OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Boston

Boston’da Kültür. Ziyaret edilmesi gereken yerler - şehrin tarihi kısımları, tiyatrolar, müzeler ve saraylar

Boston skyline   Boston Topluluğu, göz ardı edilemeyecek yerlerdendir. Bu ad, şehrin eski çeyreğine atıfta bulunmaktadır; çekici ve olağandışı mimarisi için ’Little Italy’ ismini de taşıyor. Bu çeyrek sokaklarında yürüyüş birçok güzel anıyı da beraberinde getirecektir. Binaların çoğunluğu eski İngiliz tarzında inşa edilmiş küçük ahşap evlerdir. Evler güzel parklar ve gölgeli yollarla karıştırılır. Burada çok ilginç bazı mağazalar ve kafeler bulacaksınız. Boston topluluğu sakin ve tenha dinlenme için gerçekten mükemmel bir yer.
  Turistler, Boston’daki her zevke uyacak en büyük eğlence seçeneklerini bulacaklar. Sessiz parklar üzerinden yürüyüşlerden kalabalık gece partilerinde eğlenmeye - burada herşeyi ve daha fazlasını bulacaksınız. … Açık
18. yüzyılın ortalarında inşa edilen Parlamento binası, şehrin tümünün en çarpıcı mimari mekanlarından biridir. Burada turistler, salonların ve koridorların iç dekorasyonunu inceleme fırsatı buluyor ve her gün burada düzenlenen gezilere katılmak istiyor. Eski üniversitelerin binaları da kentin en dikkat çeken evlerindendir. Birçoğu yüz yıldan daha önce inşa edilmiştir. Şehri gözlemlemek ve tarihi hakkında yeni şeyler öğrenmek için en iyi yol bu ’Özgürlük Yolunu’ yürümeyi unutma. İzin girişlerinden biri Boston Community’de bulunur. Kırmızı tuğladan yapılmış bu güzel yol kentin en dikkat çekici yerlerinden geçiyor. Yolun uzunluğu 4,5 km’dir.
Sanatseverler ve güzel yerlerde yürümeyi seven insanlar mutlaka Beacon Hill adlı bölgeyi ziyaret etmekle ilgileneceklerdir. Burada birkaç yüzyıl önce ünlü politikacılar, sanatçılar ve yazarlar yaşıyordu. Şu anda City Park bu bölgenin ana cazibe merkezidir. Bu, Amerika’nın en eski ve en güzel parklarından biridir. Ulusal Tarih Parkı ziyaretiniz, bölgede 15’den fazla tarihi anıt ve bir müze bulunduğu için daha az ilginç olacak. Müzenin salonlarında zengin tarihi eserler, belgeler ve kitaplar sergileniyor. Modern sanat hayranları, Arden Galerisi’nde düzenli olarak düzenlenen sergilerden mutluluk duyacaktır. Galeri Paul Ballmer, Tom Paiement, Joan Matter ve Paul Bellevue tarafından hazırlanan bir dizi koleksiyona ev sahipliği yapıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  ’DoubleTree Guest Suites by Hilton Hotel’ in harika konumu sayesinde bu otelin konukları Charles Nehri’nin ve Boston gökdelenlerinin pitoresk manzaralarını hayranlıkla izleyebilirler. Rahat konuk odaları ve … Açık
  Boston, en azından bir çok ünlü şahsiyetin doğum yeri olması nedeniyle gerçekten tarihi bir şehirdir. Ayrıca, ABD tarihinin önemli olayları burada meydana geldi. Aynı zamanda en modern şehirlerden biridir. İlgi çekici bir yer John Hancock Tower’dır. Özellikle kuş bakışı görüldüğü zaman etkileyici bir yapıdır. Tıbbi alanın tarihine meraklı olanlar için, anestezi ile cerrahi deneylerin yapıldığı Mass General Hastanesi’nde Ether Dome’u ziyaret etmekten hiçbir şey geçmeyecek.
Boston Harbor Mapparium, estetik hazzın ihtiyaçlarını karşılamak için harika bir yerdir. Gizemli ve mistisizmi sevenler için, bu memleketi Edgar Allan Poe’den başka bir yer olmak için daha uygun bir yer yoktur. Çok ilginç yeni akustik efektlerin yanı sıra birçok yeni ve ilginç bilgi edinebilirsiniz. Bir başka tarihi mekan ise John Adams Adliye Binası. Tarih severler, bu gizli hazineyi açığa çıkarmak için modern Center Plaza binasında gezinmelidir. Diğer müzeler arasında, haklı olarak Boston’daki en iyi müze olarak kabul edilen Metropolitan Waterworks Müzesi yer almaktadır. Bu öncelikle mimarisi nedeniyle (bina Romanesk ve Gotik tarzların geleneklerini birleştirirken).
  Bir Boston’da çok sayıda olağandışı oteli kolayca bulacak ve neyse ki lüks ve lüks kategorilere ait değiller. Tasarım oteli Milner Hotel Boston Common, şehrin en popüler ve ekonomik otellerinden biridir. Otel, 1877 … Açık
Faneuil Hall Marketplace’in etrafında yürümek kesinlikle Benjamin Franklin’e hayat veren bir şehir olan Boston’daki en iyi eğlencelerden biri. Buranın güzel olduğu ve manzaranın etkileyici olduğu gerçeğinin yanı sıra, pazar meydanı Amerika Birleşik Devletleri tarihinde önemli bir tarihsel öneme sahiptir - burada Büyük Britanya’nın bağımsızlığı ilan edilmiştir. Bu arada, sadece Özgürlük Yolu’nun başında olduğumuzdan, yakın durun. Boş zamanlarınızda, Long Wharf’daki güzel koyları izlemek için zaman harcamak harika olurdu. Sessiz sakin bir liman - hayattan zevk almanız için ihtiyacınız olan şey olabilir.
View from Prudential Tower, Boston Boston’da, aralarında Benjamin Franklin’e, Samuel Adams’a, George Washington’a ve Kore’deki savaşın kurbanlarına ve ayrıca Bunker Tepesi’ne bir anıt olan bazı ilginç heykeller var. Kaplumbağa Ördek Heykelleri için Yol Yapma, Kaplumbağa ve Hare heykeli de harika görünüyor. Şehirde onlara bakmaya değer. Ayrıca, Edgar Allan Poe’nin memleketi içinde mutlaka görülmeye değer güzel katedraller var. Onlar bakmak için sadece şaşırtıcı. Bunların arasında, vitray pencereleriyle ünlü Kutsal Haç Katedrali bulunmaktadır. Aynı şekilde şehirdeki en eski kiliselerden biri olan Eski Kuzey Kilisesi ve aynı zamanda büyük bir insanın Boston’u ziyaret ettiği bilinen görkemli Eski Güney Kilisesi de var. Burada eşsiz bir huzur yaşayabileceğiniz söyleniyor.
Aşağıdaki bölümde, Boston ve çevresinde gezi biletlerimizden veya şehir keşif turlarından birine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz, yerinde yapılan çevrimdışı satın alımla karşılaştırıldığında% 10-30 daha düşük bilet fiyatları sunuyor.

