OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Buffalo Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Sunset before the Storm - Buffalo, NY   Buffalo, ABD’nin ikinci milyoner şehri ve seyahat ve eğlencelerden hoşlanan insanlar için gerçek bir cennettir. Turistlerin rotaları hakkında konuşmak söz konusu olduğunda, her biri birden fazla ilgi çekici yer sunduğu için şehrin tüm ana semtlerine dikkat etmektir.
  Buffalo alışılmadık dükkanlarla doludur, bu yüzden alışveriş merkezlerinde ve mağazalarda gezintiye çıkmanıza gerek yoktur. Tatlı dişe sahip olanlar kesinlikle Broadway Market mağazası tarafından sallanmalıdır. … Açık
Allentown bölgesi, sergi merkezleri, gece kulüpleri ve barlarından oluşan geniş bir seçki ve çok sayıda hediyelik eşya seçeneği sunan antika dükkanlarıyla ünlüdür.

Kuzey Buffalo bölgesi, mağazaları tarafından yaygın olarak bilinir. Bunların sayısı o kadar yüksek ki, özel bir alışveriş hayranı bile hepsini ziyaret edemeyecek. Burada küçük marketleri veya modern ticaret merkezlerini bulabilirsiniz. Küçük dükkanların çoğunluğu İtalyanlar tarafından sahiplendiğinden, bu Buffalo bölgesi genellikle “Küçük İtalya” olarak adlandırılır.
Şehir, şehrin iş bölgesidir. Burada modern iş merkezleri, restoranlar ve kafeler göreceksiniz. Ancak, burada tüm kamu tesisleri sadece 5:30 kadar çalışır. İş günü bittiğinde, şehir sessizlik ve sakinlik atmosferine daldırılır. Ağır bir iş gününden sonra eve dönmek için acele eden bazı yolcularla görüşebilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Tüm aile ziyareti için ilginç olacak Buffalo, güzel parklar ve eğlence merkezleri çeşitli vardır. Buffalo Hayvanat Bahçesi’ni ziyaret ederek gezi programına başlamak en iyisidir. Nispeten küçük bir alanı kaplar, … Açık
Kuzey Buffalo genellikle İtalya ile kıyaslanırsa, güney kısmı daha çok İrlanda gibidir. Cazip küçük evler, seçkin bulvarlar ve İrlanda tarzı restoranlar - bu bölgede yürürken, gerçekten başka bir ülkede olduğunuzu düşünebilirsiniz.
Buffalo NY ~ City Hall Taş döşeli caddelerde yürürken ve çok sayıda ticaret merkezinin ziyaret edilmesi cazibesini yitirirse, o zaman vahşi doğanın atmosferine dalmak ve dünyanın mucizelerinden biri olan Niagara Şelaleleri’ne büyüleyici bir gezi yapmak zamanı.
  Bazı gezginler, Buffalo’daki ulusal mutfağın İtalyan mutfağıyla çok ortak olduğunu belirtmektedir. Belki de, fikirleri hemen hemen her şehrin restoran ve kafesinde bulunan pizza çeşitlerine dayanmaktadır. … Açık
  Şehrin harika bir sanat galerisi var - Albright Knox, ziyaretçilerin dünyanın en büyük izlenimci koleksiyonunu değerlendirebilecek. İşte modern ustaların klasik eserleri ve başyapıtları, sergilerin bazıları özgünlükleri ve gelenekselliği ile dikkat çekicidir. Birçok turist, özellikle harika heykelleri ve enstalasyonları fotoğraflamak için buraya geliyor.
Buffalo NY ~ City Hall Özellikle manzara, 19. yüzyılda Botanik Bahçeleri, ilk sera inşa edilmiştir. Bugün bu bahçede, dünyanın dört bir yanından gelen zengin bir çiçek ve süs bitkisi koleksiyonu bulunmakta olup, bunların bazıları çok nadirdir. Botanik bahçesinin ana dekorasyonu, yüz yıl önce inşa edilmiş ve orijinal görünümlerini koruyan eski seralardır. Yaz mevsiminde bahçeyi ziyaret etmek, çevrenin süs bitkileri ile kaplı olduğu, ancak tarihi seraların da kış aylarında çalıştığı ilginç bir yerdir.
  Buffalo, ilginç bir tarihe sahip bir şehirdir. Şehrin diğer şehirler ve şehir kasabaları listesinden çıkmasını sağlayan pek çok özelliği vardır. Örneğin, Buffalo genellikle “karlı şehir” olarak adlandırılır … Açık
