OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Boston

Boston’un Renkleri - Gelenekler, Festivaller, Düşünce Anlayışı ve Yaşam Tarzı

There are so many churches here   Şehrin modern sakinleri, hoşgörü ve ılımlılıkla, ayrıca bilgi için büyük arzuyla biliniyor. Hatta efsaneleri yerel halkın entelektüel yetenekleri hakkında da duyabilirsiniz. Boston’daki her vatandaşın bir yeteneği olduğuna inanılıyor. Günümüzde Boston’da 70’ten fazla yüksek öğretim kurumları ve kolejleri açılıyor. Bu gerçeğin sebebi ile, kentin sokaklarında her zaman bir çok genç görebilirsiniz.
  ’DoubleTree Guest Suites by Hilton Hotel’ in harika konumu sayesinde bu otelin konukları Charles Nehri’nin ve Boston gökdelenlerinin pitoresk manzaralarını hayranlıkla izleyebilirler. Rahat konuk odaları ve … Açık
Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler yüksek kaliteli eğitim almak için buraya gelirler. Snobbery Boston sakinlerinin başka bir ulusal niteliği olarak düşünülür. Bu özellik, pek çok şaka ve anekdot konusu haline geldi bile. Bununla birlikte, yerel sakinlerle olan kişisel iletişiminizle yargılayarak, asla onlara hınzır ve kapalı insanlar demeyeceksiniz. Boston yerlileri çok konuşkan ve gülümsüyor; onlar mutlulukla turistleri doğru şekilde gösterecek, kısa bir konuşacak ve değişebilir hava durumundan şikayet edecektir.
Her yıl 4 Temmuz’da kutlanan Bağımsızlık Günü, kesinlikle halkın en sevilen tatilidir. Burada bu tatile bağlı birçok güzel gelenek ve gelenek var. Kural olarak, Bağımsızlık Günü bir aile çevresi içinde kutlanmaktadır. Çoğu yerel halk, muhteşem doğanın tadını çıkarmak ve kentten kaçmak için bu gün şehir dışına çıkmaya karar verir. Akşam herkes güzel meydanları görmek için ana meydanın üzerinde toplar. Bununla birlikte, Boston’da bugün pek çok güzel geçit düzenlendiği için şehirde kalmayı tercih edebilirsiniz. Kırmızı, beyaz ve mavi renklerin renkli kostümleri giymiş yerliler şehrin sokaklarında yürüyüşe çıkıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Bir Boston’da çok sayıda olağandışı oteli kolayca bulacak ve neyse ki lüks ve lüks kategorilere ait değiller. Tasarım oteli Milner Hotel Boston Common, şehrin en popüler ve ekonomik otellerinden biridir. Otel, 1877 … Açık
Birçok kişi Bağımsızlık Günü’nde akrabalarını ziyaret ederek onlara küçük hediyeler verir. Kutlamalarda kentin daima çok sayıda turist tarafından ziyaret edildiğini belirtmek gerekir. Şehrin otelleri boş bir oda bulmak neredeyse imkansızdır, bu yüzden önceden rezervasyon yapmanızı öneririz. Noel tatili, harika ve renkli kutlamalara sahip sıcak bir dönemdir. Harika fair trade’lerin vakti ve Boston’un her caddesinde parlak bir şekilde dekore edilmiş hediyelik eşya dükkanları göreceksiniz.
Boston, Massachusetts   Yıl boyunca Boston’da çok sayıda festival, sergi ve kutlama gerçekleştirilir. Boston’u ziyaret etmeyi planlıyorsanız, şehrin ciddi tarihlerinden birinde gezi planlamak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Festivaller ve bayramlar bir iki günden bir haftaya kadar sürebilir. Boston’da çeşitli ilginç törenler, festivaller, kutlamalar ve sergilerden yararlanacaksınız.
  Ames - A Morgans Original, Boston’daki ilk gökdelen olarak tanınan ünlü bir yapıdır. 19. yüzyılda henüz inşa edilmiş olan bina, cazibesini ve lüksünü kaybetmedi. Rockwell Group tasarımcıları, gökyüzünü … Açık
Yerel halk arasında en sevilen kutlamalardan biri Boston’un İlk Gecesi’dir. Her yeni yılın başında olur ve 31 Aralık’ta başlar. Boston’un İlk Gecesi’nde dans, sinema ve tiyatro ziyareti, alışveriş ve sayısız satış keyfini çıkararak bu günün eğlenceli şekilde geçirilmesi için yaklaşık yüzlerce fikriniz var. Bu günlerde sokaklarda oturanlar ve turistler de dahil olmak üzere bir dizi kişi aklınızı kaybedecek. En önemli eğlence mekanı, Copley Square’de ve Boston Common’da odaklanıyor. Yöre halkı arasında Halk Devriyeti adı verilen bir gelenek var. Buz heykellerinin, ışıklı gösterilerin, müzik gösterilerinin ve havai fişeklerin tadını çıkaracağınız harika bir saatiniz olacak olan saat 18.00’de başlıyor. Bu aziz gelenek, yeni bir yılın başarılı bir başlangıcını simgeliyor.
Boston, MA Ocak ayında, Yeni Yıl kutlamasından sonra, Boston Şarap Festivali’ni ziyaret etmek için harika bir şansınız olacak. Bu festival, kentin şarap imalathanelerinde yapılır. Burada çok çeşitli şarap ırklarını ve aldığınız şaraba göre özel olarak pişirilen akşam yemeğini tadabilirsiniz. Ocak ayı ortasında Charles Hotel daha sonra Boston Caz Festivali konuklarını ve katılımcılarını davet ediyor ve ağırlıyor. Ünlü caz müzisyenlerinin sayılamayan sayısı her yıl Boston’a varır ve müşterilerine müzik sevinci paylaşır.
  Fairmont Battery Wharf Boston, Boston Limanı’ndan çok uzak olmayan bir binada yer almaktadır. Bu bölge sıklıkla ’küçük bir İtalya’ olarak adlandırılır ve dar sarmal sokaklar ve limanın pitoresk … Açık
Durum halinde, Mart ayında Boston’a varacaksınız, o zaman başka bir seçeneğiniz yok, ancak New England Bahar Çiçek Fuarı’nda bir gün geçirip tadını çıkarın. Bu festivalin temel amacı baharın gelişi ile insanlara ve şehrin tümüne ilham vermek. Bayside Expo ve Kongre Merkezi tarafından düzenlenen festivalin katılımcıları yaklaşık 50 tasarımcı bahçesidir. Nisan ayının üçüncü Pazartesi günü burada Boston insanlar Patriot Günü’nü kutluyorlar. Ünlü Battles of Lexington ve Concord’un şerefine, New England sakinleri, bu günü eğlenceli ve keyifli geçirmek için çeşitli gayretli faaliyetler sunar. Her şey Paul revere’nin mezarı üzerindeki çiçek seremonisinden ve görkemli kampanyanın yeniden düzenlenmesinden başlar. Alay ve diğer kutlamalar tarihi olarak bilinen Freedom Trail’de gerçekleşir. Nisan’ın son cuma günü, Boston Güzel Sanatlar Müzesi’nde gerçekleşen ’Bloom’da Sanat’ ı bize sunuyor.
Boston - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Boston ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kiliselerin haritası
Boston yakınındaki katedraller ve bazilikalar
♥   Cathedral of the Holy Cross, Boston, 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Basilica and Shrine of Our Lady of Perpetual Help, Boston, 4.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Madonna, Queen of the Universe National Shrine, East Boston, 5.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Annunciation Cathedral, Roslindale, 9.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Shrine of Our Lady of La Salette, Attleboro, 50.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of Sts. Peter and Paul, Providence, 66.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Cathedral of St. Mary of the Assumption, Fall River, 73.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Boston’da araba kiralama

