OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Milwaukee Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Milwaukee Art Museum, at night   Zengin tarihe sahip bu yer, ABD’nin en büyük şehirlerinden biridir. Milwaukee kelimenin tam anlamıyla ’iyi dünya’ olarak tercüme edilir. Bu isim şehre ilk yerleşimciler tarafından Hint kabilelerinden verilmiştir. 19. yüzyılın sonunda şehirdeki ana imalat demleniyordu. Biracılık, yüzyılın ortalarında kasabayı işgal eden Alman göçmenlerin etkisi altında gelişmeye başladı. Milwaukee, 20. yüzyılın ortalarına kadar dünyanın önde gelen bira üreticisiydi. Bugün bile en eski bitkilerden biri kendi topraklarında hala çalışıyor. Gezginler ayrıca geçen yüzyılın atmosferini şehrin çok sayıda taverna ve barında hissedebilirler.
  Milwaukee’de birçok alışveriş yeri var. Milwaukee Halk Pazarı’nda birçok ilginç ve popüler ürünü satın alabilirsiniz. Çok çeşitli peynirler, süt ürünleri, taze deniz ürünleri, etler, konserve … Açık
Milwaukee’de, herhangi bir misafir için ilginç olacak birçok önemli tarihi yer bulacaksınız. Öncelikle krem tuğladan yapılmış eski kiliseleri ve binaları ziyaret etmelisiniz. Bu bölgedeki tuğlalar, sıra dışı krem rengi kilden yapılmıştır, bu nedenle evler çok garip ve sıradışı görünüyor. Evanjelik Lüteriyen Kilisesi, krem renkli tuğlalarından yapılmış en güzel yapılardan biridir.
Popüler kültürel tesisler arasında, alışılmadık mimarisi ve iç dekorasyonuyla geleneksel olarak ziyaretçileri şaşırtan Milwaukee Sanat Müzesi’nden bahsetmeliyiz. Burada, çoğu 19. yüzyılın başlarına ait olan ünlü sanatçıların eserlerini görebilirsiniz. Modern teknoloji hayranları kesinlikle Discovery World Museum turunun keyfine varacaklar. Görünüşü, her yöne asit renkli lazer ışınları yayan bir uzay gemisine benziyor. Müzenin sergileri, modern teknolojinin gücünü ve ihtişamını gösteriyor. Bunun yanı sıra Milwaukee, dünyaca ünlü Harley Davidson motosikletlerine ev sahipliği yapıyor, bu nedenle turistler fabrikayı ve şirketin genel merkezini görme fırsatı bulacak. Miller bira fabrikasını ziyaret ederek kültürel programınızı tamamlayın. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Miluoki, çeşitli cazibe merkezleri ve eğlence merkezleriyle inanılmaz derecede harika bir turizm şehridir. Çocuklu bir tatil için en kalabalık ve büyüleyici yerlerden biri Henry Maier Festival Parkı’dır. Bu modern … Açık
  Milwaukee’nin çevresinde, doğal cazibe severleri çekmeyi asla bırakmayan Michigan Gölü vardır. Bu pitoresk göl, geniş parklarla çevrilidir. Yürümek ve bisiklete binmek ve spor yapmak için mükemmel koşullar vardır. Turistler bir rehber eşliğinde bu yerleri ziyaret ederek en ilginç doğal güzellikleri görebilir veya göl kıyılarında kendi başlarına yürüyebilirler. Şehirden ayrılmak istemeyenler için yürüyüşler için Riverwalk rotası önerilebilir. Şehrin kalbindeki Milwaukee Nehri kıyılarından geçer. Burada ayrıca muhteşem doğal manzaraya hayran kalabilir ve şehrin gürültülü sokaklarından uzakta dinlenebilirsiniz.
Milwaukee at night Resim hayranları Milwaukee Sanat Müzesi’ne dikkat etmelidir. Şehrin en uzak bölgelerinden birinde yer aldığından tüm turistler tarafından bilinmemektedir. Bu müze, devletin en ünlü ressamlarının eserlerini sergiliyor. Müzede saklanan resimlerden bazıları yüz yıldan daha eski. Kültür merkezinde, çağdaş ressamların ve fotoğrafçıların eserlerini tanıyabileceğiniz geçici sergiler için özel odalar bulunmaktadır.
  Wisconsin, Milwaukee’deki yemek gelenekleri, ülkedeki en çeşitli ve en ilginç olanlardan bazılarıdır. Et ve süt ürünlerinin üretildiği çok sayıda çiftlik var. Milwaukee’nin misafirlerinin tadına … Açık
Milwaukee civarında, dünyanın en yüksek sınıf motosikletleri için motor üretmeye devam eden dünyaca ünlü Harley-Davidson Fabrikası bulunmaktadır. Fabrika haftada birkaç kez turistler için üretim sürecini gözlemleyebilecekleri geziler düzenlemektedir. Fabrikaya gitmek unutulmaz bir macera olacak. Ziyaretçilerin sadece özel üniforma ve ayakkabılarla kendi bölgesinden geçmesine izin verilir.
Milwaukee Skyline at Sunset Milwaukee, etkinlik turizmi hayranlarının dikkatini çekmeye devam ediyor. Her yıl Temmuz ayının ilk yarısında dünyanın en büyük müzik festivallerinden biri olan Summerfest burada gerçekleşir. 11 gün boyunca kasaba bir konser platformuna dönüşür. Etkinlikler yapmak için kendi topraklarında 10 açık platform bulunuyor. Bu festivali, dünyanın her yerinden sanatçıların yanı sıra binlerce rock, caz, blues ve country müziği hayranı ziyaret ediyor. Festival süresince müzikal konserlerin yanı sıra çağdaş sanata adanmış ilginç etkinlikler de var. Olayların çoğu, göl kıyısında, Milwaukee’nin en pitoresk merkezi bölgesinde gerçekleşir.
Milwaukee - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milwaukee ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Milwaukee’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Historic Third Ward' Milwaukee, 0.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Milwaukee çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Recreation Area 'Walkers Point' , 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Mitchell' , 3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Wilson' , 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Allis' , 13.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   City Park 'Franklin Woods' , 17.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Milwaukee ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Grohmann Museum' Milwaukee, 0.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Milwaukee Art Museum' Milwaukee, 0.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Patrick and Beatrice Haggerty Museum of Art' Milwaukee, 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Villa Terrace Decorative Arts Museum' Milwaukee, 2.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Milwaukee ve Çevresindeki Turistik Yerler

