OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Boston

Boston’da Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

There are so many churches here   Boston’daki en popüler alışveriş bölgesi Newbury Caddesi’dir. Aslında, butikler, salonlar ve dükkanlarla dolu sekiz blok oluşturuyor. Boston’un Newbury Caddesi herkes için bir şeyler var. Forever 21, Valentino, H & M, Zara, Max Mara ve Urban Outfitters ayakkabıları, ilginç tasarım aksesuarları, takı ve kostüm takıları, parfüm ve hediyelik eşyalar satıyor ve satıyor. Caddenin çekici bir diğer özelliği, alışverişten sonra mükemmel bir dinlenme yeri olabildiğince çok sayıda kafe ve restoran.
  DoubleTree Guest Suites by Hilton Hotel, Charles River ve Boston gökdelenlerinin pitoresk manzaralarını hayranlıkla izleyebileceğiniz harika bir konuma sahiptir. Rahat konuk odaları ve olanaklarla birlikte sayısız eğlenceye … Açık
Şehrin birçok büyük alışveriş merkezi açıktır. Bunların en önemlileri New England’daki en büyük Natick Alışveriş Merkezi’dir. Cihaz mağazaları, bölüm, giyim ve ayakkabı mağazaları gibi çeşitli uzmanlık alanlarında 200’den fazla mağazaya sahiptir. Merkezin açılışı 50 yıl önce gerçekleşti.
Kentteki alışılmadık dükkanlar arasında, Envi kadın pavyonu var. Müşterilerine sadece yün ve pamuktan değil, aynı zamanda bambu ve soya’dan da şık şeyler sunulan eko-moda bir butik. Mağazada sunulan her şey çok şık ve modern. Uygun aksesuarlar, hırslı fashionistalar için bile bulunabilir. Bu mağaza, bütçe müşterilerini memnun edecek uygun fiyatlara sahiptir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Massachusetts’in başkenti her yıl binlerce turisti cezbetmektedir. Ve şaşırtıcı bir şey yok - Boston, Amerikan Devriminin beşiği idi. Burası, İngiltere’den Bağımsızlık için Savaş’ın başladığı … Açık
Bütün gün dükkan dolaşmayı tercih edenler, en seçkin alışveriş merkezleri olan Copley Place kompleksine gitmelidir. Giysi mağazaları ve ünlü dünya markalarının parfümeri de dahil olmak üzere yüzü aşkın dükkan burada yoğunlaşıyor. Bu alışveriş merkezi, gurmeler tarafından büyük beğeni topluyor. Legal Sea Foods mağazası, taze ve egzotik deniz ürünleriyle popülerdir. Ayrıca, kültürel ve tematik etkinliklerin düzenli olarak yapıldığı birçok restoran ve galeri bulunmaktadır.
Boston, Massachusetts Orijinal takılardan birinin sevgilisi, Boston’daki Beadworks mağazalarından birine gitmelidir. Şehre birkaçı var. Bu harika mağazalarda boncuklar ürünler ve el yapımı mücevherler satılıyor. Zalim insanlar bile maç için aksesuarları seçebilir. Ayrıca tüm boncuk öğelerini de satın alabilirsin. Ana sınıflar genellikle ziyaretçiler için böyle dükkanlarda yapılır.
  Şehrin ziyaret etmesi gereken birçok ilginç yeri olduğundan, yetişkinler ve çocuklar, Boston’da sıkılmayacaklar. Zaten okula devam eden çocuklar, Bilim Müzesi’ni ziyaret etmenin tadını çıkaracaklar. Müzenin … Açık
Mutlak bir şarkı için yeni şık bir çanta yoksa, en büyük ihtisaslaşmış Boston mağazasında 1154 Lill Studio’yu ziyaret etmek şarttır. Burada her zevke göre binlerce çeşit torba sunuluyor, hem erkek hem de kadınlar. Müşteriler her zaman günlük kullanım için şık modellerin yanı sıra özel bir anma için özel modeller seçme fırsatı bulmaktadır. Ünlü mağaza daha önemli bir hizmet sunmaktadır. Bireysel eskizinize göre bir çanta tasarlayabilir ve üretebilirler. Belirtilen adrese doğrudan müşteri tarafından gönderilecek ve gönderilecektir.
Boston, MA Boston’da güzel bir American Apparel mağazası var. Kaliteli bir tarzı Amerikan tarzında satıyor ve hem erkek hem de kadın giyim sunmaktadır. Burada çocuklar için güzel güzel şeyler satın alabilirsiniz. Bu mağazanın çekici özellikleri arasında, çeşitli yüksek kaliteli mallar ve uygun fiyatlarla dikkat çekici olması gerekiyor. Boston’da yüzlerce mağaza var, burada herkes onun için ilginç bir şeyler bulacak.
Boston - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Boston ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Boston’un alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Downtown Crossing' Boston, 0.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı 'Boylston Street' Boston, 0.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Charles Street' Boston, 1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Copley Square' Boston, 2.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Newbury Street' Boston, 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Boston’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

01.02.2023

Boston’un En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Boston Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Boston Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Boston için alışveriş tavsiyeleri. Amerika Birleşik Devletleri’nde tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Boston’da otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018