OrangeSmile Tours Dünyanin en iyi yerleri - Seyahat Rehberi

Brindisi Gezilecek Yerler. Tam Seyahat Rehberi

Brindisi 1   Brindisi, ülkenin güney kesiminde küçük bir liman şehridir. Bu, sorunsuz sakin dinlenmeyi hayal eden turistler için harika bir yerdir. Bu kasaba uzun zaman önce bir tatil olarak gelişmeye başlamış olmasına rağmen, burada plaj dinlenme için neredeyse ideal koşullar bulacaksınız. Brindisi’deki her otel kendi bölgesinde iyi donanımlı bir plaja sahiptir. Turistler dalış ve sörf okullarına, envanter kiralama hizmetlerine ve doğrudan plaj bölgesinde bulunan harika restoranlara gidebilirler.
  Brindisi, her zaman temel ihtiyaçlarınızı, yiyeceklerinizi ve diğer yararlı şeylerinizi satın alabileceğiniz mükemmel bir süpermarket olan Carrefour’a sahiptir. Bu mağaza, makul fiyatlar ile ayırt edilir. Sadece … Açık
Pitoresk sahillere ve ihale güneşine rağmen, ziyaretçiler çok çeşitli şaraplar ve eşsiz İtalyan mutfağı tarafından çekilmektedir. Brindisi, şarap yapımının en büyük merkezidir, bu yüzden herhangi bir restoranda zengin bir şarap seçkisi bulacaksınız. Yerel restoranlar da deniz ürünleri ile eşsiz yemekler servis eder ve burada otantik İtalyan paella’yı deneyebilirsiniz. Brindisi’de plaj dinlencesi için en uygun zaman, nisan ortasından ekim sonuna kadar olan dönemdir.
Bu şehirde 12. yüzyılda inşa edilmiş olan Katedral Castello Svevo, Fontana Tancredi, San Giovanni al Sepolcro Kilisesi ve Chiesa di S. Benedetto Manastırı gibi ilginç tarihi yerler de bulunmaktadır. Bütün bu binalar, mimari sanatın gerçek parçaları olarak bilinir ve ülke için büyük bir değere sahiptir. www.orangesmile.com tüm hakları saklıdır.
  Ulusal mutfaklar oldukça basit, ama bu daha az orijinal veya çekici yapmaz. Kural olarak, gezginler, yerel restoranlarda balık yemeklerinin bolluğu ile özellikle hayran. Birçok turist için, yerel balıklar neredeyse her gün … Açık
Tatil sadece denizaşırı turistler arasında popülerlik kazanmaya başlıyor. Şu anda ziyaretçilerin çoğunluğu Fransa’dan gezginler. Brindisi’de dinlenmenin temel avantajı, sakin ve yalnız bir atmosfer, büyük şehirlerden uzaklaşma ve birçok büyük beldede bu kadar içkin olan gürültüsüzlüktür. Eğer bu dinlenmeyi oldukça sıkıcı buluyorsanız, yeni bir şeyler deneyebilir ve bir feribotla kolayca ulaşabileceğiniz Yunanistan’a bir gezi yapabilirsiniz.
Brindisi 3   Ortaçağ kaleleri Brindisi’deki en popüler yerlerdir. 15. yüzyılda olduğu gibi, kentin savunması için tahammül edilemez bir duvar inşa edilmiştir. Daha sonra savunma hattı, Charles V. hükümdarlığı sırasında pekiştirildi. Savunma duvarlarından başka tarihi bölgede de birkaç burç var. San Giacomo kalesi aralarında en ilginç olarak kabul edilir. Son zamanlarda tamamen yeniden inşa edildi ve şimdi her türlü sergiyi yürütmek için kullanılıyor.
  Her yıl Brindisi, meraklı gezginlerin ilgisini çekmeyi başaramayan ilginç ulusal kutlamalara ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Processione del Cavallo Parato, en ünlü ve en popüler ulusal kutlamalardan biri olmaya devam … Açık
Swabian kalesi çok ilginç bir tarihi sitedir, 1227 yılında inşa edilmiştir. Yeniden inşa edilmiş ve yüzlerce yıllık bir süredir misyonunu değiştirmemişti. 19. yüzyılın ilk yarısında toplantı odası olarak kullanılmıştır. 20. yüzyılın başlarında tarihi bina Donanmanın gözetiminde gerçekleşti. II. Dünya Savaşı sırasında orada bir askeri üs vardı. Kalenin farklı bölümleri farklı tarihsel dönemleri yansıtmaktadır ve yine de hala itiraz edilemez. Bir başka ilginç nesne ise şehrin sembolü olan Roma sütunlarıdır. Onlarla ilgili birçok ilginç hikaye var. Bazı araştırmacılar geçmişte belirli bir noktada bu sütunların Appian Yolu’nun bitiş noktalarını işaret ettiklerini düşünmektedir. Fakat onlar aslında Roma İmparatorluğu döneminde var olan anıtsal platformun bir parçasıydı. Yüzlerce yıl boyunca bu sütunlar limana gelen denizciler için bir rehber görevi gördü. Dini yerler söz konusu olduğunda, ilginç olan aynı adı taşıyan caddede bulunan Santa Maria del Casale Kilisesi’dir. Bu kilise 14. yüzyılın başlarında Taranto’nun Philip I yönünde inşa edilmiştir. Binanın mimari tarzı, Romanesk ve Gotik tarzların eşsiz kombinasyonunu temsil etmektedir. Kum taşı ana yapı malzemesi olarak görev yaptı. Büyük sarı ve gri renkli taş bloklar hala kilisenin ana ayırt edici özelliği.
Şehirde çok ilginç yerler var, burası “Turist evi”. Bu eski ve güzel bir konak. Birkaç yıl önce tamamen yenilenmiş ve şimdi sanat ve fotoğraf sergileri, edebi ruhlar ve ulusal kültüre adanmış olaylar gibi çeşitli kültürel etkinlikleri yürütmek için kullanılmaktadır.
Brindisi - rehber bölümleri 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Brindisi ve çevresindeki şehir turları, gezi ve biletleri

