OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Milwaukee

Milwaukee Seyahatinizi Hazırlayın: Tavsiyeler & İpuçları - Yapılması ve Uyulması Gerekenler

Milwaukee Lakefront   1. Milwaukee’de iki büyük uluslararası havalimanı yüzden fazla şehirden uçuşları barındırır. Milwaukee ile diğer Amerikan eyaletlerinin şehirleri arasında da demiryolu hizmeti var.
2. Akşamları mimari cazibe merkezlerine hayran olmak daha ilginçtir. Hava karardığında, birçok bina muhteşem ışıklarla süslenir.
3. Milwaukee’de en ilginç festivaller ve bayramlar yaz aylarında yapılır. İçerisindeki eğlence programlarının çoğu ücretsizdir.
4. Mayıs ve Ekim ayları arasındaki dönemde birçok müze ve kültür merkezi saat 20.00’ye kadar açıktır. Yılın geri kalanı için daha erken kapanırlar, bu nedenle açılış saatlerini önceden netleştirmeniz önerilir.
5. Şehirde çok sayıda otel var. En pahalı olanlar merkezi caddelerde bulunur. Howell Bulvarı’nda çok sayıda ekonomik otel var. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
6. Alışveriş meraklıları Milwaukee, Brady St.’deki en ünlü alışveriş caddesi boyunca yürümelidir. Çok sayıda seçkin marka mağazası, moda butiği ve özel hediyelik eşya dükkanları vardır.
7. Balık ve deniz mahsulü yemeklerini tercih edenler Cuma günü yerel restoranları ziyaret etmelidir. Şehrin ilginç bir geleneği var, ’Balık Cuma’. Bu gün restoranlar daha eşsiz yemekler sunuyor.
  Zengin tarihe sahip bu yer, ABD’nin en büyük şehirlerinden biridir. Milwaukee kelimenin tam anlamıyla ’iyi dünya’ olarak tercüme edilir. Bu isim şehre ilk yerleşimciler tarafından Hint kabilelerinden … Açık
8. Bira uzmanları, N Water’daki barlardan etkilenecek. Burada, yerel bir bira fabrikasında üretilen fıçılardan özel biranın tadına bakabilirler.
9. Buradaki en rahat toplu taşıma türü, programa göre net bir şekilde çalışan otobüslerdir. Milwaukee’de taksi hizmetleri oldukça pahalıdır, bu nedenle sadece büyük bir şirketin şehir içinde taksiyle seyahat etmesi uygundur.
10. Yaz aylarında, Lake Express düzenli olarak limandan hareket etmektedir. Bu sayede Michigan Gölü kıyısındaki en popüler plajlara ve rekreasyon alanlarına ulaşabilirsiniz.
11. Şehirde, özenle bakılan çok sayıda güzel park var. Piknik için iyi donanımlı alanlar var. Çöpü yanlış yerde bırakırsanız, ağır bir para cezası ödersiniz.
12. Milwaukee’de bisiklet gezileri de çok yaygındır. Şehrin pek çok semtinde ve parkında özel bisiklet yolları var.
13. Burada alkol ve tütün ürünlerinin satışı üzerinde sıkı bir denetim tesis edilmiştir. Gençlerin yanlarında pasaport bulundurmaları tavsiye edilir.
14. Restoran veya kafeleri ziyaret etmeyen bağımsız turistler Milwaukee Halk Pazarı’na uğramalıdır. Uygun fiyatlarla geniş bir ürün yelpazesi sunar.
15. Değişken hava Milwaukee için oldukça tipiktir, bu nedenle yazın seyahat etseniz bile yanınıza kalın giysiler almanız gerekir. Yürüyüşe çıkacaksanız yanınıza şemsiye veya yağmurluk almanız da tavsiye edilir.
Milwaukee - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milwaukee’de Nereleri Ziyaret Etmeli - Benzersiz Yerler

Kohler Sanat Merkezi'ndeki tuvalet

From the series “Aşırıya Kaçan Umumi Tuvaletler”
Tuvalet, kurulduğu günden beri sanat merkezinde çok popüler hale geldi ve ziyaretçiler müze keyfi için olduğu kadar çok dikkat ediyorlardı. Pek çok ziyaretçi, kadın ve erkek monitörlerini elinden alıp tüm odaların önünden geçiyor ve unutulmaz tasarımlarını görüyor. Sanat merkezi ve içindeki benzersiz tuvalet, tüm sanatseverler için görülmeye değer. … Devamını oku

John Hancock Merkezi

From the series “Gök-Geçit Severler için Mükemmel Mimari Yapılar”
Gökyüzü altında böyle bir hayatın bazı alışılmadık özellikleri vardır. Örneğin, havayı bulmak için, yüksek katlı apartman sakinleri normalde zemin katta bir çalışan çağırıyor. Ocak-Mart döneminde Chicago'yu ziyaret etmeyi planlayan gezginler buz pateni pistinde paten eşsiz bir fırsat bulacak. Her kışı bir gökdelenin en üst katlarından birinde açar. Buz pateni pisti, 300 metrelik bir yükseklikte bulunmaktadır ve bu da dünyanın en yüksek seviyesine çıkarmaktadır. John Hancock Centre, dünyanın birçok yerinde turist odaklı birkaç gökdelenden biridir. … Devamını oku

Milwaukee ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Milwaukee’de araba kiralama

Tayland, COVID-19 Politikasını Gevşetiyor

Tayland'daki Yeni Yıl etkinliklerinin bu yıl daha fazla insanı getirmesi muhtemel çünkü herkes karantinalardan ve normal hayata özlem duymaktan bıktı. Tatil sezonu için Pattaya, Krabi veya Phuket'te otel rezervasyonu yapan birçok turist de katılmak istiyor. Şampanya yılbaşı kutlamalarının vazgeçilmez içeceği haline gelirken akıllara alkol tüketimi sorusu geliyor. Hükümet, Yeni Yıl geri sayımı sırasında alkollü içki servisine izin verdi, ancak 1 Ocak 2022'de saat 1'e kadar sadece açık hava kafe ve restoranlarının bunu yapmasına izin verilecek. Bu kural ülke çapında geçerlidir. Oku bunu

04.02.2023

Milwaukee Fotoğrafları

Milwaukee haritasında servisleri (eczane, polis, otopark, bankalar) arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milwaukee Çevresindeki Şehirler için İpuçları

Milwaukee Seyahati - Tavsiyeler ve İpuçları. Alınması gereken önlemler, uymanız gereken kurallar, ve Milwaukee’de yapmaktan kaçınmanız gerekenler. Seyahatinizin beklenmedik sürprizler olmadan, pürüzsüz ve kolay geçmesi için yardımcı oluyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018