OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Mestre Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

  Mestre, kuzey İtalya’da şirin bir kasaba. Venedik, Mestre’ye çok yakındır. Her iki şehir de Özgürlük Köprüsü adında büyük bir demiryolu köprüsüyle bağlantılıdır. Kasabanın şehir merkezi trafiğe kapalıdır, böylece herhangi bir güçlük çekmeden yürüyerek yürüyebilirsiniz.
  Mestre sadece lüks gastronomi kurumları için değil, etnik mutfağın mükemmel yemeklerini sunan küçük aile işletmesi restoranlar ve kafeler için de bilinir. Piazza Ferretto meydanında dolaşan turistler, yerel kahve … Açık
Mestre’nin merkezine çok uzak olmayan birçoğunda geniş açık teraslara sahip çok sayıda rahat kafe bulabilirsiniz. Buranın hemen her yerinde, ziyaretçileri muhteşem aromalar ile cezbeden pastaneler ve pastaneler göreceksiniz. Kasabanın manzaraları söz konusu olduğunda, büyüleyici kasabanın yoksun bırakılmadığından emin olabilirsiniz.
Mestre’nin en göze çarpan yerlerini Piazza Ferretto adlı merkezi meydandan gözlemlemeye başlayın. Torre dell’Orologio kulesinin gözlem alanları şehrin muhteşem manzarasına sahiptir. Kasabanın kuşbakışı manzarasının güzelliğinin tadını çıkardıktan ve dünyaya indikten sonra, geleneksel İtalyan yemekleri sunan birkaç açık hava kafe ve restoranın yanı sıra birkaç tasarımcı butiği bulacaksınız. San Giulliano Park, bisiklet tutkunları ve yürüyüşçüler için olduğu kadar müzik severler için de favori bir yer haline geldi. Bunun nedeni, yabancı ve yerel sanatçıları içeren çok sayıda müzik konserinin burada sık sık yapılmasıdır. Park ayrıca arkasında güzel Venedik bulunan Liberty Köprüsü’nün muhteşem manzarasına sahiptir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Mestre, Veneto bölgesinde gerçekleşen neredeyse tüm etkinliklere aktif olarak katılır. Ünlü Venedik Karnavalı’nun yanı sıra, konuklar Yükseliş Günü’ne adanmış ilginç dini festival La Sensa’ya … Açık
Tekne gezisi Mestre’deki başlıca turistik eğlencelerden biridir. Ayrıca yerel halkın gondol yarışlarının yarışı veya geleneksel eğlencesine bakabilirsiniz. Burası alışveriş için daha az büyüleyici değil. Mestre’de çok sayıda antika dükkanı, alışveriş merkezi, tasarımcı butiği ve hediyelik eşya dükkanı bulacaksınız. Le Barche genellikle şehrin en popüler alışveriş merkezi olarak adlandırılır. Gece kulüpleri ve barlar her gece açıktır ve geleneksel olarak çeşitli ve orijinal programlar ve performanslar sunarlar.
  Yerliler için rekreasyon için favori yer Bissaula’dır. Bu, yılın herhangi bir zamanında ziyaret etmek ilginç olacak gerçek bir yeşil vahadır. Parkta birçok rekreasyon alanı ve spor alanı ve çocuklar için oyun alanları da var. Kışın kayak tutkunları burada eğlenecek. Profesyonel eğimler ve koşu parkurları onlar için burada inşa edilmiştir. Yeşil ağaçların ve çiçek yataklarının bolluğuna gömüldüğü yaz aylarında parkta dinlenmek en ilginçtir. Yaz aylarında, bu doğal ihtişamın arasında, tatilciler için çeşitli yüzme havuzları yerleştirilir.
  Mestre, yaya olarak gezmek, eşsiz simge yapıları ve turistik yerleri keşfetmek ve güzel sokakların tadını çıkarmak için elverişli doğal bir İtalyan şehridir. Piazza Ferretto Meydanı şehrin kalbidir. Meydan genellikle … Açık
Mestre’nin tarihi bölgesinde St. Lorenz Kilisesi bulunur. 17. yüzyılda inşa edilmiş ve günümüze kadar mükemmel bir şekilde korunmuştur. Yıllar geçtikçe, yerli halk kiliseyi restore etti, şimdi gerçek bir dini eserler deposu. Kilisenin duvarlarında temsil edilen tüm kalıntıların yaşı yüz yıldan fazladır. Kilisenin tasarımı büyük tarihsel ve sanatsal değerdedir.
Şehrin merkezi caddelerinden birinde, binası da büyük bir mimari değeri temsil eden tarihi tiyatro Toniolo var. Şimdi tiyatro hem klasik hem de yeni prodüksiyonlara sahip. Tiyatroda korunan geçmiş yılların dekorasyonu ona özel bir atmosfer kazandırıyor.
  Mestre şehri, eşsiz romantik ambiyansa ve konuklarına büyüleyici tatiller için çok sayıda cazibe merkezi ve eğlence sunan eşsiz bir güzellik sunar. Şehir çok sayıda gece eğlence tesisi sunmaz, ancak ziyaret etmek için … Açık
Tarihi sokaklarda bir yürüyüş sırasında birçok eşsiz mimari anıt görebilirsiniz; en sıra dışı olanlardan biri Palazzo da Re’dir. Çeşitli mimari stilleri birleştirir. Saray, eşsiz görünümü için sayısız rekonstrüksiyona borçludur. Yakınlarda lüks dekorasyonu ile ünlü güzel Palazzo Podestarile bulunmaktadır. Bu tarihi anıt şu anda şehir yönetimine aittir.
Mestre’deki dinlenme, yerel restoranları ziyaret etmeden tamamlanmayacak, birçoğu da uzun zamandır olağanüstü cazibe merkezlerini kazanmıştır. En ünlü restoran Da Tura’dır. Ulusal yemeklerin ve lezzetlerin hazırlanmasında uzmanlaşmıştır. Bu restoranın konuklarının tadabileceği bazı mutfak başyapıtları, Venedik’in en prestijli restoranlarında bile mevcut olmayacak. Bu restoran, deniz ürünleri severlerin yanı sıra kaliteli İtalyan şarabı uzmanlarını etkileyecektir.
Mestre - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7

