OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Ontario Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Elora Ontario ~ Canada  ~ Reflection   Los Angeles yakınlarında bulunan Ontario kasabası 1891’de şehir statüsü aldı. Bugün, bu pitoresk kasaba hem tarihi hem de doğal birçok ilginç manzara sunabilir ve ayrıca çocuklar için mükemmel eğlence parkları vardır.
  Ontario’da olası tüm kategorilerde mağazalar var, burada geleneksel Kaliforniya tarzında yeni giysiler, kaliteli ayakkabılar ve hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Birçok gezgin hediyelik eşyalara çok dikkat … Açık
En sıra dışı şehir cazibe merkezlerinden biri eski Graber Olive House’dur. Bu fabrika harika konserve zeytinler üretiyor, fabrika kendine özgü antik bir binada bulunuyor ve son yüz yılda konumu değişmedi. Şu anda, fabrika modern ekipman kurdu, ancak eski ekipmanların bir kısmı dikkatlice saklanıyor ve ziyaretçilere gösteriliyor. Gezi sırasında ziyaretçiler, üretim hakkında ilginç bir hikaye alacaklar ve ayrıca üretim sürecini gözlemleyebilecek ve en iyi zeytin çeşitlerini deneyebilecekler.
Doğa severler kesinlikle Cucamonga-Guasti Bölge Parkı’nı ziyaret etmelidir. Çok geniş ve bakımlı bir doğa koruma alanıdır, yılın herhangi bir zamanında dinlenmek için en iyi yerdir. Arazisi güzel bir göl içerir ve yaz aylarında tatilciler için büyük bir yüzme havuzu açıktır. Çok güzel çeşmeler, özel donanımlı piknik alanları olan çocuk oyun alanları var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ontario, California, tatil geçirmek için harika bir yerdir. Tatiller hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından takdir edilecektir, bu nedenle şehri ziyaret etmeyi planlıyorsanız, ikincisini kesinlikle bir seyahatte … Açık
Şehrin hemen yakınında hem çocuklar hem de yetişkinler için ziyaret etmek ilginç olacak popüler eğlence parkı Scandia var. Park son derece güzeldir, aralarında birkaç güzel evin inşa edildiği çok sayıda canlı bitki ve görkemli ağaçlarla dekore edilmiştir. Hepsi daha çok peri masallarından çizimlere benziyor. Parkta mini golf için oyun alanları, banklı rekreasyon alanları ve çocuklar için çeşitli oyun alanları bulunmaktadır. Bu parka girişin oldukça ucuz olduğunu da belirtmekte fayda var, bu nedenle ekonomik gezginler bile tadını çıkarabilir.
ONTARIO-00679 - The Beaches Ontario’nun kültürel cazibe merkezleri arasında, Tarih ve Sanat Müzesi’nden kesinlikle bahsetmeye değer. Müze, ziyaretçilere bölgenin gelişim tarihini tanıtıyor. Bu müzenin etrafındaki geziler o kadar büyüleyici ki, çocuklu turistler bile sık sık ziyaret ediyor. Müze, ilginç bir eski fotoğraf koleksiyonunun yanı sıra, 19. - 20. yüzyılın ünlü sanatçılarının resimlerinin sunulduğu geniş bir sanat bölümü içeriyor.
  Ontario, gezginlerin hakkında hiçbir fikri olmayan bazı özellikleri olan geleneksel Kaliforniya mutfağını keşfetmek için harika bir yer olacaktır. Birçoğu bölgesel mutfağı yalnızca fast food ile ilişkilendiriyor. … Açık
  Kentin önemli bir kültür merkezi, her türlü etkinliğe ev sahipliği yapan modern bir stadyum olan Citizens Business Bank Arena’dır. Büyüleyici müzik konserleri ve spor yarışmaları için popüler bir mekandır. Birinci sınıf teknik donanım, burada düzenlenen önemli spor ve kültürel etkinliklerin yayınlanmasına izin verir. Yerel sakinler için bu modern arena, aile eğlencesi için en sevilen yerlerden biri olmaya devam ediyor.
