OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dallas

Dallas’ta Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Dallas Temple   Dallas, 1841 yılında kurulan genç bir ticari şehirdir. Bugün Dallas, dünyanın önde gelen şirketlerinin ve ünlü sanayi tesislerinin ofislerinin bulunduğu yerdir, ancak gezginler genellikle bu önemli ekonomik tesislerden değil, aynı zamanda benzersiz cazibe merkezleri ve eğlence komplekslerinden etkilenir şehirde bulunabilir. Kentin merkezi bölgesi, kentin bir nevi damgasını oluşturan güzel gökdelenlerin konumudur. Meşhur Bank of America’nın yüksekliği 281 metre ve Rönesans Kulesi’nin binası sadece 11 metre daha kısa, ancak kesinlikle daha az etkileyici değil. Swiss Avenue, basit bir gezinti sırasında ilgi çekici mimari mekanların çoğunu görebileceği için yürüyüşler için harika bir yerdir. Burada neo-Gotik tarzda yapılmış geçmiş yüzyılların güzel binalarını bulacaksınız. Bu caddede ayrıca çeşitli modern mimari yapılar da vardır.
  Galleria Dallas, Dallas’taki en büyük alışveriş merkezidir. Yerel sakinlerin ve turistlerin yeni moda kıyafetler, ayakkabılar, aksesuarlar ve elektrikli ekipman aramaya başladığı yer burasıdır. Ayrıca, çeşitli … Açık
West End, şehrin tarihi bölgesi olarak kabul edilir. Toprakları 19. yüzyılın sonunda inşa edilmiş birkaç düzine binaya ev sahipliği yapmaktadır. Birçok tarihi bina müze ve galeriye dönüştürülmüştür. Kural olarak, Dallas’taki gezi programları arasında, Lakewood Tiyatrosu’nun bulunduğu yer olan Deep Ellum bölgesine ziyaretler bulunmaktadır. Çeyrek toprakları yürümek için ideal. Turistler genellikle Bayram ve Vickery Meydanlarını ziyaret etmeyi öneriyorlar. Çevrede pitoresk bir park var. Orada bir botanik bahçesi bile var.
Park City, hem yerli halkın hem de ziyaretçilerin gözde tatil mekanı olarak kabul edilir. Başlıca alışveriş caddelerinden biri parkın hemen arkasında başlıyor. Dallas’ın merkezi bölgesinden kuzeye gidin, ’Arts District’ (Sanat Bölgesi) adlı alana ulaşacaksınız. Çeyrek adı, burada bulunan çeşitli kültürel kurum ve müze seçenekleri sayesinde ortaya çıkmıştır. Burada Meyerson Senfoni Merkezi, Tiyatro Merkezi ve Nasher Heykel Merkezi’ni bulabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Dallas, Teksas’ın üçüncü büyük şehri ve ABD’nin sekizinci büyük şehridir. Resmi kuruluş tarihi Şubat 1856’dır. Halen Dallas ve banliyö nüfusu 6.3 milyon kişiye ulaşmaktadır. Kentte geliştirilen … Açık
Kuşkusuz, Dallas Sanat Müzesi, ana cazibe Sanat Bölgesi olmaya devam ediyor. Bu müzenin sergisinde 23 binden fazla paha biçilemez eserler var. Müze salonları, farklı dönemlere ait heykel, resim, halk sanatı eserleri ve mücevher koleksiyonları için ev haline gelmiştir. Amerikan Demiryolları Müzesi, en eski sergileri eski lokomotifler ve diğer demiryolu ekipmanları olan orijinal bir kurum değil. Müzeye yapılacak gezilere genellikle ilginç bir konferans eşlik eder. Bu nedenle, burada basit bir yürüyüş çok heyecan verici bir maceraya dönüşür.
Aşağıdaki bölümde, Dallas ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Dallas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Dallas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8
Referans Bilgi
Tüm sanat müzelerinin haritası
Dallas ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Dallas Museum of Art' Dallas, 0.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Meadows Museum' Dallas, 6.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

Dallas ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Kovboylar Stadyumu

From the series “En Etkileyici Tasarıma Sahip 14 Spor Stadyumu”
  Arlington'da bulunan Cowboys Stadyumu, fantastik filmlerden gelen muazzam uzay-dışı uzay gemisini anımsatıyor. Alışılmamış şeklin büyük çatılı çatısı, etkileyici güzel aydınlatma ve panoramik camlar - stadın ana tasarım özelliklerinden. Cowboys Stadı dünyanın en güzel stadyumlarından biridir. Stadyumun kubbe şeklindeki çatısı mevcut olanlardan en büyüğüdür. Buna ek olarak, bu stadyum en büyük ekran paneliyle donatılmıştır. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Dallas’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

13.08.2022

Dallas’ın Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Dallas’ın Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dallas Komşularında Kültürel Geziler

Dallas Kültür Rehberi. Dallas’ta ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Dallas’ta 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018