OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi
Brindisi

Brindisi’nin Korunmuş Tarihi: Eski ve Tarihi Oteller

Grande Albergo Internazionale Fotoğraflar: Grande Albergo Internazionale, Brindisi   Brindisi’deki pek çok otel, çok güzel tarihi binaları işgal eder ve gerçek bir yerel dönüm noktası Grande Albergo Internazionale . Otel, 19. yüzyılın başlarında açılmış, yıllar boyunca aristokrat lüksünü kaybetmemiş. Paha biçilemez antika mobilyalar, benzersiz resimler bolluğu, lüks halı ve çok sayıda kolye ile büyük kristal avizeler - hepsi bu eşsiz bir tarihi iç oluşturur. Tarihi otelin konukları, sayvanlı yatak bulunan güzel bir odada konaklayabilir ve çeşitli şık salonlarda rahatlayabilir veya ulusal yemekler sunan lüks bir restorana gidebilir.
Bed & Breakfast Mare Nostrum Bir başka güzel tarihi bina mütevazı, bütçe Bed & Breakfast Mare Nostrum bütçe otel müşterilerine beş seviyeleri ve farklı düzeylerde suit sunmak için hazır. Orijinal yüksek tavanları ve uzun dar pencereleri, bina yeniden inşa edildiğinde korunmuştur ve vintage aksesuarların çeşitliliği, durumu uyumlu bir şekilde tamamlamaktadır. Odalardan birinde yüksek bir dövme başlıklı büyük bir yatak, diğeri ise güzel ahşap mobilyalarla dekore edilmiştir. İlginç ulusal tarzı tablolar ve el yapımı paneller, oda süslemeleri olarak hizmet vermektedir.
www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
Federico II Fotoğraflar: Federico II, Brindisi Federico II tarafından iki harika oda ve bakımlı bir bahçe sunulmaktadır. Bu otel, eski ahşap ve taş kaplamaların özenle muhafaza edildiği büyüleyici tarihi bir villada yer almaktadır. Yüksek tavanlı geniş odalarının şık tasarım mobilyalarla dekore edilmiş olmasına rağmen, geçmişin ruhunu hala korumaktadır. Küçük otelin gururu, yaş ağaçlarının gölgesinde dinlenebileceğiniz ya da hamakta sallanabileceğiniz avlusu.
  Brindisi’de romantik bir konaklama için uygun bir otel arayan gezginler, Hotel Colonna asla göz ardı etmemelidir. Şehrin en güzel tarihi binalarından birinde açılmıştır ve ihtişamlı ve rafine bir atmosfer ile … Açık
Villa Luminosa Apart-Hotel’de çok sayıda teras ve çok katlı evlerin bulunduğu çok güzel bir taş bina. Durumu geçmiş yılların ve modern tarzın ahenkli bir kombinasyonunu temsil ediyor. İç mekandaki orijinal tasarım aksesuarları, sıkı ahşap mobilyalar ve antika sanat eserleri ile mükemmel bir şekilde bir araya getirilmiştir. Otelin bitişiğindeki bölgenin tasarımına özel dikkat gösterilmelidir. Villanın yakınında, özenle korunmuş taş teraslar ve asırlık ağaçlara sahip bir bahçe vardır ve antik kil vazolar ve devasa ahşap fıçılar peyzaj düzenlemelerinin rolünü oynar.
Geçmiş yüzyılların atmosferine kayıtsız olmayan turistler kesinlikle küçük Malvasia Bed and Breakfast tarafından çekilecek. Otel, konuklarını 20. yüzyılın başlarından kalma tipik bir rahat atmosfere atma fırsatı sunmaktadır. Odalardaki sert ahşap mobilyalar ve parke zemin, rengarenk kumaşlarla, geçmiş yıllardaki parlak halılarla ve ahşaptan yapılmış ilginç el sanatlarıyla mükemmel uyum sağlar. Odalardan birinde geleneksel sandalyeler yerine eski bir ahşap bank kuruldu; Tüm odalar çok sayıda ilginç el işi ve antika sunar.
  Brindisi, her zaman temel ihtiyaçlarınızı, yiyeceklerinizi ve diğer yararlı şeylerinizi satın alabileceğiniz mükemmel bir süpermarket olan Carrefour’a sahiptir. Bu mağaza, makul fiyatlar ile ayırt edilir. Sadece … Açık
Brindisi’de, bireysel gezginler tarihi bir villa - Holiday home Contrada Betlemme Brindisi - rezervasyon yapma fırsatına sahip olacak. İçeride, geçmiş yılların atmosferi mümkün olduğu kadar korunmuş, iç mekân, yerel üretim ve lüks vintage halıların güzel ahşap mobilyalarıyla tasarlanmıştır. Binasında güzel bir taş kaplama, ahşap kapılar ve panjurlar bulunmaktadır. Bir bahçede, egzotik bitkilerin arasında sıra dışı süslemeleri görebilirsiniz: antik kil kaplar ve vazolar, ayrıca doğal taş ve ahşaptan yapılmış el sanatları.
Brindisi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Brindisi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

OrangeSmile araç kiralama Brindisi’de araba kiralama

Hilton, Kyoto'da üçüncü lüks otel inşa ediyor

Proje organizatörleri, yeni Kyoto otelinin hem iş hem de eğlence için mükemmel olduğunu belirtiyor. Hatırlatmak gerekirse, Roku Kyoto otelinin açılışı 2021 yılında şehirde gerçekleşti. Lüks otel aynı zamanda enfes atmosferi ve hizmet çeşitliliği ile de konuklarını şaşırtmayı bırakmıyor. Kinkaku-ji Tapınağı gibi ünlü cazibe merkezlerine yakındır ve Shozan Resort Kyoto Pavilion otele kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Oku bunu

05.02.2023

Fotoğrafçıların Gözünden Brindisi

İnteraktif Brindisi Haritasında Otel Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Brindisi’nin Komşu Şehirlerindeki Antik Oteller

OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018