OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Trapani Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Las Salinas de Trapani   Ancak, minyatür Trapani şehri, aynı adlı il merkezidir. Burası Sicilya’nın batı kıyısındaki mucizevi güzelliğin bir yeridir. Trapani’ye gelen turistlerin çoğu sahil rahatlamayı istiyor. Gerçekten de, şehirdeki pitoresk sahil bölgelerinin seçimi ve en yakın banliyöleri muhteşem ancak başka hiçbir şey değil. Modern kentin bulunduğu yerdeki ilk büyük yerleşim, Roma döneminde ortaya çıktı. Kıyı konumu kenti önemli bir stratejik avantaja dönüştürdü, bu yüzden Trapani’nin birçok fetih girişimine katlanmak zorunda kalmasına şaşmamak gerek. Modern Trapani kenti ve tarihini şekillendiren birçok kültürde farklı geleneklerin karışımıdır. Bu nedenle, modern gezginler farklı çağlara ait muhteşem mimari yer işaretlerine hayran olabilirler.
  Santuario Dell Anunziata, Trapani’nin ana tarihsel simgesi olmayı sürdürüyor. Ayrıca aşağıdaki isimler altında ünlüdür: Maria Santissima Annunziata Bazilikası Kutsal Alanı veya sadece ’Trapani … Açık
Şehrin küçük olduğu göz önüne alındığında, yürüyerek keşfetmek son derece elverişlidir. Bu durumda, önemli bir yer işareti kaçırma riski minimum olacaktır. Ayrıca, popüler turizm kentinde iyi gelişmiş bir turizm altyapısına sahip olduğunu belirtmek de önemlidir. Trapani’de, gezginler farklı fiyat kategorilerinin otellerinde kolayca bulunacak ve canlı caddelerde çok şirin kafe ve restoranlar var tabii. Beachside otelleri inanılmaz derecede turistler için popülerdir. Kural olarak, iyi gelişmiş bir altyapıya ve ilginç ve çeşitlendirilmiş bir tatil için gereken her şeye sahiptirler.
Gastronomi turizminin hayranları da hayal kırıklığına uğramayacak. Trapani’nin mutfak gelenekleri ile tanışıklığı unutulmaz anılar bırakacaktır. İtalya’nın bu bölgesi, örneğin koyun peyniri gibi kendi imza ürünlerine sahiptir. Yerel çiftçiler hala antik tariflerle pişiriyorlar. Her deneyimli peynir üreticisi, peynirlerine otlar ve baharatların özel bir kombinasyonunu ekleyerek eşsiz çeşitleri ve inanılmaz lezzetleri yaratmaktadır. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Büyüleyici plajlar, Trapani’de gevşemeye uygun olan tek yer değildir. Şehir pitoresk banliyöleri, çok sayıda dükkan, renkli pazarlar, ayrıca güzel restoranlar ve barlar ile ünlüdür. Yürüyüş ve doğa … Açık
Ekmek yapma geleneği, Trapani’de yüzyıllardır gelişmekte ve parlatmaktadır. Kentte birkaç eski fırın var. Popüler restoranlarda ulusal lezzetleri denemekten hoşlanan gezginler, Trapani’deki en popüler yemekleri - deniz mahsullü makarnayı sipariş etmeyi unutmamalıdır. Yerlilere göre, limoncello kendi ulusal içeceğidir. Limon suyundan yapılmış yerel bir likör. Balık ve denizcilik hayranları rıhtımda yürüyüşe çıkacaklar. Trapani’deki en iyi balık restoranlarının şehrin bu bölümünde açık olduğu düşünülüyor. Bununla birlikte, deneyimli yiyecekler gerçekten otantik lezzetleri bulmak için yerel pazarları ziyaret etmeyi tercih ediyor. Küçük sokak kafeleri, uygun fiyata mouthwatering Sicilya pizza sunuyoruz.
Trapani Corso Vittorio Emmanuele, kentin en popüler caddelerinden biridir. Doğal olarak, hediyelik eşya dükkanlarının ve mağazalarının çoğunluğu da orada açıktır. Ziyaretçilerin en kaliteli deniz ürünlerini bulabileceği en popüler pazarlardan biri de yakınlardadır. Birçok turist bu pazara sadece Sicilya’nın diğer şehirlerinde böyle çeşitli balık ve deniz ürünleri bulmakta zorlandığından bu yere bakmak için gelirler. Canlı caddenin iki tarafındaki muhteşem konaklar sadece özel bir çekicilik katar. Bu evlerin birçoğu yüzyıllar önce inşa edildi. Santuario Dell Anunziata, kentin ana tarihsel sembollerinden biri olarak kalır. Bazilika’yı araştırdıktan sonra, Museo Pepoli gidin - turistlerin çoğu müzenin sergilenmesinin kesinlikle şaşırtıcı olduğunu kabul ediyorlar. Trapani, yeni ve yeni konuklar çekmekten asla vazgeçmeyen masal benzeri bir atmosfere sahip mucizevi minyatür bir şehirdir.
  Trapani eyaleti popüler plajlarıyla ünlüdür. Ancak, eyaletin başkentinde pek çok kumsal yok. Birçok sahil dinlenme tarafının, eyaletin diğer bölgelerini keşfetmeyi ve farklı sahil alanlarının avantajlarını ve … Açık
  Beldenin çok ilginç bir mekanı olan ve 1936’da açılmasıyla gerçekleşen Badgastein Müzesi, tatil beldesinde ve mahallelerinde bulunan nadir mineralleri içeren çok ilginç ve çeşitlendirilmiş bir koleksiyon sergiliyor. Müze ayrıca yerel halkın bir yüzyıl önce giydiği güzel yerel kostümlerin yanı sıra yerel ressamlar ve esnafın sanat eserlerini sergiliyor.
Geçmişte, popüler tesis aktif olarak altın madenciliği merkezi olarak gelişiyordu. Bugünlerde, sadece birkaç terk edilmiş mayın Badgastein tarihinde bu sayfayı hatırlatıyor. Madenlerden biri, tesisin sanayi bölgesine adanmış bir müzeye dönüştürüldü. İlk altın madenleri modern Badgastein topraklarında göründü, ancak ben 14. yüzyıl. Müze, o dönemde madencilik için kullanılan eşsiz araçlardan bazılarını sergiliyor. Maden, yeniden inşa edilmiş bir tarihi köyle çevrilidir, bu nedenle ziyaretçiler, bu dönem için normal Ortaçağ evleri, ahırlar ve diğer binalar görebilirler. Son olarak, komplekste turistler için çok ilginç bir eğlence var. Ziyaretçilerin altın tozu kendileri tavalamaya çalıştığı küçük bir altın kaydırma fabrikası var.
Trapani - rehber bölümleri 1 2 3 4 5

Trapani ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Trapani kaleleri
♥   Kalesi 'Castello di Terra' Trapani, 1.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello dei Conti di Modica' Alcamo, 38.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello di Calatubo' Alcamo, 39.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Zisa' Palermo, 71.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Cuba' Palermo, 71.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

İtalya Gezisi: Görülecek Yerler

Grand Canal, Venedik'in simgesi haline gelmiştir. Tüm güzel saraylar ve kaleler kanal boyunca bulunur. Palazzo Ducale'ye genellikle Venedik'teki en güzel kale denir. Bu, salonların geçmiş yüzyılların özgün görünümünü koruyan muhteşem bir tarihi binadır. …
OrangeSmile araç kiralama Trapani’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

26.02.2024

Trapani Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Trapani Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Trapani, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Trapani’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Trapani’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018