OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Brindisi

Brindisi’de Zarif Bir Haftasonu - En Benzersiz Butik Otellerin Koleksiyonu

Hotel Orientale Fotoğraflar: Hotel Orientale, Brindisi   Şık ve modern Hotel Orientale , tren istasyonuna yürüme mesafesindedir. Şık odaları zarif doğal ahşap mobilyalar ile donatılmıştır ve hafif kumaşlarla dekore edilmiştir. Bazılarında güzel yarı saydam perdelerle kaplı panoramik pencereler vardır. Zemin katta, panoramik bitkilerle bezeli çok güzel odalar, arkasında ise bitkilerle kaplı tenha bir kırsal tarzda bir teras bulunmaktadır.
Aleksandr Aleksandr gururlu ismine sahip bir otel de kendine özgü bir tarza sahiptir. Müşterilerin yedi ayrı ayrı tasarlanmış odadan seçim yapmalarını sağlar. İstisnasız tüm odalar modern motiflerde ilginç fotoğraflar ile dekore edilmiştir. Her oda belirli bir ülkeye adanmıştır, bu nedenle otel konukları İngiliz veya Amerikan tarzı bir odada kalma fırsatına sahip olacaklardır. İç mekanlar, ilginç tasarımcı aksesuarlarıyla tamamlanmaktadır: belirli bir ülkenin ulusal sembolleri olan yastıklar, muhteşem turistik mekanları gösteren resimler ve fotoğraflar, güzel kumaşlar ve lambalar. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Palazzo Virgilio Fotoğraflar: Palazzo Virgilio, Brindisi Brindisi’deki en ünlü ve popüler otellerden biri zarif krem ​​tonlarının hakim olduğu Palazzo Virgilio . Parke zeminlere ve yüksek kral yataklara sahip lüks süitler, konaklama için otel misafirlerine sunulmaktadır. Rafine kumaşların ve canlı bitkilerin bolluğu, doğru atmosferi yaratmaya yardımcı olur. Otelin odaları ve ortak kullanım alanları, hafif kumaşlarla kaplanmış çok güzel yumuşak mobilyalar ile ilgi çekici egzotik bitkiler ve taze çiçek demetleri görebileceğiniz her yerdedir. Zemin katta, parlak aksesuarlar ile dekore edilmiş, kar beyazı tonlarında rahat bir bar bulunmaktadır. Sıcak sezonda, otelin konukları girişteki geniş terasta dinlenebilir.
  Her yıl Brindisi, meraklı gezginlerin ilgisini çekmeyi başaramayan ilginç ulusal kutlamalara ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Processione del Cavallo Parato, en ünlü ve en popüler ulusal kutlamalardan biri olmaya devam … Açık
Palazzo 900 Yüzyıllık bir geçmişi olan eşsiz bir binada yer alan Palazzo 900 mini-otel, aynı zamanda çok özgün bir iç tasarıma sahiptir. Müşterileri, kahve tonlarının hakimiyeti ile benzersiz bir tarzda dekore edilmiş üç odadan birini seçebilir. Her odada, desenleri ile lüks bir halı ve zengin, zengin renkli nevresimler ile giyinmiş büyük bir yatak vardır. Büyük aynalar, odaları görsel olarak daha ferah hale getirirken, soyut resimler durumu daha da aristokratik ve sofistike hale getiriyor.
B&B Alle Volte Bütçe otelleri söz konusu olduğunda, B&B Alle Volte sıradışı iç sunmaya hazır. Üç odasının her biri modern bir sanat galerisinde bir salon gibi görünüyor. Tüm odalar antikalarla dekore edilmiş benzersiz tasarım mobilyalara sahiptir. Otel, duvarları içinde ilginç bir eski resim koleksiyonu tutmaktadır. Oymalı çerçevelerdeki büyük aynalar ve zemindeki vintage halılar, modern mobilya ve şık kumaşlarla mükemmel uyum sağlar ve bu da odalarda benzersiz bir ortam yaratılmasına katkıda bulunur. Eşsiz otel, genç turistler ve romantik bir tatil için gelen çiftler arasında oldukça popülerdir.
  Pitoresk ve şirin Brindisi şehri mirasını dikkatlice koruyor ve zengin tarihiyle gurur duyuyor. Birçok antik kilise ve katedralin yanı sıra, gezginlerin kesinlikle keşfedilmesi önerilen ortaçağ binaları ve simge … Açık
B&B La Giuggiola Çok hoş ve zarif bir tasarım B&B La Giuggiola diğer ekonomik oteller arasında ayırır. İki rahat odası, değerli ahşaplardan ve birçok parlak kumaştan yapılmış çok güzel mobilyalara sahiptir ve atmosfer, orijinal tasarım aksesuarları ile tamamlanmaktadır: el sanatları ve tablolar, minyatür masa lambaları ve parlak renklerdeki vazolar. Zemin katta, otantik antika mobilyalar ve aksesuarlar kullanılarak tasarlanmış rahat bir kahvaltı salonu bulunmaktadır.
Brindisi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Brindisi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Brindisi’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

08.02.2023

Brindisi’nin Şıklığı - Fotoğraf Akışı

Brindisi Haritasında Zarif Tasarım-Otellerini Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Brindisi Bölgesindeki En İyi Butik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018