OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Milwaukee

Milwaukee’de Aktif Dinlenme ve Tatil - İlgi Çeken Yerler, Eğlence ve Gece Hayatı

Pomodoros Sphere Within Sphere (Sfera con Sfera)   Şehirde, çocuklu tüm doğa hayranlarını ve turistleri etkileyecek Milwaukee County adında mükemmel bir hayvanat bahçesi var. Geniş bir alanı kaplar. Hayvanlar için geniş muhafazalar, çok sayıda havuz ve yüzen kuşların yaşadığı yapay göletler var. Hayvanat bahçesinin topraklarında ayrıca büyük bir akvaryum var. Her gün burada deniz ayıları ve yunuslarla gösteriler düzenleniyor. Küçük turistler de farklı eğlencelerin tadını çıkarabilir. Sıcak mevsimlerde çocuklar oyun alanlarını ve eğlence araçlarını ziyaret edebilir. Hayvanat bahçesinde hediyelik eşya dükkanları ve bir kafe de bulunmaktadır.
  Wisconsin, Milwaukee’deki yemek gelenekleri, ülkedeki en çeşitli ve en ilginç olanlardan bazılarıdır. Et ve süt ürünlerinin üretildiği çok sayıda çiftlik var. Milwaukee’nin misafirlerinin tadına … Açık
Milwaukee’de açık hava rekreasyonu için harika koşullar var. Çok güzel parklar ve meydanlar var. Yerel halkın en sevdiği parklardan biri, canlı kentsel mahallelerle çevrili Viteran’dır. Park, aktif eğlenceler için her şeye sahiptir. Burada yeşil çimenlerde oynayabilir veya piknik yapabilirsiniz. Yaz aylarında yerel halk genellikle uçurtma uçurmak için parka gelir. Yaz aylarında da çocuklar için eğlence gezileri düzenlenir.
Dallı ağaçlar arasında yürümeyi tercih edenler Humboldt Parkı’nı ziyaret etmelidir. O da çok büyük. Parka bakılıyor, bu nedenle her yıl yeni dekoratif bitkiler ekiliyor. Yürüyüş yolları var ve burada dinlenmek için her zaman sakin bir yer bulabilirsiniz. Yaz aylarında Milwaukee’nin konukları gölde bir tekne gezisine çıkmalı, balık tutmalı veya kano veya yatçılık gibi diğer su eğlencelerinin tadını çıkarmalıdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Milwaukee’ye genellikle ’festivaller şehri’ denir. Yıl içinde çoğu dünyaca ünlü birçok temalı festival düzenlenmektedir. En önemli ve en ilginç kültürel etkinliklerden biri, Wisconsin’deki … Açık
Milwaukee’de yaz aylarında açık olan Schulz Aquatic Center adlı küçük bir su parkı da var. Aile rekreasyonu için mükemmel koşullar sunar. Yeni yürümeye başlayan çocuklar için çeşmeli ve güvenli kaydıraklı özel yüzme havuzları vardır. Yetişkinler ve büyük çocuklar da çok çeşitli su atraksiyonlarına sahiptir. Su parkında, aşırı bağımlılar için birkaç baş döndürücü kaydırak ve sıçrama tahtası var. İlgi çekici yerlerin yakınında rahat bir rekreasyon alanı var.
Milwaukee Art Museum, at night Buradaki bir diğer popüler aktif eğlence, özel bir şirket tarafından düzenlenen bisiklet turlarıdır. Milwaukee ve çevresinde, düzinelerce ilginç bisiklet yolu var. Bu turlar sırasında, olağanüstü mimari cazibe merkezlerine hayran kalabilir, güzel parklarda gezebilir ve göl kıyısında dinlenebilirsiniz. Kendiniz bisiklet kiralayabilirsiniz.
  Pitoresk liman kenti, mimari cazibe merkezleri ve müzeleriyle ziyaretçileri etkileyecek. Şehrin en çok ziyaret edilen kültür merkezlerinden biri, göl kıyısında muhteşem bir fütüristik binada bulunan Milwaukee Sanat … Açık
Golf tutkunları da şaşıracak. Birkaç yıl önce bir golf kulübünün açıldığı Hansen adlı pitoresk bir parkta dinlenebilirler. Şimdi şehrin en popüler kulüplerinden biri. Parkta ayrıca golf sahaları ve spor malzemeleri kiralama merkezi bulunmaktadır. Burada yeni başlayanlar profesyonel eğitmenlerden ders alabilirler.
