OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Honolulu

Honolulu Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Honolulu state capitol   1. Aralık-Mayıs ayları arasındaki süre Honolulu gezisi için en uygun zaman olarak kabul edilir. Yerliler bu döneme ’balina mevsimi’ diyorlar. Balina gözlemciliği turistler arasında en sevilen eğlencelerden biri haline geldi.
2. Turistik sezonun zirvesinde tatil yapmak isteyen gezginler önceden otel odası rezervasyonu yaptırmayı unutmamalıdır. Sadece ücretsiz bir otel odası bulmak değil, aynı zamanda araba kiralamakta zorlanabilirsiniz. Bunun nedeni, her yıl Honolulu’ya gelen çok sayıda ziyaretçi.
3. Şehre gelmeden önce, en önemli yerleri, en iyi plajları ve eğlence merkezlerini tanımlayan bir Honolulu seyahat rehberi incelemeniz önerilir. Bu, dinlenmenizi mümkün olan en iyi şekilde planlamanıza yardımcı olacaktır.
4. Mayıs-haziran ayları arasındaki süre, şehirdeki geleneksel indirimler mevsimidir. Yılın bu döneminde otel kompleksleri oranlarını% 50 - 60’a kadar düşürdü. Yılın bu zamanında çoğunlukla iyi hava hakimdir, ancak küçük bir sorun vardır - hemen hemen her gün kısa bir süre için yağmur yağar.
5. Eylül ayından Aralık ayına kadar olan süre plaj dinlenme için en uygun zaman değildir. Bununla birlikte, bu sırada bile Honolulu çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Neredeyse her hafta orada gerçekleşen zengin kültürel etkinlikler ve festivaller seçime katılıyorlar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Konukların olası tüm güneşten korunma araçlarını kullanmaları teşvik edilir. Her gün güneş gözlükleri, şapkalar ve güneş koruyucu kullanılmalıdır. Ayrıca 10: 00-16: 00 saatleri arasında güneşin altında kalmanız önerilmez.
7. Aktif istirahat hayranlarının ve dinlenme programlarına doğal cazibe merkezlerine gezileri dahil etmeyi planlayan turistlerin, böceklere karşı savunma yapmaları önerilir. Yerel böceklerin sabahları ve akşamları en aktif olduklarını akılda tutarak açık havadaki rekreasyon planınızı yapın.
  Hawaii’nin cennet eyaletinin başkenti Honolulu, öncelikle ’Aloha’, hula dansı, Hawaii ukulele gitarı ve tabii ki bir tür yerel yaşam tarzı olan sörf ile ilişkili. 44. ABD Başkanı ve Oscar ödüllü aktris … Açık
8. Araba kiralamayı bekleyen turistler, benzin oranındaki yüksek oranları hatırlamalıdır. Honolulu’da her gün tam anlamıyla değişiyorlar ve farklı benzin istasyonlarında önemli ölçüde değişebiliyorlar.
9. Neredeyse tüm yıl boyunca çok sıcak olmasına rağmen, sıcak giysiler getirmeyi unutmamalısınız. Akşamları yağmurdan sonra oldukça serin olabilir.
Honolulu - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Honolulu’da Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Diamond Head

From the series “Görkemli ve Muhteşem Kraterler ve Krater Gölleri”
Kraterin araştırılması sırasında, meraklı turistler ilginç bir tarihi manzara, Ruger Kalesi'ni görebilirler. Hawaii'deki ilk ABD askeri garnizonuydu. Bir yüzyılı aşkın bir süreden sonra, krater duvarlarında yaratılmış olan bazı askeri binaların öğeleri ve hatta gizli tüneller kraterde korunmuştur. Volkanik krater, bu pitoresk yerlerin yakınında çekilen 'Lost' serisinin hayranları tarafından da popüler. … Devamını oku

Haiku Merdivenleri

From the series “Turistler Tarafından Bilinmeyen, Dünyanın Nefes Kesen Güzellikteki Yerleri”
Yol, telefon kablosunun ABD'nin savaş donanmasına dayandırılmasıyla ilgilenen işçiler için 1942'de kuruldu. Başlangıçta, tehlikeli dağ yamaçlarında inşa edilen yol, ahşaptan yapılmıştır. Yapımın tamamlanmasından sonra, yol orijinal anlamını kaybetti ve unutuldu. 2003 yılında 3 992 basamaktan oluşan yol tamamen yenilenmiştir. Dağa tırmanmaya çalışan cesur turistler, kendi cesaretlerini test etmek ve Pu'ukeahiakaho zirvesinin muhteşem manzarasının tadını çıkarmak için iki hedef arıyorlar. … Devamını oku

Honolulu ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Honolulu’da araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

13.08.2022

Honolulu Fotoğrafları

Honolulu haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler
Honolulu Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Honolulu’da yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018