OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dallas

Dallas’ta Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Dallas Twilight   Dallas, zengin eğlence seçenekleri yelpazesi sayesinde yıllardır popüler bir aile tesisi olarak kalmıştır. Yerel hayvanat bahçesi dinlenmek için çok popüler bir yer. Hayvanat bahçesinin topraklarında, yüzlerce nadir hayvana ev sahipliği yapan 8000’den fazla açık hava kafesi bulunuyor. Hayvanat bahçesinde bulunan fauna sakinleri arasında nadir bulunan Afrika tapirleri, karınca yiyenler ve zürafalar bulabilirsiniz. Her yıl hayvanat bahçesinin koleksiyonu yeni hayvanlarla güncellenir. Akvaryum, Dallas World Aquarium’a yapılan bir gezide ziyaretçiler, sualtı dünyasının sakinleri ile tanışabilirler. Nadir manatinler, ahtapot, denizanası, köpekbalıkları, timsahlar ve yüzlerce renkli balık türü, derin deniz sakinlerinin tam güzelliğindeki çeşitliliği takdir etmeye yardımcı olacaktır. Akvaryumda bulunan sualtı sakinlerinin koleksiyonunun dünyadaki en iyilerden biri olduğunu söyleyemiyoruz.
  Yerel sakinler misafirperver ve arkadaş canlısı, her durumda yardım etmeye her zaman hazır - ilk kez olmaz. Konuşmaları devam ettirmek için her zaman hazırlar, konuşmaları her zaman stressizdir. Burada, insanlar kimseyi … Açık
Gürültülü eğlence ve eğlence hayranları, Six Flags Over Texas Eğlence Parkı’nı ziyaret etmeyi unutmamalıdır. Park her gün ilginç gösterilere ve eğlence programlarına ev sahipliği yapıyor. Ziyaretçiler 100’den fazla modern gezintiye, oyun alanına ve rahat oturma alanlarına katılabilirler. Eğlence merkezinin bölgesi, genellikle çeşitli heyecan verici lazer şovlarına ev sahipliği yapan Glow In The Park adlı güzel bir parkın yeridir. Yaz aylarında park günlük olarak çalışmaktadır ve yılın geri kalanında park sadece hafta sonları çalışmaktadır.
Açık hava dinlenme hayranları kesinlikle 66 hektarlık bir alanı kapsayan yerel botanik bahçesine bir yürüyüş yapmalıdır. Parkın büyük bir bölgesi, pitoresk bahçelerin ve ormanların, inanılmaz güzellikteki çiçek kompozisyonlarının ve tema parklarının konumudur. Botanik bahçesinin hemen yakınında, geleneksel olarak parktan Rock Gölü ile ayrılmış bir arboretum var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dallas, 1841 yılında kurulan genç bir ticari şehirdir. Bugün Dallas, dünyanın önde gelen şirketlerinin ve ünlü sanayi tesislerinin ofislerinin bulunduğu yerdir, ancak gezginler genellikle bu önemli ekonomik tesislerden … Açık
Yeni bir filmin galasından zevk almak isteyen turistler, Dallas’ta en çok ziyaret edilen sinema olan Dallas Angelika Film Merkezi’ni ziyaret etmeyi unutmamalıdır. Frankie’s Sports Bar ve Grill, muhteşem spor yarışmalarının tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Bar, akşam geç saatlere kadar ziyaretçilere hizmet vermektedir. Heyecan verici yarışma yayınlarına ek olarak Frankie’s Sports Bar ve Grill, çok çeşitli kaliteli yiyecek ve içecekler sunmaktadır. Kulüpleri tarif etmek söz konusu olduğunda, Black Swan Saloon ve The Lone Wolf Lounge kesinlikle dikkatinize değer. Her gece bu gece kulüpleri çağdaş müzik ve dans hayranlarını kendine çekiyor. Galleria alışveriş merkezini ziyaret etmek için alışveriş yapmanız önerilebilir. Diğer popüler yerler ise antik ürünler olan Antik Row ve Market taze ürünler satın almak için en uygun yer olan Dallas Farmer’s Market.
Dallas Skyline   Dallas, aktif eğlence meraklıları için harika bir şehir. Bu nedenle, “Dallas’ın ruhunu” görmek için White Rock Creek’te harika yolculuklar sunan The Spirit of Dallas hizmetlerini kullanabilirsiniz. Sudan gelen güzel manzaraların keyfini çıkarmanın yanı sıra, tüm sorunların sadece küçük şeyler gibi görünmesi sayesinde birçok olumlu duygu elde edebilirsiniz. Tüm aile için mükemmel bir şekilde uygun olan bir başka ilginç eğlence Trinity Forest Adventure Park’ta zipline. Skyline Trapeze’de bir akrobat gibi hissedin - çılgınca bir adrenalin yaratmasına rağmen kesinlikle güvenli olduğunu belirtmekte fayda var.
  1. Dallas’ı ilk kez ziyaret eden yolcuların, yerel turizm ofisinde bir şehir haritası almaları önerilir. Bu şekilde şehrin sokaklarındaki labirentte gezinmek ve istenen yerlere ulaşmak daha kolay olacaktır. 2. Araba … Açık
Bir adrenalin dalgası hissetmek isteyenler, yolcu koltuğuna gelerek bir helikopter uçuşunun keyfini çıkarmak için Starlight Flight hizmetlerini kullanmaları önerilmelidir. Sanki aşağıda bir gümüş tabakta duruyormuş gibi duran şehir, bu eğlenceyi denemeye karar veren herkesin kalbini daha hızlı atıyor. Bir başka harika eğlence, yükseklikten korkmayan ve aktif olarak vakit geçirmek isteyenlere yöneliktir - HighPoint Expeditions’ın turu.
Dallas Skyline from Deep Ellum Teksas, çiftlik ve kovboylar olmadan Teksas değildir. Bu nedenle, şehirdeki en iyi çiftliği ziyaret etmeye değer. Şehrin bir tür gizli hazinesi olan Texas Horse Park’taki River Ranch hakkında konuşuyoruz. Çiftlikte zarif atlara binebilir ve binebilir ve elbette burada hüküm süren atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Şehirde golf oynamanın hayal edebileceğiniz en keyifli eğlence gibi görüneceği harika yerler var. Bunlar Stevens Park Golf Sahası ve Bear Creek Golf Kulübü gibi kulüpler. Mini golf meraklıları TopGolf Dallas’a sıkça gelen ziyaretçilerdir.