Noahs Ark Su Parkı

From the series “En Harika ve Süslü Su Parkları”
Aquapark, sadece çeşitli sürüşler için değil aynı zamanda muhteşem tasarım için de dikkat çekicidir. Yüzlerce ağaç ve çalı kendi topraklarında yetişir. Ziyaretçilerin her zaman yeşil bir çimenlikte güneşlenmeleri veya ağaçların gölgesinde piknik yapmaları için bir fırsatları var. En genç konuklar için mükemmel oyun alanları bulunur. Birçoğu Kuzey Amerika'daki en iyi su parkı olmak için Nuh'un Ark Waterpark olduğuna inanıyor. … Devamını oku

Buckingham Çeşmesi

From the series “Dünyadaki En Muhteşem Çeşmeler”
Ana havzasının çapı 84 metre olan çok fonksiyonlu çeşme, ilginç denizatı heykelleriyle süslenmiştir. Kuyunun tasarımı için nadir bulunan pembe mermer kullanıldı. Çeşmenin yapısı çok semboliktir. Ana havuzu, göl çevresindeki dört göl olan Michigan Gölünü ve dört mevsimlik denizatı sembolize eder. Sürekli olarak çeşmede olan suyun toplam hacmi yaklaşık 5 700 000 litre civarındadır. Kuyudaki dakikada 134.000 memeden dakikada 65.000 litre su çıkıyor. Akşam harika çeşme 840 renkli lambalarla aydınlatılıyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Milwaukee’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

25.06.2024

Milwaukee Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milwaukee Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Milwaukee, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Milwaukee’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Milwaukee’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018