OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Cambridge

Cambridge’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

  Cambridge’in çok sayıda ilginç ve çeşitli mağazası vardır ve Harvard Kitap Mağazası kitap severler arasında çok popülerdir. Muhteşem bir tarihi binada açılmış, muazzam alanında çeşitli konularda binlerce kitap sergilenmiştir. Mağaza, klasik ve modern edebiyat hayranlarına hitap edecek. Burada ilginç turist rehberleri ve yerel turistik yerleri anlatan kitapçıklar da satılmaktadır. Kitapların yanı sıra, Harvard güzel kartpostallar ve diğer ilginç hediyelik eşyalar satıyor.
  Turistler Cambridge’de farklı yönlerde yemek mekanları bulacaklar. Hem yerli halk hem de ziyaretçiler genellikle Meksika mutfağına özgü popüler bir restoran olan Annas Taqueria’ya düşkünler. Restoran, sabahın … Açık
Harvard Cooperative Society mağazası bütçe seyahat edenler arasında çok popülerdir; Bütün aile ile ziyaret etmek güzel olurdu. Hem yetişkinler hem de çocuklar için ucuz ama kaliteli giysiler konusunda uzmanlaşmış büyük bir bölüm var. Mağazanın kitap bölümü, uygun fiyatları ve geniş çocuk kitapları seçenekleriyle müşterileri memnun edebilir. Her türlü çocuk oyuncağı ve hediyelik eşya satışı, kesinlikle tüm ürünlerin makul ve cazip fiyatları var.
Cambridge’deki en popüler ve güzel alışveriş merkezi CambridgeSide. Burada, onlarca dükkan arasında herkes istediği birini seçebilecek. AVM, tanınmış dünya markalarının kıyafet ve aksesuarlarını sunuyor, burada birçok kozmetik ve parfüm mağazası da var. Bath & Body’de lüks banyo ürünleri ve doğal kozmetik ürünleri satın alınabilir. Kuyumculuk meraklıları Kay Salon’u keşfetme şansına sahip olacak ve bu da müşterileri çok çeşitli münhasır mücevherlerle memnun edebilecek. Mağazaların yanı sıra alışveriş merkezinde her zevke uygun çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Cambridge dünyaca ünlü bir üniversite merkezidir. Uzun yıllar boyunca ilginç bir etkinliğin kalıcı bir yeri seçildi - harika fikirlerin ya da Bilim Festivali’nin. Bu dünya çapındaki bir kutlamanın kutlamasıdır. … Açık
İlginç bir tema mağazası, çocuk kitapları ve animasyon filmlerinin bilinen karakterine adanmış Dünya’nın Meraklı George Mağazası. Kesinlikle mağazada sunulan tüm ürünler bir şekilde ya da komik maymun George ile bağlantılı bir şekilde. Aynı yerde, sevimli yumuşak oyuncaklar, renkli kitaplar, giysiler ve diğer hediyelik eşya gereçlerini satın alabilirsiniz. Belirgin bir çocuk odağına rağmen, bu mağaza genellikle gençler ve yetişkin turistler tarafından ziyaret edilir.
Cambridge’de antika almak için en ilginç yer Cambridge Antique Market. Bu eski antika pazarı, bir tarafı ilginç bir freskle süslenmiş çok güzel bir binada yer almaktadır. Bu mağazadaki ürün çeşitliliği oldukça şaşırtıcı: 20. yüzyılın ortalarında popüler olan sporcuları ve oyuncuları betimleyen çok pahalı eski avizelerden ve antika saatlerden eczane cam şişelerine ve posterlerine kadar. Bu mağaza kesinlikle herkesin ilgisini çekecektir; Hem zengin antika koleksiyoncuları hem de ilginç ucuz hediyelik eşyalar arayan bütçe turistler orijinal şeyler bulacaktır.
  Cambridge misafirlerine harika bir gezi programı hazırladı. Kent, mimari yapılar, önemli tarihi yerler ve ilginç müzeler bakımından zengindir. Harvard Tabiat Tarihi Müzesi, ilk ziyaretçilerini 1995 yılında karşıladı. … Açık
Cambridge, müşterilere çok çeşitli doğal bal seçeneklerinin sunulduğu Follow the Honey gibi sıra dışı özel dükkanlarla övünebilir. Deneyimli satıcılar, bu faydalı ürün hakkında birçok ilginç gerçeği anlatırken, yerel çiftçiler tarafından mağazaya sunulan en popüler bal çeşitlerini denemeyi teklif ediyorlar. Sadece çok sevilen tatlı ürünleri değil aynı zamanda çok sevimli tahta kaşıklar da dahil olmak üzere, balları saklamak ve tüketmek için çeşitli aksesuarlar satıyorlar.
Raven Used Books, favori edebi eserlerinin nadir eski baskılarını bulmak isteyenler için büyük ilgi görüyor. Bu ikinci el kitapçı, ünlü koleksiyonerler tarafından bile sık sık ziyaret edilmektedir, bu yüzden burada pek çok nadir literatür bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Diğer pek çok kitapçı gibi, renkli turist kitapçıkları ve tebrik kartları satıyor ve uygun fiyatlarla sunuyor.
  Cambridge’deki ilginç eğlence merkezlerinin sayısı, tarihi mekanların ve müzelerin sayısından az değildir. Güzel doğal yerleri keşfe çıkmadan gidemeyen turistlerin John F. Kennedy Parkı’nı ziyaret etmeleri … Açık
Sevdikleriniz için lezzetli hediyeler için popüler dükkan Formaggio Kitchen’a gidebilirsiniz. Bölgedeki en popüler çiftlik ürünlerini sunar; ziyaretçiler, yalnızca doğal malzemelerden yapılan çok çeşitli ev yapımı reçel ve peynirlerin, ilginç baharatların ve tatlıların tadını çıkaracaklar. Taze ekmek her zaman aynı mağazada bulunur. Büyük popülariteye rağmen, fiyatlar makul bir seviyede tutuluyor.
Cambridge - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Cambridge ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Cambridge alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Newbury Street' Boston, 3.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Charles Street' Boston, 3.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Copley Square' Boston, 3.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı 'Boylston Street' Boston, 4.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Downtown Crossing' Boston, 4.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Cambridge’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Cambridge En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Cambridge Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Cambridge Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Cambridge için alışveriş tavsiyeleri. Amerika Birleşik Devletleri’nde tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Cambridge’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018