OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Dallas

Dallas Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

The Traveling Man   1. Dallas’ı ilk kez ziyaret eden yolcuların, yerel turizm ofisinde bir şehir haritası almaları önerilir. Bu şekilde şehrin sokaklarındaki labirentte gezinmek ve istenen yerlere ulaşmak daha kolay olacaktır.
2. Araba kiralamayı bekleyen turistler, Dallas’ın merkez caddelerinde ’yoğun saatlerde’ her zaman büyük trafik sıkışıklığı olduğunu unutmamalı. Sabahları, ana araba akışı merkeze doğru ve akşamları - merkezden hareket eder.
3. Bahar yağışlı bir mevsim olarak kabul edilir. Yılın bu döneminde, gezi programı uzun süredir devam eden yağışlar ve fırtınalar nedeniyle rahatsız edilebilir. Dallas’ı ziyaret edecek en iyi zaman yaz veya sonbahardır, ancak bu durumda gezginler otel odalarının önceden rezervasyonunu düşünmelidir.
4. Tramvaylar ve otobüsler, en yaygın toplu taşıma türü olarak bilinir. Ziyaretçiler Dallas’ta herhangi bir sorunla karşılaşmak için tramvayı rahatça kullanabilirler. Otobüs güzergahları da oldukça yetkin hale getirildi, ancak uzun trafik sıkışıklığı nedeniyle otobüs yolculukları daha fazla zaman alabilir.
5. Toplu taşıma biletleri, her trafik durağının yanında bulunan büfelerde satılır. Bir seyahatin maliyeti yaklaşık 1,75 dolar ve tüm gün için bir bilet sadece 4 dolar olacak. Kural olarak, otobüsler ve tramvaylar kentin 5’inden gece yarısına kadar uzanıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Taksi telefonla sipariş edilmek veya özel park yerlerine takılmak daha iyidir. Sokakta ücretsiz bir araba yakalamak oldukça sorunlu olabilir. Tüm taksiler sayaçlarla donatılmıştır, ancak sürüş maliyetinin önceden belirtilmesi daha iyidir.
7. Şehir çok çeşitli restoran ve kafelere ev sahipliği yapar. Rekabetin yüksek olmasından dolayı, çeşitli yemek mekanları sıklıkla müşterilerine özel fırsatlar sunan, özel fırsatlar ve promosyonlar düzenler. Kural olarak, hafta sonları ilginç promosyonlar ve bütçe yemekleri düzenlenmektedir.
  Dallas, çocuklu aileler için harika bir şehir. En çok ziyaret edilen aile cazibe merkezi Dallas World Aquarium. Akvaryum büyük bir modern binayı kaplar ve gezegenin farklı köşelerinden getirilen deniz sakinlerini sergiler. … Açık
8. Dallas’taki müzelerin ve galerilerin çoğu 10: 00-11: 00 arasında açılır ve 17: 00-18: 00 saatleri arasında ziyaretçileri kabul eder. 12 yaşın altındaki çocuklar, öğrenciler ve emekli olanlar çeşitli kültürel kurumları ziyaret ederken uygun indirimlerden yararlanabilirler. Bu avantajlardan yararlanmak için, gerekli tüm belgeleri önceden düzenlemelisiniz.
9. Mevsime bağlı olarak, bazı eğlence tesislerinin çalışma saatleri değişebilir, bu nedenle önceden tur bürosu ile kontrol etmek daha iyidir.
Dallas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Dallas’ta Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Kovboylar Stadyumu

From the series “En Etkileyici Tasarıma Sahip 14 Spor Stadyumu”
Arlingtons'un görkemli stadyumunda aynı anda 80.000 seyirci kalabilir ve stadyumda 30.000 kişi ayakta kalabilir. Stadyum Cowboys Guinness Rekorlar Kitabında kayıtlı. 'NBA All-Star Oyununu' izlemek için 108 713 seyirci stadyuma geldi. Dünyadaki başka hiçbir stadyum, o kadar çok seyirci spor olayına ilgi duymadı. 2009 yılında açılan Cowboys Stadı şimdi basketbol, ​​boks yarışmaları ve motokros için kullanılıyor. … Devamını oku

Dallas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Dallas’ta araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

13.08.2022

Dallas Fotoğrafları

Dallas haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Dallas Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Dallas Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Dallas’ta yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018