Bu Yaz İsviçre'de Bisikletli Seyahat Talebi Artabilir

Geçtiğimiz yaz Temmuz ayında yaklaşık 80.000 Bisiklet Günü Kartı satıldı ve 2019'a kıyasla% 45'lik bir artışa ulaştı. 2021'de Bern'den Brig'e ve Zürih'ten Chur'a gibi popüler rotalara 15.000 bisiklet daha getirildi. 2021'deki güçlü talep, hala oldukça düşük olan arzdan daha yüksek. Dahası, bisikletle seyahat, İsviçre'yi keşfetmenin sürdürülebilir ve çevre dostu bir yoludur ve bu gerçek, Swizz Ulaşım ve Çevre Derneği'ni Pro Velo ile bir araya getirdi. Oku bunu

14.06.2021

Fotoğraflarla Boston’un Renkleri

Boston Haritasında Popüler Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Boston’un Komşu Şehirlerindeki Gelenekler ve Festivaller

Boston’un gelenekleri, düşünce anlayışı ve yaşam tarzına dair şehir rehberi. Boston’un ruhunu - otantik festivallerini, etkinliklerini ve kutlamalarını - keşfedebileceğiniz en iyi zaman aralığını öğrenin. Ayrıca, Boston’un ilgi çekici adetlerini, dünyaya ve turistlere karşı tutumunu açığa çıkarıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018