OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Indianapolis Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Indianapolis - Canal Walk   Indianapolis, Indiana Eyaletinin başkentidir. Bu kentin ilk sözleri 19. yüzyıla aittir. Indianapolis, ABD’nin batısındaki en büyük otomobil endüstrisi merkezidir. Kentin topraklarında ayrıca, yeni otomobil modelleri test edilen ve çeşitli spor yarışmalarının yapıldığı birkaç motor yarış pisti açıldı.
  Indianapolis (ya da yerel halk tarafından Indy gayrı resmi olarak adlandırır) bir şehirdir, içinde kalmaya karar veren her gezgin için gerçek bir tatil olacaktır. Yerel halkın güleryüzlülüğü, ilgi çekici yerler ve … Açık
Spor yarışmalarının yanı sıra şehirde birçok kültürel etkinlik düzenlenmektedir. Turistler, örneğin, Uluslararası Indianapolis Festivali, Tiyatro Saçakları Festivali, Heartland Film Festivali, Midwest Müzik Festivali ve Jazz Festivali Indy Fest’e katılabilirler. Şehir mimari açıdan çok çekici. Burada modern güzel binaları, önceki yüzyıllardan kalma tesisleri ve park bölgeleri ile ayrılmış harika binaları bulacaksınız. Indianapolis’te gerçekten çok sayıda ziyaret edilen yerle karıştırırsanız, şehirdeki yürüyüşleriniz çok daha ilginç olacaktır.
İskoç Rite Katedrali, kentin en önemli tarihi mekanlarından biridir. Günümüzde genellikle büyük iş toplantıları, ziyafetler ve konserler depolamak için kullanılır. Tatiller ve özel etkinlikler düzenlemek için katedralde bir ziyafet salonu ve sık sık konferans ve toplantıların yapıldığı oditoryumlar vardır. Tiyatro uzmanları komedi, klasik, dramatik ve modern oyunların oynandığı Indiana Repertory Theatre’ı ziyaret etmelidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Indianapolis, mimari anıtlar ve çeşitli müzeler bakımından zengindir. Şehir düzenli olarak çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan birçok sergi merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, çocuklar için … Açık
Kentte, en çekici olanı “Kelebek Cenneti” olan park olan birçok botanik bahçeye ve doğa rezervine sahip. Burada yüzlerce farklı kelebek türünü, kuşlu köşkleri ve piknik bölgelerini görebilirsiniz. Burada yüzlerce farklı kelebek türünü, kuşlu pavyonları ve piknik bölgelerini görebilirsiniz. Indiana Eyalet Müzesi, sizi kentin gelişimi ile tanıştırır. Müzelerin koleksiyonları kültürel, ekonomik ve askeri başarıları gösteriyor. Ayrıca Amerikan Yerlileri Müzesi’nde değerli tarihi ve arkeolojik eserler bulacaksınız.
Landmark church   Indianapolis Sanat Merkezi, şehir sınırlarının çok ötesinde biliniyor. 12 dönümden daha büyük bir bölgede bulunan bir bina kompleksi kaplar. Komplekste düzenli olarak fotoğraf ve sanat sergilerine ev sahipliği yapan modern ekipmanlarla donatılmış 13 stüdyo bulunmaktadır. Ayrıca, üç büyük sergi galerisi, çok ilginç bir hediyelik eşya dükkanı ve büyük bir kütüphane var. Bu merkez, çağdaş sanatın çeşitli alanlarına adanmış çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.
  Indianapolis misafirlerine heyecan verici eğlence olanakları sunmaktadır. Güzel parkların ve eğlence komplekslerinin geniş seçimi, şehrin ana özelliklerinden biridir. Bu nedenle, bunun neden aile dinlenmeleri için popüler … Açık
Doğal atraksiyonlar sevenler Fort Harrison State Park gibi olacak. Alanı yaklaşık 1.700 dönümdür. Bu parkın arazisinde yürüyüş için özel yollar ve ayrıca çeşitli spor alanları ve piknik yapmak için özel olarak donatılmış yerler var. Bu devasa parkın bölgesinde, bazı ilginç tarihi yerler de var. Burada, İkinci Dünya Savaşı sırasında askeri kamplar için inşa edilmiş binaları görebilirsiniz.
Greek church Indianapolis’te en küçük gezginler için bile ilgi çekici yerler var. Çocuk Müzesi’ni ziyaret etmekle ilgilenecekler. Daha çok çocukların aktif dinlenme ile bilişsel etkinlikleri birleştirmeye davet edildiği modern bir eğlence merkezi gibidir. Bu müzede, tırmanma duvarı, farklı yaşlardaki çocuklar için atlıkarıncalar ve çeşitli bilim alanlarına yönelik etkileşimli sergileri olan 10 tematik galeri daha var.
  1. Otele varışta check-in saati genellikle otellerin çoğu saat 14: 00’tedir. Her zamanki check-out 12: 00’dır. Ziyaretçiler bu saatten önce bir otele ancak şu anda boş odalar olması durumunda taşınırlar. 2. … Açık
Şehrin göbeğinde, ilginç bir anıt kompleksi olan War Memorial Plaza’dır. Alanı 10 dönümden fazladır. Burada, ABD ordusuna adanmış, çeşitli askeri operasyonlara katılan birçok ilginç anıt görebilirsiniz. Şimdi anıt kompleksinin bölgesi güzel fıskiyelerle süslenmiştir ve sıcak mevsimde topraklarında birçok peyzaj dekorasyonu görülebilir.
Indianapolis Pyramids Dikkate değer bir gezi tesisi Benjamin Harrison’ın konağıdır. Kentin en güzel mimari eserlerinden biri olarak kabul edilir. Yıllar geçtikçe, bu konak orijinal görünümünü korumuştur. Bugün duvarları içinde ilginç bir kitap müzesidir. Nadir basılı yayınlara ek olarak, müze ziyaretçileri, konağın ünlü sahibinin kişisel eşyalarının yanı sıra başka antikalar da görebilecek.
Indianapolis - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Indianapolis ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Indianapolis çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Nature Park 'Pogues Run Art and' , 5.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Glenns Valley' , 13.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Skiles Test' , 14.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Franklin Township Community' , 16 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   County Park 'Putnam' , 55 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Indianapolis ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Indianapolis Museum of Art' Indianapolis, 6.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Indianapolis ve Çevresindeki Turistik Yerler

Waverly Hills Sanatoryumu

From the series “Dünyadaki En Gizemli Binalar (Evler, Saraylar, Kaleler)”
1961'de hastanenin trajik tarihi yeni bir tur attı; bir huzurevi haline getirildi. Koşullar korkunçtu ve 70'lerde çıkan teftiş sonuçlarının tüm dünya şokunu verdi. 1982 yılından bu yana, tatil sadece çok sayıda araştırma grubunu çeken kalıntılar halindedir. Kendiliğinden hareket eden nesneleri, açıklanamayan sesleri ve kokuları - bunlar sadece Waverly Hills Sanatoryum duvarlarında görülebilen doğaüstü olaylardan bazıları. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Indianapolis’te araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

13.06.2024

Indianapolis Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Indianapolis Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Indianapolis, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Indianapolis’te 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Indianapolis’ten birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018