OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Limni

Limni’de Alışveriş - Otantik Ürünler, En İyi Outletler, Alışveriş Merkezleri ve Butikler

Moudros church   Lemnos’taki en çok sayıda ilginç dükkan ve hediyelik eşya dükkanı, el sanatları ve sanat atölyeleriyle ünlü Myrina kentinde yoğunlaşmıştır. Tarihi binalardan biri, yerel sanatçılardan ve kuyumculardan en orijinal el sanatlarını alabileceğiniz Ochra Mavi Galeri’ye ev sahipliği yapıyor. Bu mağaza, geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçileri şaşırtıyor. Adada çok cazip fiyatlarla sunulan çok güzel süs taş ürünleri, seramik, şık tablolar ve gümüş takılar satıyor. Bu mağaza çoğu zaman sergilere ve kesinlikle herkese açık olan her türlü ustalığa ev sahipliği yapar.
  Lemnos, plaj aktiviteleri ve su sporları meraklıları için harika bir tatil yeridir. Ada kesinlikle ekoturizm ve doğal atraksiyonlara düşkün olanlara hitap edecek. Lemnos plajlarından birinde, profesyonel eğitmen kadrosuna … Açık
İnanılmaz derecede güzel el yapımı seramikler için, bir kişi uzman Limnos CeramiX Workshop’a gitmeli. Ürünlerinin bir kısmı her zaman girişteki açık tezgahta sunulmaktadır. Minyatür kaplar ve kolyelerden büyük güzel panellere ve çeşitli ev dekorasyonlarına kadar ürün yelpazesi çok geniştir. Burada sunulan tüm el sanatları elle yapılır, bardaklarla dolu büyük bir vitrinde bile iki tane bulmanız pek mümkün değildir. Mağaza farklı fiyat kategorilerinden mal satıyor. Hem uygun bütçeli gezginler hem de özel hediyelik eşyalardan tasarruf etmeyenler için uygun hediyelik eşyalar burada bulunabilir.
Hephaestia Ceramics Workshop tarafından ziyaretçilere daha pahalı ve sofistike seramik ürünler sunulmaktadır. Güzel el boyaması çay setleri, sıradışı şekillerden oluşan zarif vazolar ve diğer yerel zanaatkâr kreasyonlarının yanı sıra zarif bir şekilde boyanmış plakaların geniş bir seçkisini sunar. Bu mağazada, seramik ürünlerinin yanı sıra yerel sanatçıların çok güzel resimleri de satılıyor. Sahipleri iyi bilinen yerel esnaf vardır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  1. Adadaki en sıcak hava Haziran ve Eylül ayları arasındadır. Plaj rekreasyonu ve su aktiviteleri için ideal olurdu, fakat uzun yürüyüşler için en iyisi değil. 2. Aktif turistler için, tatile gitmek için en iyi zaman … Açık
Myrina’daki en iyi gastronomik mağazalardan biri, adanın her yerinden yerel olarak üretilen en popüler ürünleri satın alabileceğiniz To Kelari’dir. Özellikle turistler arasında popüler olan, başlıca ulusal spesiyalitelerden biri olarak kabul edilen minik kavanoz kekiklerdir. Ayrıca, bu mağazada bir şişe Muscat İskenderiye şarabı satın alabilirsiniz. Bu tür beyaz şarap yalnızca adada üretilir ve turistler arasında popüler bir hatıradır.
Monument Tüm Lemnos kentlerinin merkezlerinde cazip gastronomik mağazalar bulunabilir. Burada gezginler çok çeşitli ilginç lezzetli hediyelikler bulabilirler. Yerel üretimin ucuz şaraplarına ve Yunanistan’ın başka bir bölgesinde üretilmeyen özel Flomaria yumurta makarnasına özel dikkat gösterilmelidir. Deneyimli gurmelerin dediği gibi tadı gerçekten muhteşem. Yerel olarak üretilen süt ürünleri, özellikle özel ev yapımı peynir çeşitleri, özellikle gurmeler arasında popülerdir.
  Lemnos, Ege Denizi’nin kuzeyinde bulunan bir Yunan kasabasıdır. Burası İ.Ö. bin yıllarından başlayarak meşhur olan eski bir adadır. Ada, yüzyıllar önce denizciler için rehber olarak kullanılan beyaz dağdan sonra … Açık
Myrina’nın ana alışveriş caddesi Market Street, birçok büyük süpermarketi barındırmaktadır. Ayrıca, çoğu kendi atölyesine sahip olan sayısız kuyumcu dükkanı için de dikkat çekicidir. Yerel kuyumcular müşterilere çok sayıda özel fakat ucuz ürün sunar. Burada oldukça uygun fiyatlı olan büyük etnik tarzda mücevherler özellikle turistler arasında popüler. Bu atölyelerde harika yarı değerli taş takıları da bulabilirsiniz.
Küçük köylerde, makul fiyatlarla lezzetli taze ekmek ve tatlı hamur işleri satan yerel fırınları keşfettiğinizden emin olun. Lemnos’un her köyünde bulunabilirler. Pastaneler yerel halk arasında talep edildiğinden, mal seçiminin en geniş olduğu erken saatlerde onları ziyaret etmeniz önerilir.
  Lemnos adasında çocuklarla yapılan bir tatil sırasında çoğu, boş zamanlarını sadece sahilde kalmakla sınırlar. Bu adadaki sahil gerçekten çok güzel ve plaj aktiviteleri için ideal. Bununla birlikte, plajlardan ayrı … Açık
İlginç mağazalara ve el sanatları atölyelerine ek olarak, adanın birçok renkli pazarı var. En ilginçlerinden biri, adadaki en büyük balık pazarının faaliyet gösterdiği Kotsinas sahilinde bulunması. Sabah, adanın her yerinden yüzlerce yerel tarafından ziyaret edilmektedir. Pazar, özellikle yerel restoran ve taverna sahipleri arasında popülerdir. Burada onlarca çeşit balık ve diğer deniz ürünleri sunulmaktadır. Onları kendin pişirmek istemiyorsan, yakındaki tavernalarda deniz lezzetlerini tatmak için her zaman bir seçenek vardır.
Limni - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

