelliklerinden biri olmaya devam ediyor. Hemen hemen her yerde yansıma bulmuştur: benzersiz mimarlık ve kültürel geleneklerde, şehir sakinlerinin yemek pişirme ve çağdaş yaşam tarzlarında. San Antonio’nun birçok ilginç ulusal sembolü var. Kültürel takvimi çarpıcı sayıda renkli festival ve diğer etkinliklere sahiptir.
Mission Concepción - San Antonio, TX Yaz aylarında, Fiesta Noche del Rio festivali geleneksel olarak şehirde düzenlenmektedir. ’River Walk’ sahili, etkinlik için her zamanki mekandır. Festivalin konukları muhteşem dans gösterileri izleme ve flamenko dans etmeyi öğrenme fırsatına sahip. Festival boyunca birçok orijinal folklor etkinliği şehirde gerçekleşiyor.
  ’Alamo Mission’ Fortress, şehrin ana tarihi sembolü ve Teksas’ın en önemli simgesel yapısıdır. Bu olağanüstü yapının tarihi çok sıradışı. Bu eski ’Mission San Antonio de Valero’ dir. … Açık
Şehrin İspanyol mirası San Antonio Misyonları Ulusal Tarihi Parkı’nda sunulmaktadır. San Antonio’nun manzaralarını ve seslerini gezmenin ötesinde, turistler dünyaca ünlü Tex-Mex mutfağının bir kısmını kentin her yerinde bulunan birçok kaliteli restoranla deneyebilir. Meksika restoranları şehrin hemen her yerinde bolca bulunur. Çoğu nispeten ucuzdur. Tex-Mex lokantalarının en göze çarpan örnekleri arasında Kuzeybatı yakasındaki West Avenue üzerindeki Jacala, Kuzey Doğu tarafında La Hacienda de Los Barrios ve kentin kuzey yakasındaki Los Barrios sayılabilir.
The San Antonio River Walk Daha sıra dışı bir ulusal sembol var. Baharatlı ’biber’ tabağı. San Antonio’nun yemeğin burada ilk kez pişirildiği Amerika’da yer olduğuna inanılıyor. 1893 yılında dünya gastronomi fuarı Chicago’da gerçekleşti ve San Antonio sakinleri buna katıldı. Bu, hakimler ve halk ilk kez kokulu ve baharatlı biber gördü. Günümüzde, yemek Amerika Birleşik Devletleri’nin tüm sakinleri tarafından iyi bilinir ve çok popülerdir.
  San Antonio popüler bir aile beldesidir. Bu nedenle, birçok eğlence çocuklu gezginlere odaklanmaktadır. ’Morgan’ın Harikalar Diyarı’, sinir sistemi hastalıklarından muzdarip çocuklarla çalışmaya … Açık
Zengin bir tarihe sahip olan modern şehir, birçok eşsiz cazibe merkezine sahiptir. Teksas’ın ana tarihi anıtı - ’Alamo Misyonu’ kalesi - şehirde yer almaktadır. Yerel halk için, uzun zamandır beklenen bağımsızlığın bir sembolüdür. Kalenin tarihi ve inanılmaz dönüşümü çok sıra dışı. San Antonio orijinal tema parkları ile ünlüdür. Bu nedenle, çocuklu yolcuları çekmeyi asla bırakmaz. Şehirdeki ilgi çekici yerlerin ve ilgi çekici yerlerin seçimi kesinlikle şaşırtıcı. San Antonio’nun otel altyapısı da turistleri memnun edecek.
Modern gezginlerin hizmetine, birçoğu The Guinness Dünya Rekorları Kitabından rekor sahibi olan birkaç eşsiz tarihi otel vardır. ’Fairmount’ Hotel bu olağanüstü yerlerden biridir. Başlangıçta, 1906 yılında açıldı. Ancak, herkes efsanevi otelin yerini 1985’ten beri değiştirdiğini bilmiyor. Bu kelimenin tam anlamıyla üç blok öteye taşınmış olması, şehrin altyapısının daha da gelişmesini engellemedi. Fairmount, dünyadaki en ağır bina olan Guinness Rekorlar Kitabına bu kadar etkileyici bir mesafeye taşındı. San Antonio, şaşırtıcı semboller ve geleneklere sahip eşsiz bir şehirdir ve seyahat etmeyi seven herkes mutlaka ziyaret etmelidir.
  San Antonio yüzlerce en iyi oteli tanımlamak kolay bir iş değildir. Bununla birlikte, bazıları turistlerle özellikle popülerdir. Lüks bir tatil geçirmek isteyen gezginler, yüksek kaliteli Hilton Palacio del Rio … Açık
  San Antonio, aktif rekreasyon ve ilginç gezintilerin tüm hayranları için mükemmel bir yerdir. Eşsiz San Fernando Katedrali, şehrin ana simge yapılarından biri olmaya devam etmektedir. Aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin en eski dini yerlerinden biridir. Muhteşem kilisenin binası 18. yüzyılın ortalarında gerçekleşti. Katedral hala orijinal tasarımına ait bazı mimari unsurlara sahiptir. 20. yüzyılın başlarında, en büyük restorasyonlardan biri kilisede gerçekleşti. Bu eşsiz vitray pencereler var.
San Antonio Christmas Katedralden uzak olmayan bir tarihi dönüm noktası daha vardır - Bexar County Court House. Roma Rönesans mimarisinin muhteşem bir örneğidir. Kum taşı bu muhteşem yapının binasında kullanılan ana malzemedir. Mahkeme binası 1896 yılında sona ermiştir. Çocuklar ve aktif rekreasyon meraklıları, şehrin dış mahallelerinde bulunan Marine World eğlence kompleksini ziyaret etmek için inanılmaz derecede ilginç ve heyecanlı bulacaklardır. Bu merkez, heyecan verici sürüş ve yüzme havuzlarına sahip bir su parkı içerir. Ayrıca sık tematik programlar, performanslar ve hatta büyüleyici balina gösterileri vardır.
San Antonio - rehber bölümleri 1 2 3 4

San Antonio ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
San Antonio’nun alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' San Antonio River Walk' San Antonio, 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' North Star Mall' San Antonio, 10.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
San Antonio çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   State Park 'Mt Laurel' , 13.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Inter' , 15.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Hollywood' , 19.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Bamberger' , 20.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Crescent Bend' , 29.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
San Antonio ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Briscoe Western Art Museum' San Antonio, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Artpace' San Antonio, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Blue Star Contemporary Art Center' San Antonio, 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'San Antonio Museum of Art' San Antonio, 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'McNay Art Museum' San Antonio, 7.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden San Antonio ve Çevresindeki Turistik Yerler

Schlitterbahn Parkı

From the series “En Harika ve Süslü Su Parkları”
Schlitterbahn Su Parkı, suni dalgalı özel bir havuzun keyfini çıkarabilir sörf yelpazeleri arasında haklı olarak popüler. Aquapark çok doğal doğal çevrede bulunmaktadır. Rahat terasları, yeşil çayırların manzarasını sunmaktadır. Su parkı tamamen açık olduğundan, açık havada aktivitelerden hoşlananlar yerin tadını çıkaracaktır. Geniş alanı rahat kafeler ve restoranlar ile donatılmıştır; donanımlı bir barbekü alanına sahip özel bungalovlar bulunmaktadır. Schlitterbahn, doğa, açık hava rekreasyon ve aktif eğlence sevenler için mükemmel bir tatil beldesi. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama San Antonio’da araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

19.04.2024

San Antonio Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

San Antonio Yakınındaki Bölgelerde Geziler

San Antonio, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - San Antonio’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, San Antonio’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018