OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Midilli Adası

Midilli’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

View from Mytilenes port in the morning, Lesvos Island   Midilli adasında devasa bir alışveriş merkezi ve uluslararası markaların ucuz ürünleri ile dolu bir çıkışı yoktur. Bununla birlikte, alışveriş meraklısı yerel üretim malları satan küçük özel dükkanlarla ilgilenecektir. Orijinal mağazaların çoğu Midilli şehrinde yoğunlaşmıştır. Popüler Olive Wood House mağazası bir istisna değildir. Başlıca ürünleri yerel esnaf tarafından yapılan yetenekli ahşap el sanatlarıdır. El yapımı ürün çeşitliliği hayal gücünü zorlamaktadır. Burada minyatür vazolar, güzel boncuklar, anahtarlıklar ve hatta tahta halkalar satıyorlar. Pratik hediyelik ürünleri tercih edenler arasında ahşap harç ve havaneli setler ve bal kaşığı talep edilmektedir. Mağazada şık fotoğraf çerçeveleri ve hatta tahtadan oyulmuş saatler satın alabilirsiniz. Eşsiz hediyelik eşya çeşitliliği gerçekten şaşırtıcı. Ahşaptan harika aksesuarların ve mücevherlerin yanı sıra, zeytinyağlı doğal kozmetik ürünleri de burada satılıyor.
  Ege Denizi’nde kaybolan Midilli Adası, bir aile tatili için harika bir yer. Güneşlenebileceğiniz, yüzebileceğiniz ve aktif sporların (voleybol, hentbol, tekne) tadını çıkarabileceğiniz güzel plajları, doğası … Açık
Yakınlarda bir başka cazip uzman mağaza olan Feggaropetra, büyük ölçüde kadınları hedef alıyor. Mağaza kadın giyim, şapka, çanta, aksesuar ve mücevher satıyor. Mağazada küçük bir mücevher atölyesi bulunmaktadır. Burada bayanlar ulusal tarzda şık yaz kıyafetlerini seçebilirler. Mağaza, zengin yazlık elbiseler ve hafif tunikler yelpazesiyle tanınır. Doğal malzemelerden yapılmış güzel plaj çantaları satıyor. El yapımı takılar da harikadır, ahşap ve boncuktan yapılmış geleneksel takıları satarlar. Çok çeşitli mücevherler etnik tarzdadır.
Stelios Stamatis El Yapımı Seramik Atölyesi seramik ürünlerinde uzmanlaşmıştır. Burada her zevke uygun hediyelik eşyaları seçebilirsiniz. Minyatür vazolar ve boyalı plakalar, bütçe turistleri arasında popülerdir. Mağazada şık taban vazoları ve etkileyici boyutlarda sürahiler de satılmaktadır. Sunulan ürünler arasında uygun bir ürün yoksa, kalifiye ustalar her zaman sipariş vermeye hazırdır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Midilli Yunan mutfağının hayranları için gerçek bir cennettir; adanın her şehrinde çekici ulusal mutfak restoranları var. Özel mutfak tercihleri olan yemek severler ve turistler, adanın her zevke ve bütçeye uygun … Açık
Midilli’nin diğer bir çekici özelliği, doğal kürk ve deriden üretilen ürünler sunan çeşitli dükkanlar. Tüm mallar sadece Yunanistan’da üretiliyor, bu yüzden çok cazip fiyatlarla satılıyor. Yeni bir kürk manto ve diğer kürk ürünleri için adanın en büyük “Edika” alışveriş merkezine gidin. Tanınmış üreticilerin en yüksek kalitede kürk ürünlerini temsil eden 200’den fazla ticari pavyona yoğunlaşmıştır. Kürk mantolara ek olarak, harika kürk yelekleri, pelerinleri ve gerçek deriden yapılmış çeşitli aksesuarları satarlar. Bütçe turistleri genellikle burada uygun fiyatlı deri cüzdan ve kemerler alırlar.
Başkentte, en popüler ulusal tarzda hediyelik eşyaları bulabileceğiniz popüler bir hediyelik eşya dükkanı olan Aeolia Shop’u bulacaksınız. Geleneksel ormanlık el sanatları, seramikler, el yapımı takılar ve yerel esnafın eşsiz sanat eserlerini sunar. Kadınlar kesinlikle yerel üretimin ucuz doğal kozmetik ürünlerine bayılacaklar.
  Birçok yabancı, Midilli adasını aynı cinsiyetten sevginin sembolizmi ile ilişkilendirme eğilimindedir. Bu tür analojiler, antik çağda, yalnızca adada erkeklerle temas etmeyi reddeden kadınların yaşadığı duruma göre, … Açık
Ada ayrıca, başkentte ’Paylos’ adı verilen harika bir mağaza da dahil olmak üzere, gastronomik alışveriş için cazip yerlere sahiptir. Burada en popüler çiftlik ürünlerini ve taze hamur işlerini satın alabilirsiniz. Mağaza, çok çeşitli ev yapımı peynir ve et lezzetleri için takdir edilmektedir. Hatıra Eşyası olarak, turistler genellikle küçük kavanoz bal ve ev yapımı reçel alırlar.
Midilli Adası’ndaki kuyumcu mağazaları ile de ünlüdür. Buna güzel bir örnek, Midilli kentindeki Sanatta İrida Mücevherleri. Sadece geniş ürün yelpazesi için değil, aynı zamanda çok uygun fiyatlar ve özgün tasarım için dikkat çekicidir. Bu mağazada geleneksel ürünler yerine özel sanat vitrinleri kurulmakta, tüm ürünler renkli sanat eserlerinin arkaplanına dayanmaktadır. Tüm mücevherler özenle seçilmekte ve yüksek kalite ile ayırt edilmektedir.
Midilli Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Midilli Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Midilli’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

01.02.2023

Midilli’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Midilli Adası Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Midilli Adası Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Midilli Adası için alışveriş tavsiyeleri. Yunanistan’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Midilli’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018