  Galleria Dallas, Dallas’taki en büyük alışveriş merkezidir. Yerel sakinlerin ve turistlerin yeni moda kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar ve elektrikli ekipman aramaya başladığı yer burasıdır. Ayrıca, çeşitli … Açık
Kaçış odalarının hayranları Kaçış Odası, Sihirbazlar ve PanIQ Odası’ndan tavsiye edilebilir. İlk önce hareket etmeyi tercih eden ve aklı kartal uçuşu gibi hızlı olanlar spor yapmanın tadını çıkaracaklar. Dallas’ta bu tür bir boş zaman DFW Gun Range, Academy ve Elm Fork Shooting Sports ile temsil edilmektedir. Bu arada, ekip oluşturma etkinlikleri genellikle bu tür merkezlerde düzenlenir. Bowling oynamak isteyenler en uygun yere gider - Bowl & Barrel veya USA Bowl.
Dallas Skyline Her zaman bir Formula 1’in direksiyonuna geçmeyi hayal edenler için, güçlü bir adrenalin koşusunun garanti edildiği SpeedZone’dan bahsetmek gereksiz değildir. Sanal gerçekliği tercih edenler ve oradan aşırı bir hormon almak isteyenler, XD Ride Adventure’ı ziyaret etmeleri önerilir. Şehir çocuklar için de ilginç yerler sunabilir: Engel Savaşçı Çocuklar - Ninja gibi hissetmek istiyorlarsa, Adventure Landing yüzmenin en genç sevenler için, Kozmik Zıplama çok fazla zıplamak isteyen herkes tarafından takdir ediliyor Spark ziyareti! korsan atmosferine dalmak isteyenler için harika bir fikir olurdu. Ayrıca çocuklar oyun alanında çok eğlenebilirler - Cox Lane Park ve Peter Pan Park.
  Dallas, Teksas’ın üçüncü büyük şehri ve ABD’nin sekizinci büyük şehridir. Resmi kuruluş tarihi Şubat 1856’dır. Halen Dallas ve banliyö nüfusu 6.3 milyon kişiye ulaşmaktadır. Kentte geliştirilen … Açık
Sinema meraklıları, Dallas Angelika Film Center, Magnolia Theatre veya Look Cinema’daki en son filmleri izlemeye giderler. Spor müsabakalarını izlemek arzusu varsa, şehir bunun için her olasılığa sahip - en iyi yerlerden biri Amerikan Havayolları Merkezi. Stand-up performansları burada da sevilir; stand-up sanatçıları, Hyena’s Comedy Nightclub, Dallas Comedy House veya Backdoor Comedy Club gibi yerlerde duyulabilir.
The Traveling Man Birçokları için, Dallas öncelikle 35. Amerika Birleşik Devletleri Başkanı John F. Kennedy’nin öldürüldüğü yerle ilişkili. Böyle tarihi yerler arasında dolaşmak isteyenler için, Dealey Plaza’daki Altıncı Kat Müzesi’ni ziyaret etmek faydalı olacaktır - bu binanın atışının yapıldığı yerdi. Burası 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan bir cadde olan West End, trajik olayın hatırasını hala koruyor. Bununla birlikte, şehir sadece karanlık noktalara sahip değildir ve çok daha dikkat çekicidir. Örneğin, tüm film izleyiciler Dallas’ı ziyaret etmekten mutluluk duyacaklardır: Gerçek şu ki, burada kült ’Robocop’ filmi 1987’de çekildi. Ayrıca North Pearl Street’i de keşfedebilirsiniz - bu sokakta bulunan bir okul binası polis merkezi olarak kullanılmıştır.
Dallas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Dallas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Dallas çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Local Park 'Daniel' , 7.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'Dallas Lake' , 10.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   City Park 'Woodhaven Grove' , 18.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Richardson Grove' , 22.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Big Lake' , 30 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Dallas yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Hawaiian Falls' , 23.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Sandy Lake Amusement Park' Carrollton, 23.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Six Flags Over Texas' Arlington, 25.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Arlington, 26.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'iT’Z Family Food & Fun' , 28.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Dallas çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Bahama Beach' Dallas, 12.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Hawaiian Falls' Garland, 23.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Arlington, 26.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Great Wolf Lodge' Grapevine, 30 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'NRH2O Family Water Park' North Richland Hills, 37.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Dallas’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

29.11.2023

Göz Alıcı Dallas Fotoğraf Galerisi

Dallas haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dallas’ın Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Dallas’ın en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Dallas’ta gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Dallas’ta neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018