OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Varese Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Varese, şaşırtıcı dağ vadileri ve dağ gölleri ile gezginleri çeken pitoresk bir ildir. Tesis, çoğu birkaç gün sürecek olan birçok yürüyüş yolu sunmaktadır. Burası sadece dağcılara değil, sıradan yolculara ve doğanın güzel köşelerine kayıtsız olan herkese ilgi duyacaktır. El değmemiş ormanlarda yürüyebilecek, en güzel dağ göllerinin kıyısında yürüyebilecek ve peri masallarından resimlere benzeyen uçsuz bucaksız vadileri görebileceksiniz.
  Varese, muhteşem mimari simge yapılarıyla ünlüdür. Şehir, müzeler ve tiyatrolarda inanılmaz derecede zengindir. Varese’nin Sacro Monte’si, şüphesiz, turistlerin katılması gereken önemli bir dönüm … Açık
Şehir ayrıca farklı kültürel mekanlarla doludur. Bunların arasında Castello Estense gibi yerlerde kesinlikle söz etmeye değer. “Çapraz alay” başlatılan Sacro Monte kutsal alanını ziyaret etmeyi unutmayın. Santa Maria del Monte Kilisesi’nin bulunduğu tepenin başında biter. Bu dini yerler tüm ülkede en değerli olanlar olarak kabul edilir. Her yıl binlerce hacı, büyük türbelerin önünde diz çökmek için buraya geliyor.
Kiliseden uzak olmayan bir yerde, ortaçağda inşa edilen birkaç evi hala barındıran küçük bir pitoresk köy bulunmaktadır. Dar sokaklarda yürürken, yerel ustalar tarafından yaratılmış unutulmaz hediyelik eşyalar satın alabileceğiniz çok sayıda mağaza ve mağaza bulabilirsiniz. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Varese ve çevresindeki kasabalar gezginlere sunacak çok şey var. Her iki taraftar da mimari yerlerinden ve eko-turizmin destekçilerinden İtalya’nın bu kesimindeki tatilden memnun kalacaklar. Kent sınırları içinde yer … Açık
Şehrin arazisinde birkaç çekici villa bulunmaktadır. Her villanın kendi kültürel önemi vardır. Örneğin, Villa Mirabello şimdi ünlü İtalyan ustalarının yarattığı resim koleksiyonunu sergileyen Arkeoloji Müzesi’nin evidir. Villa Menafoglio Litta Panza’daki müzede bulunan başka bir müzede harika bir sanat eseri bulacaksınız. Spor severler golf sahalarına gitmeli (Varese’de 7 tane yüksek sınıf golf sahası var) ya da hipodromda güzel vakit geçirmeli, bir at binmeyi nasıl öğreneceklerini ya da birkaç özel alandan birinde basketbol oynayacaklar. Su sporlarını tercih ederseniz, geleneksel olarak yat yarışları ve kesici geziler düzenleyen Varese Gölü’ne gitmelisiniz.
Piazza Monte Grappa natalizia. Varese.   Şehrin kalbinde ana tarihi sembollerinden biri - Saray ve Park Kompleksi Estense. Güzel saray, kapsamı ile dikkat çekiyor. Varlığı yıllar boyunca, neredeyse tamamen cephe orijinal dekorasyon korunmuş. Bugün, bu tarzın şehrin en görkemli mimari eseri olan Barok tarzının parlayan bir örneğidir. Parkta yürüyüş yapmak da büyüleyici bir tur olabilir. Topraklarında antik heykeller, güzel çeşmeler ve havuzlar korunmuştur.
  1. Mayıs’tan Ekim’e kadar olan süre Varese’yi ziyaret etmek için en uygun zaman olarak kabul edilir. Yılın bu bölümünde hava durumu her zaman iyidir, bu yüzden hiçbir şey planlarınızı bozmaz. 2. … Açık
Dini yerler arasında, San Vittore Bazilikası’na dikkat çekmek gerekir. İnşası 16. yüzyılın sonlarında başladı ve 150 yıldan fazla sürdü. Bugün, Bazilika, farklı dönemlerde inşa edilen birkaç şapel korumuştur. Bazilika, mimari açıdan bakıldığında eşsizdir; çeşitli mimari tarzların unsurlarını harika bir şekilde birleştirir.
Varese - gotico lombardo Bazilikanın çan kulesi ayrı bir cazibe olarak kabul edilir; yüksekliği 77 metredir. İnşaat sırasında, şehrin en yüksek binasıydı. Bazilikanın projesi ünlü mimarlar Bernaskoni ve Pellegrini tarafından yaratıldı. Bugün sadece etkileyici yüksekliği ile değil, lüks dekorasyonuyla da Varese’yi misafir ediyor. Lombardiya bölgesinin en iyi sanatçıları çan kulesini süslemek için çalıştı.
  Tarihi mekanları ile ünlü minyatür Varese’de her zevke uygun eğlence bulabilirsiniz. Büyük çocuklarla, Astroloji merkezi Astroloji merkezi Campo dei Fiori’yi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Kendisi, olağanüstü bir … Açık
Mimarinin en muhteşem anıtlarından biri Villa Recalcati’dir. 19. yüzyılda, kentin en zengin ailelerinden biri olan soylu Morosini ailesine aitti. 19. yüzyılın sonunda aile maddi zorluklarla karşı karşıya kaldı, bu yüzden lüks villaların odaları kiraya verildi. Ünlü aktris Eleonora Duse dahil olmak üzere birçok ünlü, duvarlarının içinde kaldı. Bugün, lüks Villa devlet kurumlarına aittir ve bazı salonları sanat sergileri düzenlemek için kullanılmaktadır.
VARESE Varese’nin kültür kurumları arasında, sergilenmesi dini sanat eserleri olan Baroffio Müzesi’nden de bahsetmeye değer. Kentte bir zamanlar dini temalı sanat eserleri koleksiyoncusu olan asil bir Baron Giuseppe Baroffio Dall’Aglio yaşadı. Baron’un hayatı boyunca koleksiyonu kamuya açık hale geldi. Bugün, şehrin en sıradışı müzelerinden biri, dünyanın dört bir yanından gelen hacılar tarafından günlük olarak ziyaret edilmektedir.
Varese - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Varese ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Varese kaleleri
♥   Kalesi 'Varese Castle' Varese, 2.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Frascarolo Castle' Induno Olona, 3.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Velate Tower' Varese, 3.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castiglione Olona Castle' Castiglione Olona, 7.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Torba Tower' Gornate Olona, 10.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Varese çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   World Heritage Site 'Monte San Giorgio' , 14.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   National Park 'Parco nazionale della Val Grande' , 39.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'Swiss Alps Jungfrau-Aletsch' , 94.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Varese ve Çevresindeki Turistik Yerler