Milwaukee at night Milwaukee’de akşam eğlenceleri için de birçok yer var. Yaz aylarında, bira uzmanları Estabrook’u ziyaret etmeyi tercih ediyor. Almanya’daki geleneksel bira bahçelerine benziyor. Ağaçların ve süs bitkilerinin çalılıkları arasında tahta masalar ve banklar var. Burada ziyaretçiler farklı ülkelerde üretilen en iyi bira çeşitlerini tadabilirler. Bar zengin bir menüye sahiptir, böylece burada mükemmel bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.
  1. Milwaukee’de iki büyük uluslararası havalimanı yüzden fazla şehirden uçuşları barındırır. Milwaukee ile diğer Amerikan eyaletlerinin şehirleri arasında da demiryolu hizmeti var. 2. Akşamları mimari cazibe … Açık
Shakers barı, seçkin alkol ve tütün uzmanlarını etkileyecek. Muhteşem bir tarihi binada yer almaktadır. Bar, içi ile bir müzeyi andırıyor. Güzel antika parçalarla döşenmiş ve eski aksesuarlarla dekore edilmiştir. Her zaman huzurlu bir atmosfer vardır. Dansçılar ve müzik bağımlıları LaCage kulübünden etkilenecekler. Burada düzenli olarak ateşli ve temalı partiler düzenleniyor. Ünlü DJ’ler ve sanatçılar genellikle burada performans sergiliyor. Kulüpte ayrıca büyük bir dans pisti ve bir sahne var. Haftada birkaç kez temalı partiler düzenlenmektedir. Lucid Light kulübü, atmosferi ve müzik programı ile ziyaretçileri etkileyecek. Egzotik kokteyllerin meraklıları için büyük bir dans pisti ve güzel bir bar bulunmaktadır.
Milwaukee - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Milwaukee ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm parkların haritası
Milwaukee çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   Recreation Area 'Walkers Point' , 2.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Mitchell' , 3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Wilson' , 8.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   State Park 'Allis' , 13.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   City Park 'Franklin Woods' , 17.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm lunaparkların haritası
Milwaukee yakınındaki lunaparklar
♥   Lunaparkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Gurnee, 74.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Six Flags Great America' Gurnee, 74.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Little Amerricka' Marshall, 94.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Donley’s Wild West Town' Union, 106.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Lunaparkı 'Santa’s Village AZoosment Park' Dundee, 109.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm su parklarının haritası
Milwaukee çevresindeki su parkları
♥   Su Parkı 'Country Springs Hotel Waukesha' , 30.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Timber Ridge Lodge' Lake Geneva, 63.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Key Lime Cove Resort' Gurnee, 73 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Six Flags Hurricane Harbor' Gurnee, 74.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Su Parkı 'Blue Harbor Resort' Sheboygan, 80.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama Milwaukee’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

28.01.2023

Göz Alıcı Milwaukee Fotoğraf Galerisi

Milwaukee haritasında aktif dinlenme ve eğlence yerlerini arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Milwaukee’nin Komşu Şehirlerinde Tur Fikirleri

Milwaukee’nin en iyi şehir turu için rehber - popüler dinlenme, tatil ve eğlence yerleri. Milwaukee’de gün içinde yapılması gerekenler - turistik yerler, parklar, sahiller, su parkları, yarış pistleri, bisiklet parkurları ya da su kayağı. Gece hayatı (barlar, diskolar, klüpler vb.) için öneriler (adres, telefon numarası ve bağlantı linkleriyle). Paylaştığımız fikirlerle 'Milwaukee’de neler yapılmalı?' sorusu anında cevap buluyor.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018