Boston ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Boston - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

İki günlük Boston gezisinde ziyaret edilmesi gerekenler

Freedom Trail
Museum of Fine Art
Nerede: 465 Huntington Avenue, Fenway, Boston; Telefon: +1 617.267.9300; Metro: Museum of Fine Arts;
Public Gardens
Museum of Science
Nerede: Science Park, Boston; Telefon: +1 617.723.2500; Metro: Science Park;
JFK Library
Nerede: Columbia Point, South Boston, Boston; Telefon: +1 617.514.1600; Metro: JFK/Umass;
Duck Tour
Nerede: Tours leave from either the Museum of Science or the Prudential Center, Boston; Telefon: +1 617.267.3825;
North End
Referans Bilgi
Tüm sanat müzelerinin haritası
Boston ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Boston' Boston, 0.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Institute of Contemporary Art' Boston, 1.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'List Visual Arts Center' Cambridge, 2.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Boston Museum of Fine Arts' Boston, 3.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Isabella Stewart Gardner Museum' Boston, 4.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kiliselerin haritası
Boston yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Madonna, Queen of the Universe National Shrine, East Boston, 5.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Annunciation Cathedral, Roslindale, 9.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Shrine of Our Lady of La Salette, Attleboro, 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of Sts. Peter and Paul, Providence, 66.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of St. Mary of the Assumption, Fall River, 73.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of St. Joseph, Manchester, 77.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Boston’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Geçtiğimiz yaz Temmuz ayında yaklaşık 80.000 Bisiklet Günü Kartı satıldı ve 2019'a kıyasla% 45'lik bir artışa ulaştı. 2021'de Bern'den Brig'e ve Zürih'ten Chur'a gibi popüler rotalara 15.000 bisiklet daha getirildi. 2021'deki güçlü talep, hala oldukça düşük olan arzdan daha yüksek. Dahası, bisikletle seyahat, İsviçre'yi keşfetmenin sürdürülebilir ve çevre dostu bir yoludur ve bu gerçek, Swizz Ulaşım ve Çevre Derneği'ni Pro Velo ile bir araya getirdi. Oku bunu

14.06.2021

Boston’un Kültürel Mirası Fotoğraf Galerisi

Boston’un Kültürel Simgeleri Haritası: Sanat galerileri, anıtlar, saraylar vb.

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Boston Komşularında Kültürel Geziler

Boston Kültür Rehberi. Boston’da ziyaret edilmesi gereken büyüleyici yerler: tapınaklar, müzeler, kiliseler, tiyatrolar ve kaleler. Boston’da 'mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerler'e dair öneriler (adresler, telefon numaraları ve bağlantı linkleriyle). Bu sayfa bilgisini kullanarak kendi şehir gezinizi planlayın!
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018