Mestre ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm alışveriş yerlerinin haritası
Mestre’nin alışveriş sokakları
♥   Alışveriş Sokağı ' Calle Larga XXII Marzo' Venice, 9.6 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Salizada San Moisé' Venice, 9.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Calle Valaresso' Venice, 9.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Alışveriş Sokağı ' Piazza San Marco' Venice, 9.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Mestre kaleleri
♥   Kalesi 'Castello di Mestre' Mestre, 9.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Residenza Il Castello' Fivizzano, 9.7 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Fortress of Sant’Andrea' Itri, 12.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Forte di Sant’Andrea' Venezia, 12.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Rocca dei Tempesta' Noale, 14.9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm parkların haritası
Mestre çevresindeki milli parklar ve şehir parkları
♥   National Park 'Parco nazionale delle Dolomiti Bellunesi' , 77.2 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   World Heritage Site 'The Dolomites' , 106.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
Tüm sanat müzelerinin haritası
Mestre ve çevresindeki sanat galerileri
♥   Sanat Müzesi 'Ca Pesaro' Venice, 8.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Ca d Oro' Venice, 9 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Ca Rezzonico' Venice, 9.1 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Museo Fortuny' Venice, 9.3 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Sanat Müzesi 'Gallerie dell Accademia' Venice, 9.4 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Mestre ve Çevresindeki Turistik Yerler

Burano

From the series “Dünyadaki En Büyüleyici ve Gözalıcı Şehirler”
İnanılmaz adanın kent nüfusu yaklaşık 2700 kişidir. Minyatür kasaba, sadece mimari özellikleriyle değil aynı zamanda kültürel gelenekleri açısından da ilginç. 16. yüzyıldan beri, Burano dantel üretiminin önemli bir merkezi olarak kabul edilmektedir. Bu teknede yerli halk inanılmaz yüksekliklere ulaştı. Birçok turist, adanın şehrini özellikle yerel mağazalardaki güzel dantel kumaşları satın almak ve bölgedeki Venedik Dantel Müzesini ziyaret etmek için ziyaret ediyor. … Devamını oku

Rialto Köprüsü

From the series “İnanılmaz ve Görkemli Köprü ve Viyadükler”
1854 yılına kadar Rialto, Büyük Kanal üzerindeki tek geçişi koruyordu. 19. yüzyılın ortalarında akademi köprüsü inşa edildi. Eski köprüyü her ayrıntıda görmek için en iyi yol - gondol veya altındaki gezinti teknesiyle sürmektir. Köprüden, Büyük Kanal kıyısındaki Rialto bölgesinin ve muhteşem manzaranın muhteşem manzarası var. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Mestre’de araba kiralama

Suudi Arabistan Diriyah'ta 38 Otel Açacak

Diriyah, Suudi Arabistan'daki ilk mega projelerden biridir. Oteller ve diğer altyapılar önümüzdeki yıl açılmaya başlayacak ve tüm çalışmaların 2026'da bitmesi bekleniyor. Bujairi Terrace'taki ilk 18 restoran 2022'nin başlarında faaliyete geçecek. Oku bunu

20.05.2024

Mestre Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Mestre Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Mestre, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Mestre’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Mestre’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018