OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Atina

Atina’da Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Athens, Greece Semiramis Hotel   Karim Rashid tarafından tasarlanan Semiramis Hotel , geleceğin oteline çağrılabilir. Tasarımı koyu renk tonlarına ve parlak renklere dayanıyor. Duvarlar, zeminler, mobilyalar ve tavan çok sıcak ve parlak görünüyor ve tüm ziyaretçiler için çok hipnotize edici. Tüm iç mekan şık tasarımı, yaratıcı mobilyaları, sofistike aksesuarları ve modern sanat eserlerini içermektedir. Otelin eşsiz tasarımı, Rashid’in her katta ve tüm odalarda görülebilen kişisel bir imzası olmaksızın tamamlanmamış olacaktır. Çoğu kez son teknoloji ürünü otel, tasarımcının özel koleksiyonundan öğeler sergilemek için kullanılır; bu nedenle konuklar Tim Noble & Sue Webster ile Jeff Koons’un eserlerini görmek için bir fırsat bulurlar.
Fresh Hotel Fresh Hotel , parlak yapay şimşek ile gerçek bir göz şekli olan şık dokuz katlı bir binada yer almaktadır. Otel sanki bir çocuk çizimden gelmişe benziyor. Portakal, pembe, şeftali, kireç renkleri her yerde bulunabilir - barda, salonda ve tüm odalarda. Zarif odalar çoğunlukla minimalist bir tarzda yapılır ve Philip Stark’ın modern sofistike mobilyaları ve aksesuarlarıyla gelir. Bu basit, sevimli ve rahatlatıcı konuk odaları, dinlenmek için ideal bir atmosfer yaratıyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Periscope Hotel Küçük bir otel olan Periscope Hotel , şehir merkezinde mükemmel bir konuma sahiptir ve çatı katında kurulu elektronik periskop ile ünlüdür. Otel misafirleri, antik kentin panoramasını görmek için periskopu kullanabilirler. Minimalizm, basitlik ve ergonomi, otelin tasarımının temel kavramlarıydı. Aerofotlarla kaplı yaratıcı tavanlar yalnızca konuk odalarının daha fütüristik ve olağan dışı görünmesine neden olur. En seçkin gezginler bile bu harika otelde kaldıklarından memnun kalacaklar.
  Kraliyet Hotel Grande Bretagne, 1872’de tarihine başladı. O zamandan beri Yunanistan’ın yaşamındaki önemli anlarda yer aldı. Otelde başkanlık toplantıları da dahil olmak üzere çok sayıda dikkat çekici … Açık
Delphi Art Hotel Delphi Art Hotel Ulusal Tiyatro’dan sadece birkaç adımla bölün. Zarif otel, bir önceki yüzyılın 30’lu yıllarında inşa edilmiş güzel bir tarihi binada yer almaktadır. Yakın zamanda yenilenmiş otel, üniformalarından dolayı ünlüler ve üst kabuğuyla her zaman popüler olmuştur. Otelin sofistike retro tasarımı, kırmızı, kahverengi, bej ve altın renklerle hakim bir şekilde yapılır. Mermer süslemeleri, dev kristal avizeler ve lüks ahşap mobilyalar görülebilir bina.
Theoxenia House Hotel Boutique hotel Theoxenia House Hotel , Atina’daki en şık oteller listesinde her zaman bulunur. Otelde sadece 12 büyüleyici konuk odası var, bu nedenle gezginler gürültülü ormancılardan mustarip olmayacak. Tüm konuk odaları çoğunlukla açık renklerle yapılmış olup masif ahşap mobilyalar ve şık döşeme ile donatılmıştır. Çok sayıda dahili lambanın bulunduğu son teknoloji aydınlatma sistemi, konukların tercihlerine göre ayarlanabilir. En olağandışı odaların binanın zemin katında yer almaktadır. Muhteşem ahşap zeminler ve sırlı fayanslı geniş bir banyo ile gelirler. Kamusal alanlarda zengin bir modern sanat koleksiyonu bulunmaktadır.
  Yeni ve modern bir butik otel olan Athens Diamond Plus Hotel, ziyaretçileri şaşkına çevirmekten asla vazgeçmeyen en son teknoloji tasarımıyla dikkat çekiyor. Ana renk olarak beyaza ve yemyeşil altın dekorasyona sahip olan … Açık
Palmyra Beach Palmyra Beach tasarımı klasik görünümden bıkmış ve modern bir ortamda kalmak isteyen konukları cezbedecektir. Otelin tüm odaları farklıdır, örneğin şehir stilindeki hayranlar, eski tuğla döşeme taklit eden duvarlarla konuk odasında kalıp kalmanın keyfine varacaklar ve romantik gezginler, lüks gevrek beyaz konuk odalarına aşık olacaklardır. Bazı konuk odaları geleneksel Yunan beyaz ve mavi tonlarında tasarlanmıştır ve birçok odada güzel antik mobilyalar bulunmaktadır. Gezginler ayrıca denize bakan özel bir balkona veya şehre bakan bir odaya sahip olmak için özgürdürler. Bir bahçe ve bir yüzme havuzu olan özel bölgede, ziyaretçilerin gözünde otel daha da cazip hale geliyor ve akşamları misafirler harika bir dünya mutfağı restoranında ağırlanıyor.
Atina - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Atina ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Atina’da araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

28.01.2023

Atina’nın Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Atina Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Atina Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018