Referans Bilgi
Tüm kalelerin haritası
Ayakta kalan Brindisi kaleleri
♥   Kalesi 'Castello Grande' Brindisi, 0.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Forte a Mare' Brindisi, 3.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Castello Dentice di Frasso' San Vito dei Normanni, 19.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Oria Castle' Oria, 28.8 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf
♥   Kalesi 'Francavilla Fontana Castle' Francavilla Fontana, 31.5 km (merkezden). Haritada   Fotoğraf

'Dünyadaki Sıradışı Yerler' Rehberimizden Brindisi ve Çevresindeki Turistik Yerler

Alberobello

From the series “Çoğu Turistik Noktadan Daha Renkli Olan Köyler ve Kuytu Köşeler”
Ayrıca, eski tariflerin ardından çeşitli yemeklerin pişirildiği çekici yerel restoranlar da bulunmaktadır. Birçok tecrübeli gezginler 27 Eylül'de Alberobello'yu ziyaret etme eğilimindedirler. Bu gün, en önemli ulusal tatillerden biri olan Korstaz ve Damian bayramı, kasabada gerçekleşir. Sokaklar her zaman müzik ve eğlence dolu. Alberobello, cömert törenlerin yanı sıra heyecan verici açık hava ve gastronomik etkinlikler düzenliyor. … Devamını oku
OrangeSmile araç kiralama Brindisi’de araba kiralama

Dubai'deki Expo 2020 7 Milyondan Fazla Ziyaretçi Tarafından Ziyaret Edildi

Henüz bu etkinliği ziyaret etmediyseniz, Dubai'de otel rezervasyonu yapmak için hala zamanınız var çünkü Expo 2020 Dubai 31 Mart 2022'ye kadar sürüyor. Emirliği ziyaret edemeyen kişiler Expo 2020 web sitesinde sanal bir tur yapabilirler. Bu arada, sanal ziyaret Aralık sonunda 31.6 milyona ulaştı. Oku bunu

23.04.2024

Brindisi Haritasında Turistik Yerleri Arayın

Adres veya nesne Şehir/Bölge Ülke Yarıçap içinde, km
 Aranacak turistik nesnelerin türleri
Oteller ve Araba Kiralama
Araç kiralama yerleri
0 yıldız
1 yıldız
2 yıldız
3 yıldız
4 yıldız
5 yıldız
Turistik yerler
Sanat galerileri
Kilise/Tapınaklar
Müzeler
Şatolar/Saraylar
Anıtlar
Turistik alanlar
Geziler
Gezilecek yerler
Cazibe parkları
Casino
Tiyatrolar/Sinema
Disko/Kulüpler
Parklar
Hayvanat bahçesi
Aqua parkları
Taşıma
Havaalanları
Tren istasyonları
Otobüs durakları
Metro
Parkings
Yakıt istasyonları
Limanlar
Nesne türlerinin listesini açın
Sağlık/Spor
Nesne türlerinin listesini açın
Gıda/Para
Nesne türlerinin listesini açın
Alışveriş yapmak
Nesne türlerinin listesini açın
Güzellik/Tıp
Nesne türlerinin listesini açın
Şehir hizmetleri
Nesne türlerinin listesini açın
Faydalı hizmetler

Brindisi Yakınındaki Bölgelerde Geziler

Brindisi, İtalya Hakkında Her Şey - Geziler, turistik yerler, mimari, tarih, kültür ve mutfak. Seyahatinizi OrangeSmile.com ile hazırlayın - Brindisi’de 'mutlaka görülmesi gerekenler'i, ziyaret edilecek yerleri, çıkılacak gezintileri, nefes kesici manzaraları keşfedin. Seyahatinizi bu gezi rehberiyle planlamak, Brindisi’den birkaç gün içinde en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak.
OrangeSmile.com - Güvenilir araç kiralama ve otel rezervasyon servisi saglayan online tatil rezervasyonu uzmani. Dünya çapinda 25.000'den fazla varis noktasinda 12.000 araç kiralama acentesi ve 900.000 otel yayinliyoruz.
Güvenli Baglanti
Merkez ofis:
Weegschaalstraat 3, Eindhoven
5632 CW, Hollanda
+31 40 40 150 44


Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Hakkımızda
Copyright © 2002 - OrangeSmile Tours B.V. | OrangeSmile.com | Kamer van Koophandel (KvK), The Netherlands No. 17237018