OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Cambridge Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük bilim merkezlerinden biridir. İşte Astrofizik Bilim Merkezi, Harvard Üniversitesi, Amerikan Sanat ve Bilim Akademisi ve Massachusetts Teknoloji Enstitüsü. Kasaba, yalnızca çok sayıda bilimsel merkezle ünlü değildir. Bu aynı zamanda kitap basımının en eski merkezidir. İlk baskı makinesi burada 1638’de çalışmaya başladı. İlk müzelerin Cambridge’deki müzelerden birinde görünme tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
  Cambridge misafirlerine harika bir gezi programı hazırladı. Kent, mimari yapılar, önemli tarihi yerler ve ilginç müzeler bakımından zengindir. Harvard Tabiat Tarihi Müzesi, ilk ziyaretçilerini 1995 yılında karşıladı. … Açık
Kasaba 1630 yılında kuruldu. O zaman New Town olarak adlandırıldı. Altı yıl sonra Harvard Üniversitesi kuruldu ve iki yıl sonra bu şehri ünlü İngiltere bilim merkezi Cambridge adına yeniden adlandırmaya karar verildi. Bu kasabanın hikayesi zengin ve çeşitlendirilmiş. 17-18 yüzyıllarda bu yer kültürel sermayenin statüsüne sahipti. İşte Amerikan Komutanı kuruldu, 1775 yılında Başkomutan George Washington oldu.
Uluslararası ünlü bilim merkezlerinin gözlemine ek olarak, birkaç müzeyi ziyaret edebilir ve şehrin gelişim tarihi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Longfellow Müzesi, bölgenin ünlü kültürel mekanlarından biri olarak bilinir. Uzun yıllar önce burada yaşadı ve ünlü yazar çalıştı. Müze, el yazmaları bir koleksiyon sergiliyor. Evin iç dekorasyonu o zamandan beri değişmedi. Diğer tüm modern şehirler gibi, Cambridge de konuklarına çok sayıda restoran ve bar sunmaktadır. Birçoğu geç saatlere kadar çalışıyor. Ticaret merkezleri ve dükkanlar turistleri geniş ürün yelpazesi ile ağırlayacak. Orada giyim, parfüm, mücevher ve çok daha fazlasını bulacaksınız. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Cambridge’deki ilginç eğlence merkezlerinin sayısı, tarihi mekanların ve müzelerin sayısından az değildir. Güzel doğal yerleri keşfe çıkmadan gidemeyen turistlerin John F. Kennedy Parkı’nı ziyaret etmeleri … Açık
  Cambridge’de Harvard Üniversitesi Bölgesi’nde bulunan dünyaca ünlü Peabody Arkeoloji ve Etnoloji Müzesi yer almaktadır. Toplamda, müze, 1866 yılında kurulan yaklaşık 6 milyon sergiye sahiptir. Şimdi müze mağazaları dünyanın en çeşitli arkeolojik alanlarından gelen sergiler sunuyor. Koleksiyonu sürekli olarak yenilenmeye ve genişletilmeye devam ediyor.
Yakındaki bir başka ilginç kültür merkezi olan Harvard Tabiat Tarihi Müzesi. 1995 yılında nispeten yakın bir zamanda kuruldu. Bu büyük kompleks önceden var olan üç müzeyi birleştirdi. Dünyadaki en büyük mineral koleksiyonlarından birine, ayrıca inanılmaz derecede ilginç Herbaryumlara ve zoolojik temalarla ilgili diğer sergilere ev sahipliği yapıyor. Bu müzede, tarih öncesi hayvanların iskeletleri var. En sıradışı sergiler camdan yapılmış nadir bitkilerin modelleri.
  1. Uluslararası telefon görüşmeleri yapmanın en faydalı yolu, toplu taşıma duraklarına, büyük alışveriş merkezlerine ve devlet kurumlarına yakın bulabileceğiniz özel ankesörlü telefonları kullanmaktır. Bu … Açık
Cambridge’in ilginç tarihi manzaraları arasında, 1761 yılında inşa edilmiş olan Cambridge Kenti Mesih Kilisesi yer almaktadır. Bu dönemde kilise, borusu eritilmiş, kurşunları eritilmiş organını kaybetti. Kilise, 1775 yılında dini önemini geri kazandı. Yıllarca ilk Noel Kitlesini düzenledi.
Yürüyüş için en ilginç yer Old Harvard Court. Birçok ilginç tarihi bina korunmuştur. Şu anda, burada öğrenci yurtları var. Turistler, burada 1931 yılında inşa edilmiş olan Memorial Kilisesi’ni görmekle ilgileneceklerdir.
  Cambridge’in çok sayıda ilginç ve çeşitli mağazası vardır ve Harvard Kitap Mağazası kitap severler arasında çok popülerdir. Muhteşem bir tarihi binada açılmış, muazzam alanında çeşitli konularda binlerce … Açık
Fogg Sanat Müzesi ile sanat tutkunları çok popülerdir. Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden getirilen zengin bir resim koleksiyonuna ev sahipliği yapmaktadır. Bazı sanat eserlerinin yaşı 500 yıldan fazladır. Sanat yapıtlarından daha az ilginç olmayan şey, müzenin inşa edilmesidir. Geçmiş yüzyıllar tarzında inşa edilmiş, inanılmaz derecede güzel bir iç avluya sahiptir. Bu müze sıklıkla ilginç kültürel etkinliklere ve çağdaş sanat sergilerine ev sahipliği yapar.
Cambridge - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Cambridge ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Cambridge alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Newbury Street' Boston, 3.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Charles Street' Boston, 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Copley Square' Boston, 3.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı 'Boylston Street' Boston, 4.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Downtown Crossing' Boston, 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Cambridge çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   City Park 'Saulsbury Community Garden' , 6.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Danforth' , 24.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   County Park 'Suffolk' , 57.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Recreation Area 'L U Sutton' , 59.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Hampton Beach' , 63 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Cambridge ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Harvard Art Museums' Cambridge, 0.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Peabody Museum of Archaeology and Ethnology' Cambridge, 0.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'List Visual Arts Center' Cambridge, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Boston Museum of Fine Arts' Boston, 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Isabella Stewart Gardner Museum' Boston, 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Cambridge ve Çevresindeki Turistik Yerler

Orpheum Tiyatrosu

From the series “Ürperme Hissi Yaratan Issız Yerler”
1962'de eski tiyatro tütünü depolayan bir depoya dönüştürüldü. Bugün tarihi bir binanın küçük bir kısmı bir süpermarket tarafından işgal edilmektedir. İnşaat geri kalanı boş ve özel sektöre rağmen eski tiyatronun içine girmek zor değil. Bir sahne ve oturma alanı bulunan bir salon korudu. Bazı odalarda eski mobilyaları ve hatta halıları görebilirsiniz. Ancak, Orpheum Tiyatrosu'nun eski lüksü gitti. Ambiyans korkunç. Çizik çizgiler ve diğer garip sesler her yerde buradaki kalmanın rahatsızlığını artırır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Cambridge’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.06.2024

Cambridge Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Cambridge Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Cambridge’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Cambridge’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018