Limni ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm outletlerin haritası
Limni ve yakınındaki tasarım-outletleri
♥   Outlet 'McARTHURGLEN factory outlet ATHENS' Building Block E71, Yalou, 19004, Greece, 239.9 km from Limni. Haritada
OrangeSmile araç kiralama Limni’de araba kiralama

2022'de 9 Yeni Otel Açmayı Tercih Etti

Eylül 2022'de Oslo'daki Sommerro oteli, özenle restore edilmiş 1930'lardan kalma Art Deco binasında hizmet vermeye başlayacak. Bu bina, Norveç başkentinin tarihi bir mahallesi olan Frogner'in gerçek bir simgesidir. Milyonlarca dolarlık bir yenileme, Norveç'teki en büyük koruma projesini özenle, 56 rezidans dahil 231 odalı modern bir otele dönüştürdü. Preferred, 2022'de New York'ta The Wall Street Hotel, Singer Island'da (Florida, ABD) Amrit Ocean Resort & Residences, Zanzibar'da TOA Hotel & Spa, Washington'da Pendry otel ve Pendry Park City olmak üzere beş otel daha açacak. Utah'ta bir otel. Oku bunu

08.02.2023

Limni’nin En İyi Yerlerinin Fotoğraf Galerisi

Limni Haritasında Alışveriş Yerlerini, Sokaklarını, Butikleri ve Süpermarketleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Tüm Limni Bölgesi için Alışveriş Tavsiyeleri

Limni için alışveriş tavsiyeleri. Yunanistan’da tasarımcı kıyafetleri ve yerel tatlar satın alabileceğiniz en iyi yerler - mağazalar, galeriler, butikler ve outletler. Limni’de otantik hediyelikler, ürünler, içkiler, ayakkabılar ve kıyafetler ararken, daha verimli rotalar çizmenizi sağlayan alışveriş sokakları haritasını sağlıyoruz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018