OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Teksas

Gurmeler için Teksas mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

Evening View from Hotel Derek - Houston - Texas   Kovboy Eyaleti, ülkenin başlıca tarım merkezlerinden biridir. Yöre halkı, yalnızca geçim kaynağının değil, gerçek bir aile ilişkisinin de sığır yetiştiriciliğini düşünmektedir. Yerel yemekler çok doyurucu ve basittir; Teksas menüsünün temeli et muamelelerinden oluşur. Açık ateşte veya bir tencerede pişirilen et, ulusal gıdaların tipik bir örneğidir. Sulu bifteği tamamlamak için patates, fasulye ve mevsim sebzelerinin doyurucu ve besleyici yan yemekler servis edilir.
  1. Devleti trenle seyahat etmek rahat, ancak gezginlerin her zaman otobüs kullanma seçeneği var; onların rotaları Teksas’ın tüm büyük şehirlerini birbirine bağlar. Yerel yolların mükemmel durumda olduğu için … Açık
Büyük şehirlerde barbekü restoranları yaygındır; Açık ateşte pişirilen etin eşsiz aroması heryerde dolaşıyor. Popüler ulusal bayramlardan bahsetmişken kesinlikle fasulyesiz pişirilmiş geleneksel Texas biberinden bahsetmeye değer. Yerli halk bu baharatlı yemeği ete ideal bir tamamlayıcı olarak düşünmektedir.
Sığır yetiştiriciliğinde yer alan ve evden çok fazla zaman harcayanlar, mobil mutfaklar kullanarak harika yemekler pişirmektedir. Bowlingciler ve mangallarda gerçek et lezzetleri pişiriyorlar; genellikle sonuç almak için en az dört saat sürer. Fondü eşsiz mutfak başyapıtı olarak kabul edilir; Bunlar kaynayan domuz yağı dolu bir kazanda pişirilmiş bir dirgen üzerine saplanmış büyük et parçalarıdır. Böyle kaba bir yemek pişirme tarzı, zorlu gezginlere vahşice görünebilir, ama bilenler, bu etin ne kadar lezzetli olduğunu iyi bilirler. Erimiş yağın sıcaklığı o kadar yüksektir ki, ağır et parçalarını pişirmek için sadece birkaç dakika gereklidir. Sonuç, gevrek bir kabuk ile nadir görülen lezzetli bir biftek ortamıdır; herhangi bir baharat eklemeye gerek kalmadan pişirilir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Teksas, ülkede nüfus ve bölge bakımından ikinci sırada yer alıyor. Bu yerlerin doğası çok çeşitlidir, devletin batı kısmı çöle hakimdir, güney bölgeleri bataklıklarla kaplıdır, doğu bölgesi yoğun ormanlarla … Açık
Meksikalı mutfak gelenekleri de Teksas’ta yaygındır. Çekici Tex-Mex restoranları tüm şehirlerde açıktır. Ziyaretçiler, baharatlar ve sıcak soslarla zengin aromalı tavuk bifteklerinin tadına bakmayı teklif ediyorlar. Bira hayranları popüler yerel biraları denemek zorunda; Yalnız Yıldız Bira ve Shiner Bock en yaygın olanıdır.
Teksas - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6

Teksas ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Teksas ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Kettle House

From the series “En Tuhaf ve Süslü Yaşayan Evler”
  ABD'de, Teksas Eyaleti topraklarında orijinal demlik evidir. Bu sıradışı mimari projenin yazarı yerel petrol şirketlerinden birinin sıradan çalışanıdır. Ömür boyu depolama ömrü için çelik kapasitelerini uzun tasarladı. Mesleki yaşamı ona alışılmadık evi yaratması için ilham kaynağı oldu. İlk ev tamamen çelikten yapılmıştır. Ancak birkaç yıl sonra yenilenmesi gerekiyordu. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Teksas’ta araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

27.09.2022

Fotoğraflarla Teksas

Teksas haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Teksas’ın Komşularında Mutfak ve Restoranlar

Teksas’ın (Amerika Birleşik Devletleri) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. Teksas restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - Teksas’ta lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018