OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
İstanköy Adası

Gurmeler için İstanköy Adası mutfağı. Akşam yemeği için mekanlar - en iyi restoranlar

  İstanköy adasında, turistlerin buraya gelmesinden çok önce çalışmaya başlayan eski tavernaların yanı sıra, gezginlerin isteklerini dikkate alan ve sadece geleneksel Yunan değil, Avrupa ve Asya yemekleri sunan yeni modern kafeler ve restoranlar da var. . Çoğu otel kahvaltısında, öğle yemeğinde ve hatta bazen de akşam yemeğinin yaşam maliyetine dahil olduğu gerçeğine rağmen, yine de restorana birkaç akşam geçirmeniz yeterlidir, çünkü sakinler hakkında çok fazla şey söyleyemezsiniz. mutfağı ile tanışmayan ülke.
  İstanköy’ün en bilinen sahil kısmı Paradise plajıdır. Harika deniz manzaraları ile gerçek bir cennet. Plaj güzel kar beyazı kumlarla kaplıdır ve çok iyi donanımlıdır. Plaj sandalyesine uzanmaktan plaj … Açık
Bu arada, Yunan yemekleri tam olarak Yunanlılar tarafından genellikle pişirilir gibi denemek istiyorsanız, o zaman tüm ünlü turistik mekanlardan uzakta tavernalara gidin. Küçük bir dağ köyünde, geleneksel yemek tariflerine göre souvlaki veya musakka tadına bakma şansı, başkentin merkezinden çok daha yüksektir. Bu arada, burada bölümlerin çok iyi olduğunu lütfen unutmayın, bu yüzden iki set çatal için garson sormaya değer ve iki kişilik bir yemek siparişi. Ayrıca, musakka, patlıcan, kıyma, domates ve soslu etlere hiç bir garnitür almamanız gerekir. Aksi takdirde, tüm kısmı bitirmemeye dikkat edin. Souvlaki kebab, stifado, şarap et ya da koyun eti kaburga-padiques kızarmış, kızarmış patates sipariş etmelisiniz.
Yunan tavernasında yemek alırken, buradaki ipuçlarının genellikle faturada yer almadığını unutmayın. Genellikle, sipariş miktarının% 10-15’i oranındadır. Ödeme yaparken, bazı turistik yerlerde, ’yanlışlıkla’ sipariş vermediğiniz bir yemeği sayabileceğine işaret ederek, check-indeki tüm pozisyonlara dikkat edin. Ayrıca, kuruluştan ’hediye’ olarak sunulan sebze ve meyveleri kabul etmemelisiniz - çok taze olmayabilirler, ancak yine de ödemek zorunda kalacaksınız. Bir balık kursu denemek istiyorsanız, haul her zaman taze olan sahil tavernalarına gitmek daha iyidir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Sadece alışveriş için Kos’a gitmemelisin. Burada satış noktası yok ve alışveriş merkezleri çok geniş bir marka giysi ve ayakkabı ürün yelpazesi sunmuyor. Ancak, Ocak ayı ortasından şubat ayı sonuna kadar ve … Açık
Deniz mahsulleri kursları için yüksek fiyatlara şaşırmayın - çoğu zaman kilogram başına maliyet belirtilir ve gerçek kısım muhtemelen daha az olur ve buna göre daha ucuz olur. İsterseniz, sizin için hangi balıkların sizin için pişirilmesini istediğinizi belirtebilirsiniz. Adadaki deniz ürünleri kurslarının çeşitliliği büyüktür - ızgara ahtapot ve limon soslu karidesler, kendi suyunda pişirilir. Burada balık kurutulmuş, kızartılmış, haşlanmış, ızgarada pişirilmiş, salataya eklenmiş - bir kelimeyle, ondan çok harika kurslar yapıyorlar.
Yunanistan dışında çoğu yerde ’Yunan’ denilen salata, adada denemek emin olun. Burada, küçük rahat tavernalarda, bu yemek genellikle ’ev yapımı salata’ veya ’köy salatası’ olarak adlandırılır. Tarifin kendisi değişmemesine rağmen, farklı tavernalardaki bu yemeğin tadı, malzemelerin farklı oranlarına bağlı olarak değişecektir. Bu arada, çoğu durumda, salata zeytinyağı ile kendiniz doldurmanız gerekir. Ayrıca, en az bir kez ızgarada peynir halloumi sipariş değer. ’Ham’ formda, bu incelik muhtemelen sizi etkilemeyecek, ama kesinlikle ızgarayı beğeneceksin.
  Kos üçüncü büyük Yunan adasıdır. Bu son derece popüler ve kolay erişilebilir turistik bir tesistir. Ada, doğal ve tarihi simge yapıların, mükemmel plajların ve eğlence yerlerinin bolluğuyla bilinir. Kos, her yıl … Açık
Herhangi bir lokali taze sıkılmış portakal suyu ve soğuk kahve - frappe dahil olmak üzere alkolsüz içecekler bulacaksınız. Sonuncusu az miktarda şeker - metrio, bol şeker - glikol ve hiç şeker içermeyen varyasyonlarda bulunabilir. Alkollü içecekler arasında, Mithos, Fix, Alfa, votka ouzo, üzüm votka rakısı ve Metaxa konyak markalarının yerel biralarını denemeye değer. Yerel şaraba dikkat edin, çünkü Kos üzüm bağları ile ünlüdür. En popüler çeşitleri Moscato, Retsina, Assyrtico, Mandilaria, Moschofilero’dur. Retsina, bu arada, genellikle şeffaf şişelerde, örneğin, limonataların genellikle şişelenmiş olduğu bir demir kapakla satılır.
İstanköy Adası - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8

İstanköy Adası ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

İstanköy Adası ve Çevresindeki Benzersiz Yerler

Halikarnas Mozolesi

From the series “Dünyanın Yedi Harikası”
Başkentte türbe inşaatı, M.Ö. 353 yılında cetvelin ölümünden çok önce başladı. Eski Yunan mimarları ve heykeltıraşları burayı inşa etmeye ve süslemeye davet edildiler. Mevcut verilere göre, türbenin yapımında yüzlerce yetenekli sanatçı yer aldı. Türbenin etkileyici bir ölçeği vardı. Geniş bir avlu, süslenmiş binalarda olduğu gibi ince büst kabartmaları ve heykeller de vardı. Aslanların taş figürleri, tanrı ve tanrıçaların enfes heykelleriyle birlikte müthiş savaşçı heykellerinden bahsedilmelidir. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama İstanköy’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Hilton, yakında Kyoto'da yeni bir otel inşa etme projesine başlayacağını duyurdu. Şehrin kalbinde, prestijli Sanjo-Kawaramachi bölgesinde yer alacaktır. Konuklar dinamik şehirdeki tüm ilgi alanlarına kolayca ulaşabilecekler, birçok popüler cazibe merkezi ve rekreasyon alanı otele yürüme mesafesinde olacak. Oku bunu

09.02.2023

Fotoğraflarla İstanköy Adası

İstanköy Adası haritasında nerede yemek yenileceğini, restoran ve kafeleri arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

İstanköy Adasi’nın Komşularında Mutfak ve Restoranlar

İstanköy Adasi’nın (Yunanistan) mutfağına ve en iyi restoranlarına dair seyahat notları OrangeSmile.com'da. İstanköy Adası restoranlarındaki ünlü tarifler ve geleneksel yemekler. Nerede yemek yemeli - İstanköy’de lezzetli yemekler tadabileceğiniz ve de arkadaşlarınızla iyi zaman geçirebileceğiniz popüler yerlere dair önerilerimiz.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018