OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Miami Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Miami from Key Biscayne   Miami, ABD’nin Florida’nın Atlantik kıyısında bulunan ana tatil beldesidir. Bu sonsuz plajları, güneşli günleri ve harika iklim koşulları ile harika hava ile ünlü, iyi gelişmiş ve şık bir tesistir.
  Miami’nin her bölgesi kendi gastronomi geleneklerini barındırmaktadır. Bu nedenle, Miami Beach bölgesi, Küba mutfağında uzmanlaşmış çok sayıda restorana ev sahipliği yapıyor. İlçenin en seçkin kuruluşu Versay … Açık
Miami modern bir yer ve bu yüzden ziyaretçiler burada devasa lüks villaları ve dünyanın en zengin insanlarının konaklarını, mogulları ve film yıldızı görebilirler. Collins Avenue, Miami’deki en pahalı otellerin bulunduğu yerdir (güneye ne kadar yakınsa o kadar yüksek, fiyattır). Kentin tüm eski bölgeleri temizlendi ve yeniden yapıldı, bu yüzden ilk kez Miami’ye gelen insanlar genellikle onu en ufak bir leke olmadan şehir olarak adlandırıyorlar. Ocean Drive alanı elbette Miami’nin merkezidir. Doğu kısmından kolayca beyaz kumlu bir plaja ulaşabilirsiniz; batı kısmı ise çok sayıda kafe ve restoranın bulunduğu uzun bir cadde ile temsil edilir.
Bu yerin bütün manzaralarını anlatmak gerçekten zor. Bunlardan başlıcaları Venedik Havuzu (dünyanın en büyüğü ve en güzeli); Villa Vizcaya (Rönesans tarzında tasarlanmış bahçeli, şelaleli, yüzme havuzlu bir saray; şu anda saray Sanat Müzesi’nin koleksiyonunu sergiliyor); maymunlar, papağanlar ve kelebekler içeren tropik parklar; Safari (Lion Country) ve Miami Zoo gibi birkaç büyük hayvanat bahçesi; Everglades Ulusal Parkı ve Mercan Kalesi; Japon Bahçeleri Müzesi - Morikami; Botanik bahçeleri, müzeler ve anıtlar çok çeşitli. Miami’de kalırken Maximo Gomez’in parkını ziyaret etmeyi unutmayın, çünkü burada Domino’yu coşkuyla oynayan küçük Küba yaşlı gruplarını bulabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Miami, dünya orkide sergisinde en büyüğü elinde tutan bir yer. Uluslararası Orkide Festivali Mayıs ayının ortasında düzenlenir ve genellikle üç gün sürer. Festival, kentin kültürel yaşamındaki en seçkin etkinlik … Açık
  Miami’nin en modern ve renkli bölgesi Wynwood’dur. 20. yüzyılın ortalarına kadar, küçük sanayi kuruluşları ve oto tamir atölyeleri tarafından işgal edilen olağanüstü bir bölgeydi. 2005 yılında, şehir yetkilileri bu alanı değiştirmeye karar verdi ve tamamen yeniden inşa edildi. Eski atölyelerin ve depoların hayatta kalan binaları şimdi parlak grafiti çizimleriyle dekore edilmiştir. Şimdi pitoresk alan, dünyanın her yerinden yaratıcı insanlar arasında büyük bir popülariteye sahip.
Vizcaya - View From The Rotunda Miami’nin merkezinde, kentin ana mimari eserlerinden biri olan Özgürlük Kulesi. Bu güzel yüksek katlı bina, 1925 yılında inşa edildi. Aslen, Miami News’in yayınevini barındırıyordu. 1957 yılında, bina şehir yetkililerinin emrinde oldu. Uzun yıllar boyunca, Küba göçmenlerinin tasarımını ele alan bir merkez vardı. Artık bina Küba’nın tarihine ve kültürüne adanmış ilginç bir müzeye ve değerli bir kitap koleksiyonuna sahip eski bir kütüphaneye sahip.
  Miami, çok sayıda eğlence tesisi, lüks restoran ve alışveriş merkezlerine sahip manzaralı bir şehirdir. Aynı zamanda şehir birçok simge yapı ve manzaraya sahiptir. Miami, tur ve gezi meraklıları için favori … Açık
Tüm sanat tutkunları için Perez Sanat Müzesi’ni ziyaret etmeye değer. 1984 yılında açılmış ve başlangıçta geçici sergiler için galeri olarak kullanılmıştır. Zamanla, çeşitli ülkelerden tanınmış çağdaş sanatçılar eserlerini müzeye göndermeye başladı. Böylece kalıcı bir açıklama yaptı. Artık müze ziyaretçileri, 20. - 21. yüzyılın ressamlarının ilginç eserlerini görebiliyor. Her yıl yaklaşık 300.000 kişi bu galeriyi ziyaret ediyor.
Miami Skyline Kentte aralarında Gesu Kilisesi olan çok ilginç dini anıtlar var. Bu Katolik Kilisesi 1896 yılında inşa edilmiştir. Şehirdeki en eskisidir. Kilisenin son büyük rekonstrüksiyonu 1921’de yapıldı. Sanat vitray pencerelerini korumayı başardı. Tavanda, bir güzel sanat resmi görebilirsiniz.
  Miami hiç şüphesiz aktif eğlence meraklılarının gözde mekanı olacak. Bol miktarda doğal cazibe merkezi, eğlence ve spor merkezleri, lüks butikler ve çekici gece kulüpleri, gezginlerin her zevki ve zevkiyle buluşuyor. … Açık
Miami’deki doğal atraksiyonların hayranları, güzel Everglades Ulusal Parkı’nı ziyaret etme şansına sahip olacak. Ana alanı mangrov ormanları ile kaplıdır. Bu parkın bölgesinde çok nadir hayvanlar ve kuşlar var. Parkın ana özellikleri arasında, bölgesinde eşsiz bir ekosistem oluşturmaya yarayan bir göl ağı bulunmaktadır. Bazı araştırmacılar Everglades Park’ı dünyanın en büyük bataklığı olarak adlandırıyor. Alanı 6.000 kilometrekaredir.
Miami - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Miami ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Miami’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Miami Design District' Miami, 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Alton Road' Miami Beach, 5.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı 'Collins Avenue' Miami Beach, 6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Lincoln Road' Miami Beach, 6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Española Way' Miami Beach, 6.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Miami çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Local Park 'Alice C. Wainw' , 3.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Nature Park 'McFarlane' , 7.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Crandon' , 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Merrick' , 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Babcock' , 10 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Miami ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Pérez Art Museum Miami' Miami, 1.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Wolfsonian-FIU Museum' Miami, 6.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Bass Museum' Miami, 6.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Lowe Art Museum' Miami, 10.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museum of Contemporary Art' Miami, 12.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Miami ve Çevresindeki Turistik Yerler

Coral Castle

From the series “Gezegenin En Gizemli Yapıları”
Yazar, 1923'te mercan kilidini inşa etmeye başladı ve ölümüne kadar devam ettirdi. Güzel buharın bir kişi tarafından herhangi bir özel teknik kullanılmadan inşa edildiği gerçeği inanılmaz görünüyor. Ed Leedskalnin'in oldukça narin bir adam olduğu gerçeğine göre, mercan kilidi fenomeni açıklanamayacak gibi görünüyor. Adam sadece 152 cm uzunluğunda ve ağırlığı 45 kg idi. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Miami’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

13.04.2024

Miami Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Miami Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Miami, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Miami’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Miami’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018