OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Denver Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Denver   Denver’da, gezginlerin çoğu aileleri gezmek için ideal olan çok sayıda cazibe merkezi bulunur. Denver Hayvanat Bahçesi’ni gezmek, gezi planınız için mutlaka görülmeli. Bu büyük ve bakımlı hayvanat bahçesinde birkaç ilginç saat geçirebilirsiniz. Geniş muhafazaları zürafalara, gorillere, yırtıcı kuşlara ve egzotik hayvan dünyasının diğer temsilcilerine ev sahipliği yapar. Tavus kuşları sokaklarda serbestçe dolaşıyor. Hayvanat bahçesinin toprakları aslen dekore edilmiştir. Burada, güzel ağaçlar ve bitkiler arasında, geri dönüştürülmüş çöplerden yapılan çok sayıda orijinal heykel görülebilir, oyun alanları çocuklu ziyaretçiler için donatılmıştır.
  Colorado Eyaleti Meclis Binası, mimari açıdan oldukça dikkat çekici. Herkesin dikkatini ilk dakikadan itibaren korur, şehrin savunucusu gibi yükselir. Binanın inşaatı 1901 yılında tamamlanmış, neoklasizm tarzı olarak … Açık
Aquarium Downtown’u kontrol ettiğinizden emin olun. Deniz yaşamı koleksiyonu kesinlikle çocukları etkileyecek. Büyük akvaryumlarda egzotik balıkları görebilecek, denizanası ve vatozları izleyebilecek, denizin derinliklerindeki diğer sakinleri görebilecekler. Akvaryumda ışınları olan büyük bir havuzun yanı sıra muhteşem fotoğraflar çekmek için birçok güzel rekreasyon alanı bulunmaktadır. Akvaryumu ziyaret edenler ilginç turlara katılabilir veya kendi bölgelerinde yürüyebilirler.
Denver’ın birçok ilginç müzesi var. Bir aile olarak ziyaret etmek için en çekici olanı Denver Doğa ve Bilim Müzesi’dir. Doğa bilimi buluşu oldukça özgündür, gerçek arkeolojik alanın düzeni müzenin merkezi köşkünde yeniden yaratılmıştır. Burada devasa dinozorların, tarih öncesi hayvanların iskeletlerinin ve eşsiz bir antik fosil koleksiyonunun figürlerini görebilirsiniz. Hayvan dünyasının temsilcilerine odaklanan koleksiyonlara ek olarak, müzede ilginç mineral koleksiyonları ve diğer arkeolojik buluntular bulunur. Müzenin açıklamalarından biri robot bilimine adanmıştır; sergilerinin birçoğu interaktif ve özellikle çocuklar arasında popüler. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Mile-High City (Denver genellikle denir) aktif rekreasyon hayranları için bol eğlence sunabilir. Bu nedenle, balıkçılık (Alabalık Fly Fishing, Galvin Rehberliği), tırmanma (Denver Climbing Company), kayak (Macera Kulübesi) … Açık
Denver’daki müzelerden biri, özellikle çocuklar için tasarlanmıştır - Denver Çocuk Müzesi. Her yaştan çocuklar için uygun eğlence sunan devasa bir eğlence merkezi gibidir. Burada, her türlü jimnastik aleti ve sürüşü olan küçük ziyaretçiler için özel bir oyun alanı ve çocukların ilginç hediyelik eşyaların nasıl çizileceğini veya çizileceğini öğrenebilecekleri yaratıcılık odaları bulunmaktadır. Her gün müzede ilginç eğitim etkinlikleri ve oyunlar düzenlenmektedir. Daha büyük çocuklar bilimsel deneyler yapmayı seveceklerdir ve en küçüğü sabun köpüğü ile oynayabilecek ve ilk gerçek sanat eserlerini çizebilecek.
Denver Çocukların seveceği bir başka orijinal müze, Denver Minyatürleri Müzesi, Oyuncak Bebekler ve Oyuncak. Bu müzenin koleksiyonunun temeli minyatür oyuncaklar ve bebeklerdir, tüm sergiler el yapımıdır ve inanılmaz derecede ilgi çekicidir. Minyatür oyuncakların yanı sıra, müze Denver’ın ünlü turistik mekanlarının mini kopyalarının yanı sıra bazı ikonik alanlarının kopyalarını da sunuyor. Çocuklar, çok sayıda minyatür eşya ve niteliğe sahip bebek evlerini seveceklerdir.
  Denver’ın en popüler alışveriş bölgesi, 16th Street Mall. Sadece yayalar için erişilebilir. Bu sokakta, güzel tasarım kıyafetler, orijinal aksesuarlar, hediyelik eşyalar ve ev eşyaları alabileceğiniz pek çok … Açık
Aktif eğlenceye ihtiyaç duyulduğunda, Elitch Gardens Tema Parkı’nı ziyaret etmeye değer. Bu eğlence parkı, herkes için uygun eğlencenin bulunacağı büyük bir su parkına sahip tek bir tesistir. Burada ayrıca ünlü merdane bardak altlıkları ve karusellerinin yanı sıra bir Ferris çarkı ve çeşitli ilginç hediyelik eşya dükkanları keşfedebilirsiniz. Parkta rahat bir kafe vardır, böylece gün boyu burada rahatlıkla dinlenebilirsiniz.
Denver - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Denver ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Denver’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' 16th Street Mall' Denver, 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' LoDo' Denver, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Cherry Creek' Denver, 3.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Denver kaleleri
♥   Kalesi 'Euclid Hall' , 1.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Satowara Castle' Miyazaki, 38.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Denver çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   State Park 'Washington' , 4.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Four Mile' , 6.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Waddell' , 11.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Bear Creek Lake' , 16.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Coal Creek' , 34 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Denver ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Denver Art Museum' Denver, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Clyfford Still Museum' Denver, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Anschutz collection' Denver, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Denver ve Çevresindeki Turistik Yerler

Georgetown Döngüsü Demiryolu

From the series “Dünyadaki En Tehlikeli Tren Yolları ”
Köprünün yüksekliği 30 metredir, tren en az hızla hareket eder ve yüksek derecede stresli olması muhtemeldir. Tek tesellim, yüklü trenlerin yüzlerce kez bu şekilde güvenli bir şekilde geçtiği gerçeğidir. Demiryolu rotası 7,2 kilometredir, inanılmaz derecede güzel dağlık alanlardan geçer ve deniz seviyesinden 195 metre yüksekliğe yükselir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Denver’da araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

20.04.2024

Denver Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Denver Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Denver, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Denver’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Denver’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018