Buffalo’yu bir aile ile ziyaret etmeyi planlayan gezginler mutlaka Bilim Müzesi’ne bakmalıdır. Koleksiyonunda çeşitli bilimsel alanlara ayrılmış 700.000’den fazla sergi bulunmaktadır. İşte botanik, antropolojik, zoolojik ve paleontolojik sergilerden oluşan zengin bir koleksiyon. Müzeye gezi sadece çocuklar için değil, yetişkinler için de bilgilendirici olmayı vaat ediyor. Gezegenimizin milyonlarca yıl önce nasıl göründüğünü ve ilginç bilimsel deneyler gerçekleştirmeyi öğrenebilecekler.
Yürümek için iyi bir yer, Allentown’un tarihi bölgesi olacak, cazibeli özelliği, 19. yüzyılın ortalarında inşa edilen kırmızı tuğladan küçük eski binalar. Sıcak aylarda, birçok tarihi evin cepheleri neredeyse tamamen sarmaşıklarla kaplanmış, inanılmaz gerçeküstü resimler çekebilirsiniz.
  Uluslararası ünlü Niagara Şelalesi, turistleri Buffalo’ya getiren ana simgesel yapıdır. Dünyaca ünlü manzara, Niagara Şelalesi adındaki şehrin yakınında, yaklaşık 25 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Üç … Açık
Delaware Bulvarı’ndaki yürüyüş sırasında en lüks antik binalara hayranlıkla bakılabilir. Bir zamanlar en ünlü Buffalo milyonerleri burada konaklarını inşa ettiler, bugün bu pahalı tarihi konakların çoğu ofis binalarına dönüştürülüyor. Tarihi mimarinin başyapıtı, yakındaki Parkside bölgesidir. Burada 19-20. Yüzyılların başında inşa edilen farklı tarzların binalarını görebilirsiniz.
Buffalo - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Buffalo ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Buffalo’nun alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Market Arcade[18]' Buffalo, 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Elmwood Avenue' Buffalo, 6.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Hertel Avenue' Buffalo, 6.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Buffalo kaleleri
♥   Kalesi 'Cary Castle' , 90.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Chorley Park' , 97.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Casa Loma' , 97.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Buffalo çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Local Park 'E Norway' , 3.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Hamlin' , 4.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Local Park 'Willow Woods' , 12.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   County Park 'Isle View' , 13.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   County Park 'Ellicott Creek' , 16.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Buffalo ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Albright-Knox Art Gallery' Buffalo, 5.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Buffalo ve Çevresindeki Turistik Yerler

Niagara Şelalesi

From the series “Dünyanın En Harika Şelaleleri”
Araştırmacılar tarafından kurulduğundan, Niagara Şelaleleri yavaş yavaş nehri tırmanıyor. Tarihi boyunca şelale en az 11 kilometre yol kat etti. Bir dizi şelale yılda yaklaşık 13 cm kaymıştır. Yerinden edilme aynı hızda devam ederse, şelale Erie Gölü'ne ulaşacak ve 50.000 yılda varlığını sona eriyor olacak. Bugün Niagara Şelaleleri dünyanın en ünlü ve güzel yerlerinden biridir. Gökkuşağı Köprüsü de dahil olmak üzere mükemmel görüntüleme platformları cazibe yanındaki turistler için üretilmiştir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Buffalo’da araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

13.04.2024

Buffalo Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Buffalo Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Buffalo, Amerika Birleşik Devletleri Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Buffalo’da 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Buffalo’dan birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018