Lake Ontario sunset Ontario’da ayrıca modern bir konferans merkezi vardır - hem iş seyahatinde olanlar hem de sıradan turistler arasında iyi bilinen Ontario Kongre Merkezi. Mesele şu ki, bu modern kompleks düzenli olarak çeşitli ücretsiz sergiler ve uluslararası etkinlikler düzenlemek için kullanılıyor. Örneğin, burada bir sanat sergisini, yeni bir kitabın sunumunu veya popüler modern etkinliklerden birine adanmış bir etkinliği ziyaret edebilirsiniz.
  Ontario, büyük ölçüde farklı uluslar ve kültürlerin bir karışımı nedeniyle ilginç bir kültürel yaşam yaşıyor. Kaliforniya’daki diğer birçok şehir gibi, Ontario da çok ulusludur. Burada kelimenin tam … Açık
Şehir, zengin bir modern eğlence merkezi seçeneği sunar ve Ontario Mills, alışveriş tutkunları arasında oldukça popülerdir. Çeşitli uzmanlıklara sahip düzinelerce mağazaya ek olarak, ziyaretçilerine iyi bir eğlence seçeneği, çok sayıda fast food mağazası, birçok iyi donanımlı rekreasyon ve tematik alan, özellikle çocuklu tatilciler için ilgi çekici olabilir.
Northern Ontario Aileler genellikle LOL Kids Club’ın küçük çocuklara yönelik popüler eğlence merkezini tercih ediyor. Çeşitli oyuncaklar, sevilen kuru havuzlar, ip kasabaları ve trambolinler içeren renkli oyun odaları ile donatılmıştır. Eğlence merkezinde, misafirlerinin rahatlığı için unutulmaz bir çocuk tatili düzenleyebileceğiniz geniş bir salona sahip bir kafe bulunmaktadır.
  Granada Tiyatrosu kültür merkezi, Ontario’nun ünlü bir tarihi sembolüdür. 1926 yılında yerel zengin sanayicilerin girişimiyle inşa edilmiştir ve Emmon’s Building olarak da bilinir. Yapımından sonra salonu 954 … Açık
Gerçek bir şehir cazibe merkezi, genellikle müze olarak ziyaret edilen popüler Treasures N Junk antika mağazasıdır. Burada eşsiz sanat eserlerinden peruklara ve eski takılara kadar çeşitli antikalara hayran olabilirsiniz. Kesinlikle mağazada sunulan tüm antikalar satılıktır. Hem zengin gezginler hem de bütçe turistler uygun ’geçmişten hatıralar’ seçebilirler.
Ontario - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Ontario ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Ontario kaleleri
♥   Kalesi 'Battery of Santa Ana' Almería, 43.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Ontario çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   County Park 'Ontario' , 9.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Chino Hills' , 12.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Regional Park 'Frank G Bonelli' , 14.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Boysen' , 33.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Park 'Wildwood' , 37.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Ontario ve Çevresindeki Turistik Yerler

Crenshaw Evi

From the series “Dünyadaki En Gizemli Binalar (Evler, Saraylar, Kaleler)”
Bu trajik olaydan önce dahi konak, çatı katını ziyaret etmek isteyen yüzlerce meraklı kişiyi cezbetmişti, ancak hiçbir ziyaretçi birkaç saatliğine bile konaklayamadı. Hickman Whittington evinin çatısında gerçek bir müze düzenledi; Tavan arasına bir gece geçirme fırsatı için ücret talep etti. Eski köleler için bir geceyi hapiste geçirmek isteyenlerin çoğu, yaklaşık 150 kişi vardı. Hepsi birdenbire korku ve mızıltıların fark etti ve bir süre sonra korkunç bir yer bıraktı. Halen, Crenshaw House devlet yetkililerine aittir. 2003 yılından bu yana kamu erişimine kapalı. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Ontario’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

13.06.2024

Ontario Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Ontario Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Ontario, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Ontario’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Ontario’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018