OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Indianapolis

Çocuklarla Indianapolis Gezisi. Çocuğunuzla Gidebileceğiniz Yerler

Sculpture in the Park   Indianapolis’te çocuklu tatilcilere çok çeşitli eğlence seçenekleri sunulur. Caribbean Cove Kapalı Su Parkı, su atraksiyonu meraklıları arasında oldukça popülerdir. Bu bir kapalı su parkıdır, böylece yılın herhangi bir zamanında onu ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli karmaşıklık seviyelerinde çeşitli slaytlar, spor eğlencesi için oyun alanları ve en genç ziyaretçiler için oyun alanları ile ziyaretçilerine hoş bir sürpriz yapacak. Su parkında güzel bir kafe, çeşitli slot makinelerinin bulunduğu bir oyun alanı ve bir hediyelik eşya dükkanı bulunmaktadır.
  Indianapolis, mimari anıtlar ve çeşitli müzeler bakımından zengindir. Şehir düzenli olarak çeşitli kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan birçok sergi merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir, çocuklar için … Açık
Karting merkezleri şehirde çok popüler. En iyilerinden biri Fastimes Kapalı Karting. Burada hem yeni başlayanlar hem de profesyonel yarışçılar için uygun yollar ve arabalar bulunacaktır. Go-cart merkezinde hem açık hem de kapalı yarış pistleri var. Karting merkezi, yüksek kaliteli ekipmanla ayırt edilir, bu nedenle çocuklu ziyaretçiler arasında haklı popülerliğe sahiptir.
Indianapolis’in güzel bir hayvanat bahçesi var - bir tur olan çok bilgilendirici olacağına söz veren Indianapolis Zoo. Bu hayvanat bahçesinde, hayvanlarla kaplı alanlara ek olarak, birçok ilginç heykeller de sanatsal süslemeler var. Hayvanat bahçesinin etrafındaki bir yürüyüş, hayvanlar hakkında çok ilginç şeyler söyleyecek bir rehber eşliğinde ya da geziyi çok ilginç kılacak açıklamaların yanında yer alan açıklayıcı plaklar olduğu için bağımsız olarak yapılabilir. Sıcak mevsimlerde, hayvanat bahçesi her zaman birçok çiçek ve süs bitkisi ile bezenmiştir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Indianapolis misafirlerine heyecan verici eğlence olanakları sunmaktadır. Güzel parkların ve eğlence komplekslerinin geniş seçimi, şehrin ana özelliklerinden biridir. Bu nedenle, bunun neden aile dinlenmeleri için popüler … Açık
Doğa severler kesinlikle White River State Park’ı sevecekler. Nehir kıyısında bulunan güzel bir park. Bu park uzun zamandır açık havada gerçek bir eğlence merkezine dönüşmüştür. Bölgesinde sıcak mevsim boyunca, açık hava konserleri ve çeşitli festivaller düzenlenir. Burada ayrıca cazibe merkezleri ve yazlık kafeler vardır. Park, çok temiz ve iyi yapılmaktadır. Piknik alanları ve bisiklet veya diğer spor malzemeleri kiralayabileceğiniz çeşitli spor merkezlerine sahiptir.
White River Park Buradaki pek çok eğlence merkezi arasında, Woodland Eğlence Merkezi’ni vurgulamakta fayda var. Her zevke ziyaretçilerine eğlence sunuyor. Burada biri bowlinge katılabilir. Düzinelerce slot makinesine sahip geniş bir salonun yanı sıra çok çeşitli yemekler ve tatlılar içeren rahat bir kafe bulunmaktadır. Merkez, çocuklu ziyaretçiler için birçok ilginç eğlence düzenliyor. Merkezin bir diğer çekici özelliği de birçok neon tabela ile görkemli tasarımı.
  1. Otele varışta check-in saati genellikle otellerin çoğu saat 14: 00’tedir. Her zamanki check-out 12: 00’dır. Ziyaretçiler bu saatten önce bir otele ancak şu anda boş odalar olması durumunda taşınırlar. 2. … Açık
Indianapolis’in güzel müzeleri var. Şehirde özellikle çocuklar için Indianapolis Çocuk Müzesi açıldı. Girişte büyük bir dinozor figürü yerleştirilmiş, sıradışı ve modern bir binada. Bu müze daha çok renkli dekorasyona sahip muhteşem bir eğlence merkezi gibi. Çocuklar için hazırlanmış çok sayıda özgün cazibe merkezi ve sergisi vardır. Müzenin genç ziyaretçileri arkeologlar rolünde kendilerini deneyebilir, kozmonotların uçuş sırasında nasıl hissettiğini öğrenebilir ve ayrıca hayvanlar ve bitkiler dünyası hakkında birçok ilginç şey öğrenebilirler. Müzedeki tüm bilişsel geziler bir oyun biçiminde gerçekleştirilir ve farklı yaşlardaki çocuklar için tasarlanmıştır.
Indianapolis skyline from White River Park Okul çağındaki çocuklar kesinlikle spor temalarına adanmış NCAA Şampiyonlar Salonunu sevecekler. Bu müzede, dünyaca ünlü sporculara ait niteliklerin yanı sıra bir spor mühimmat ve mermi koleksiyonu da görülebilir. Müzenin bazı açıklamaları etkileşimlidir, bu nedenle özellikle çocuklu ziyaretçiler arasında popülerdir.
Indianapolis - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Indianapolis ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm lunaparkların haritası
Indianapolis yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Caribbean Cove' Indianapolis, 12.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Splash Island' Plainfield, 22.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'That Fun Place' Greenfield, 33.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Tropicanoe Cove' Lafayette, 94 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Splash House' Marion, 95.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Indianapolis çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Indiana Beach' Monticello, 124.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Indianapolis’te araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

28.01.2023

Indianapolis’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Indianapolis Haritasında Çocuklar için Cazibe Yerleri (su parkları, hayvanat bahçeleri, lunaparklar)

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Indianapolis Çevresinde Çocuğunuzla Ziyaret Edebileceğiniz İlgi Çekici Yerler

Çocuklar için Indianapolis Gezi ve Eğlence Rehberi - parklar, turistik yerler, müzeler, hayvanat bahçeleri, su parkları. Çocuğunuzun mutlaka ziyaret etmesi ve görmesi gereken, büyüleyici ve eğitici yerlerin tümü. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirebileceğiniz tüm keşif rotalarını (yerel tiyatrolar, sergiler ve müzeler) öğrenin. Aileler ve çocuklar için Indianapolis.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018