OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Motherwell

Motherwell’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

  Motherwell’in yakın çevresinde, büyük M & D’s Eğlence Parkı var. İskoçya’nın en büyük ve en ilginç eğlence parklarından biridir. Tüm gezilecek yerleri ve eğlence merkezlerini gezmek için bir gün yetmeyecek. Park çok güzel. Çok fazla ağaç ve süs bitkisi var. Burada ünlü çizgi film ve masal karakterlerine adanmış renkli yapılar görebilirsiniz.
  Motherwell, İskoçya’da muhteşem bir şehir ve tatil için mükemmel bir yer. Çocuklarla seyahat ederseniz, onlar da şehirden etkilenecekler. Çok sayıda eğlence tesisi var: eğlence merkezleri, golf, parklar ve … Açık
Parkta her yaştan çocuk için cazibe merkezleri var. En küçük çocuklar bile burada ilgi çekici yerler ve oyun alanları bulacaklar. Daha büyük çocuklar ve aşırı bağımlılar bir roller coaster ve yüksek cazibe merkezlerinden etkilenecekler. Parkta ayrıca büyük bir tekerlek var. Sıcak bir dönemde turistler için daha fazla eğlence mevcuttur. Yaz aylarında burada yüzme havuzları ve çeşmeler içeren küçük bir su parkı açılır. Ziyaretçiler için her gün ilginç eğlence programları ve performanslar düzenlenmektedir. Parkta restoran ve kafeler de var.
Doğa hayranları da etkilenecek. Şehrin çevresinde bulunan pitoresk Strathclyde Country Park’ı ziyaret edebilirler. Toplam alanı yaklaşık 4 km2’dir. Parkın ana değerleri güzel göller ve nehirlerdir. Bazıları yapay. Parkın bulunduğu bölge tarihi açıdan oldukça ilgi çekicidir. Turlar sırasında görebileceğiniz birkaç iyi korunmuş yapı var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Motherwell, uzun zamandır geleneksel İskoç mutfağını tatmayı hayal eden gurmeleri etkileyecek. Bölgesel mutfak, sıradan ve besleyici yemeklerin çeşitliliği ile ayırt edilir. Burada harika et yemekleri, geleneksel hamur … Açık
Park, son yıllarda büyük bir turizm merkezine dönüştü. Yaz aylarında özel kamp alanları, ilgi çekici yerler ve spor alanları vardır. Pitoresk park, balıkçılar arasında oldukça popülerdir. Su aktiviteleri için de mükemmel koşullar vardır. Yaz aylarında birçok insanı cezbeden festivaller ve müzik konserleri sık sık burada yapılır.
Sıcak mevsimde, turistler genellikle Motherwell’den çok uzak olmayan dağlık bölge Ben Lomond’a seyahat ederler. Şimdi, Ben Lomond Dağı büyük bir milli parkın bölgesinde bulunuyor. Yolcular için, tüm karmaşıklık seviyelerinde birkaç yürüyüş yolu vardır. Bölgedeki en iyi doğal gözlem platformlarından bazıları var. Dağda ilginç bir anıt kompleksi de var. Burası doğal hazineler açısından zengindir. Dağlık bölgedeki turlar sırasında nadir bitkileri görebilir ve kuşlara ve diğer yerel fauna temsilcilerine hayran olabilirsiniz.
  Motherwell’in vatandaşları çok arkadaş canlısı. Ulusal kimlikleriyle gurur duyuyorlar. İngiliz insanlarından farklılıklarını mümkün olan her şekilde vurguluyorlar. Bu farklılıklar, bölgesel kültürün her … Açık
Uzun bir yolculuğa çıkma fırsatı bulamayan doğa hayranları, şehir hayvanat bahçesini ziyaret etmelidir Amazonia’yı keşfedin. O kadar büyük değil ama güzel. Bu hayvanat bahçesinde farklı ülkelerden egzotik hayvanlar görebilirsiniz. Yerlilerin rekreasyon için en sevdiği yerlerden biridir. Burada nadir maymunları ve lemurları ve ilginç yılanların tutulduğu teraryumu görebilirsiniz. Çocuklar için renkli oyun alanları ve rahat bir kafe var. Egzotik park kapalıdır, böylece yılın herhangi bir zamanında ziyaret edebilirsiniz.
Şehrin çevresinde çok sayıda ilginç eğlence mekanı var. Motherwell’e 7 km uzaklıkta Gravit8 adında modern bir trambolin merkezi var. Yılın herhangi bir zamanında aktif eğlenceler için mükemmel bir yerdir. Burada sadece çocuklar değil yetişkinler de farklı karmaşıklık seviyelerine sahip düzinelerce trambolini deneyebilirler. Küçük çocuklar için, yumuşak atraksiyonlara sahip top çukurları ve oyun alanları vardır.
  Motherwell’in ana tarihi sembolü eski Motherwell Katedrali’dir. Her yıl farklı ülkelerden binlerce hacı çeken bir piskoposun ikametgahıdır. Katedral 1900 yılında tamamlandı. Yapımından bu yana orijinal dış … Açık
Golf tutkunları, aile rekreasyonu için de mükemmel bir yer olan temalı Golf Asylum’u ziyaret etme fırsatına sahipler. Kapalı merkezde çeşitli karmaşıklık seviyelerinde golf sahaları vardır. Burada ayrıca golf oynamak için gerekli olan her şeyi kiralayabilirsiniz. Yerel halk arasında çok popüler olan mükemmel bir kafe var. Yaz aylarında yürüyüşler için çok güzel yerler var. Şehrin yakınında popüler spor merkezleri var. Aktif turistler yürüyüş veya bisiklet turuna çıkabilir.
Motherwell - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Motherwell ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm su parklarının haritası
Motherwell çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'The Time Capsule' Coatbridge, 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm Michelin restoranlarının haritası
Motherwell’in Michelin yıldızlı restoranları
♥   Restoran 'Gamba' Glasgow. Kategori - Seafood. 18.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Catch' Giffnock. Kategori - Fish and chips. 18.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Brian Maule at Chardon d’Or' Glasgow. Kategori - Modern cuisine. 18.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Blythswood Square' Glasgow. Kategori - Modern cuisine. 18.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Restoran 'Two Fat Ladies in the City' Glasgow. Kategori - Traditional cuisine. 18.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Motherwell’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

17.08.2022

Göz Alıcı Motherwell Fotoğraf Galerisi

Motherwell haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Motherwell’in Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Motherwell’in en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Motherwell’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Motherwell’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018