OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İzmir

İzmir’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Izmir Reflection Photo   İzmir, renkli pazarları ve ticaret merkezleri ile ünlüdür. Alışveriş severler burada kesinlikle sıkılmayacak. İzmir’in kuzey kesiminde, Societe Pazari’nin minyatür bir pazarı bulunur. Kaliteli yerel tekstil ve zanaatkarların diğer ürünlerini aramak için sayısız tezgahı gezebilirsiniz. El işlemeli elbiseler, muhteşem oryantal motifli halılar, kafatasları ve diğer orijinal şeyleri satıyorlar. Her yer burası bilmiyor. Diğerleri kadar gürültülü değildir ve gerçekten cazip fiyatları vardır.
  Konak Meydanı’na yürüyerek şehri keşfetmeye başlayın. Bu, İzmir Körfezi’ne bakan şehirdeki en büyük meydandır. Meydanın hemen yakınında birkaç önemli turistik mekan bulunmaktadır. Burada ziyaretçiler … Açık
Bit pazarı, turistler arasında en popüler olanlardan biridir. Orada birçok benzersiz antikalar bulunur. Eski kitaplar, madeni paralar, hediyelik eşyalar, güzel eski tabaklar ve seramikler satıyorlar. Bu pazarda pazarlık yapmanız gerekiyor. Yerel satıcılar, turistlerin fiyatlarını her zaman abartıyor.
Kemeralty Charshisi, tarihi pazar kentin daimi sembolüdür. Bütün bir gün bütün tezgahları dolaşmak için yeterli olmayacak. Pazar, İzmir’deki en geniş ürün yelpazesini sunmaktadır. Düzinelerce giysi ve ayakkabı çadırı, yerel üretimin güzel yemekleri, parfümeri ve mücevherler var. Bütçe turistler her zaman ucuz mücevher ve hediyelik eşya seçeneklerine sahipler, kadınlar doğal esansiyel yağlara dayalı harika kozmetik ürünleri seçebiliyorlar. Eski eserler de bulunan ticari pavyonlar var. Kemeralty Charshisi pazarı, harika baharatlar ve tatlıların satıldığı dev ürün yelpazesi ile dikkat çekiyor. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Sadece gezginlere plaj keyfi sunan Türkiye’deki pek çok popüler tatil beldesinin aksine, İzmir çok sayıda tema parkı ve güzel bahçeler ile karakterizedir. Alışveriş hayranları kalacak daha iyi bir yer bulamazlar. … Açık
Bütçe turistleri, kentin çevresindeki Söke pazarını dolaşmakla daha fazla ilgilenebilirler. Birçok popüler ürün burada daha uygun fiyatlarla satın alınabilir. İzmir’den oraya gitmeniz birkaç saat sürecektir. Alışverişlerden tasarruf etmek isteyenler bu fırsatı değerlendirmelidir.
Bult in 1755, the lovely little octogonal Konak Mosque is located right next to the modern city hall of Izmir. Modern alışveriş merkezlerinde dolaşmayı tercih eden turistler, Palmiye Alışveriş Merkezi kompleksini seveceklerdir. Çoğunlukla yerel olarak üretilmiş ürünler ve gerçekten cazip fiyatlar sunar. Yüksek kaliteli tekstil, deri ve kürklü ürünlere özel dikkat gösterilmelidir. Yıl boyunca harika deri mont ve ceketlerin yanı sıra kemer, çanta, çanta ve diğer yeri doldurulamaz aksesuarlar satıyorlar.
  1. Tesisin plajlarının büyük bir kısmı belediyedir. Sadece bir kısmı otellere aittir. Halka açık plaja giriş ücretsizdir ve plaj ekipmanlarının kiralanması size az miktarda paraya mal olur - yaklaşık 1-2 ABD Doları. … Açık
İzmir’in en cazip alışveriş merkezlerinden biri Kemer Plaza Alışveriş Merkezi. Büyük bir otelle aynı binayı kaplar. Kompleks çok sayıda giyim mağazasına ev sahipliği yapmaktadır. Kadınlar, yerel ustalardan harika yazlık kıyafetler ve güzel ayakkabılar satın alabilir. Bu merkez makul fiyatlı olmaktan uzak. Fiyatları oldukça yüksek, ancak sunulan malların hepsi yüksek kalitede.
Izmirs Clock Tower Ucuz giysi ve aksesuarları bulmak için Mudo Outlet’i ziyaret edebilirsiniz. İzmir’in çevresinde bulunur ve birçok ünlü Avrupa markasının ticari pavyonunu içerir. Yılda birkaç kez, marka malların en düşük fiyatlarla satın alınabildiği durumlarda özel indirimler uygulanır.
  İzmir büyük ve ünlü bir kültür merkezi ve güzel bir tesistir. Şehir kıyı şeridi boyunca yer almaktadır ve bu nedenle bir taraftan su, diğerlerinden de eski ormanlarla dolu yüksek dağlarla çevrilidir. Şehrin tarihi … Açık
Şehir içinde iyi bilinen bir Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi bulunmaktadır. Sadece ucuz kıyafetlerden dolayı ziyaret etmeyi hak ediyor. Burada ev eşyalarını ve elektronik eşyalarını indirimli fiyatlarla satan mağazalar. Restoran servisi için ürünler sunan özel dükkanlar bile var.
Izmir, Turkey Çocuklu turistler kesinlikle İzmir’deki Waikiki mağazalarını ziyaret etmelidir. Şehirde bunlardan bazıları var. Bunlar, çocuklara kaliteli ve uygun fiyatlı kıyafetler sunan ünlü Türk markasının mağazaları. Burada, en genç ziyaretçiler ve gençler için yeni kıyafetler seçebilirsiniz. Yetişkinler için kıyafetler içeren küçük bir bölüm de var. Şık kot kıyafetleri kendine özgü bir özelliğidir. Bu markanın mağazalarını merkez caddelerde kolayca bulabilirsiniz.
İzmir - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

İzmir ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
İzmir’in alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Kemeraltı' İzmir, 1.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Plevne Street' İzmir, 1.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
OrangeSmile araç kiralama İzmir’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton Kyoto oteli, çok çeşitli konuklar için çekici olacaktır. Eğlence amaçlı seyahat edenler, Heian ve Yasaka Tapınakları, Kyoto İmparatorluk Sarayı ve doğal Gion Tarihi Bölgesi gibi ünlü cazibe merkezlerine yakınlığı takdir edeceklerdir. Konuklar birkaç dakika içinde metro istasyonlarına ulaşabilir, ilgi çekici yerlere giden yol fazla zaman almaz. Oku bunu

05.02.2023

İzmir’in En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

İzmir Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm İzmir Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

İzmir için alışveriş tavsiyeleri. Türkiye’de tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. İzmir’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018