Duomo di Milano

From the series “Dünyanın Resmi Olmayan 15 İnsan Yapımı Harikası”
Katedral o kadar harika ki 40 000 kişiye kadar ağırlanabiliyor. Yaklaşık 400 400 heykel bir salonu süslüyor. Ana simge ve mücevher, Milano'nun koruyucu azizi Madonna'nın altın heykeli. Katedralin duvarlarında ve tavanlarında yapılan resimlerde özel dikkat gösterilmesi gerekiyor. Bazıları üstün sanatçı Simone da Orsenigo tarafından yaratılmıştır. Katedralin çatısı, Milano'nun tarihi sokaklarının muhteşem manzarasını sunan muhteşem görüntüleme platformuna sahiptir. … Devamını oku

Chiesa di Santa Maria delle Grazie

From the series “Avrupadaki En İyi 15 Unesco Bölgesi”
Geçtiğimiz on yıllarda, Milano'daki ana kilise popüler bir turistik yer olarak kaldı. Efsanevi freskleri görmek isteyenlerin sırası kaybolmaz, bu nedenle birkaç gün önceden bir tura kaydolmaları önerilir. Leonardo da Vinci'nin efsanevi freskini görmek isteyen herkesin özel bir prosedür izlemesi gerekecek. Bir dış giyim, kirden özel bir aygıtı kullanarak temizlenmelidir. Bundan sonra, inanılmaz sanat eserine bir göz atabilirsiniz. Ancak ziyaretçiler 15 dakikadan fazla sürpriz yapamazlar. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Varese’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

20.05.2024

Varese Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Varese Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Varese, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Varese’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Varese’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018